Aš turiu informacijos, kad psichiatrija man nori taikyti prievartinį maitinimą.

Pradėjo violetpink1, kovo 12, 2024, 22:25:55

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

violetpink1

Prieš šį vakarą, kuomet dabar rašau šitą žinią, buvo diena, mažiau negu pusės metų laikotarpyje, kuomet aš atidariau savo namų buto duris dėl skambučio į duris signalo.
Tą dieną aš buvau namie vienas.
Tėvas, su kuriuo gyvenu, tą dieną dirbo.
Už durų buvo daugiau negu vienas žmogus.
Kiek buvo žmonių ir kaip jie buvo apsirengę aš specialiai nesakysiu, nes nenoriu išduoti slaptojo serviso, kuris šį informavimą man atliko.
Jie tik pasakė man, kad psichiatrija, nori taikyti man prievartinį maitinimą ir padaryti dar kitus dalykus.
Aš paklausiau kada.
Jie pasakė, kad jie - gydytojai - darytų tai nors ir dabar, bet tam trukdo mano ryšys su mano tėvu ir mano ryšiai su Rusija, o tiksliau - su Rusijos Federacija.
Ir todėl, tęsė jie, gydytojai nori mane į tas situacijas pastatyti po mano tėvo mirties.
Aš, Audrius Vadvilavičius, gimęs 1988 06 24 Kaune, Lietuvos teritorijoje, nesutinku su bet kokia prievarta iš principo, o su prievartiniu maitinimu - juolabiau.
Ilgą laiką tylėjau.
Galvojau, rašyti - nerašyti - kur rašyti - ir taip toliau.
Pirmiausiai rašau čia, Lietuva, kad jūs visi žinotumėt, kas yra gydytojai.
Platinkit.
Visą šitą ką aš čia dabar parašiau - platinkit.
Kuo daugiau sužinos ir ims nekęsti prievartinės medicinos - tuo mums visiems - geriau.
Ir dar.
Ar informuosiu apie visa tai Rusijos Federaciją ir kokią instituciją - man spręsti, todėl kad mano prigimtinių teisių ir žmogiškumo pažeidimas buvo jau vien mano guldymas į Kauno Klinikų Psichiatrijos skyrių 2015 metais, kuomet mane guldė dėl depresijos ir vienatvės.
Dėl depresijos ir vienatvės - į psichiatrinę ligoninę.
Pamąstykit.
Platinkit šitą visą.
Ar neparašysiu į Rusijos Federaciją ir dar priedo į Jungtines Valstijas - irgi variantas.

violetpink1

До сегодняшнего вечера, когда я пишу это сообщение, был день, менее чем за полгода, когда я открыл дверь своей домашней квартиры из-за сигнала звонка в дверь.
В тот день я был дома один.
Отец, с которым я живу, работал в тот день.
За дверью было более одного человека.
Сколько было людей и как они были одеты я специально не скажу, потому что я не хочу выдавать секретную службу, которая сделала мне это информирование.
Они просто сказали мне, что психиатрия, хочет применить ко мне принудительное питание и сделать другие вещи.
Я спросил когда.
Они сказали, что они-врачи-будут делать это хотя бы сейчас, но этому мешает моя связь с отцом и мои связи с Россией, а точнее с Российской Федерацией.
И поэтому, продолжали они, врачи хотят поставить меня в такие ситуации после смерти моего отца.
Я, Аудрюс Вадвилавичюс, родился 24.06.1988 в Каунасе, на территории Литвы, не согласен с каким - либо принуждением в принципе, а с принудительным кормлением-тем более.
Я долго молчал.
Я думал, писать - не писать-куда писать-и так далее.
Прежде всего, я пишу здесь, в Литве, чтобы вы все знали, кто такие врачи.
Распространяйте.
Все то, что я здесь сейчас написал-распространяйте.
Чем больше они узнают и начнут ненавидеть принудительную медицину - тем лучше для всех нас.
И еще.
Проинформирую ли я обо всем этом Российскую Федерацию и какое учреждение-решать мне, потому что нарушение моих естественных прав и человечности было уже только моим положением в психиатрическое отделение Каунасской клиники в 2015 году, когда меня приковывали к постели из-за депрессии и одиночества.
При депрессии и одиночестве-в психиатрическую больницу.
Задумайтесь.
Распространяйте все это.
Не пишу ли я в РФ и еще приложение в США-тоже вариант.

violetpink1

Before this evening, when I am now writing this message, there was a day, less than half a year ago, when I opened the door of my home apartment because of the call to the door.
I was home alone that day.
The father I live with worked that day.
There was more than one person outside the door.
How many people there were and how they were dressed I will not specifically say, because I do not want to betray the Secret Service, which carried out this information to me.
They just told me that psychiatry, want to apply force feeding to me and do other things.
I asked when.
They said that they - doctors - would do this even now, but this is hindered by my connection with my father and my ties with Russia, or rather, with the Russian Federation.
And that's why, they continued, the doctors want to put me in those situations after my father's death.
I, Audrius Vadvilavicius, born 1988 06 24 in Kaunas, Lithuania, do not agree with any kind of coercion in principle, and with forced feeding - especially.
I was silent for a long time.
I thought, Write-not write - where to write-and so on.
First of all, I am writing here in Lithuania so that you all know who doctors are.
Distribute.
All that I have written here now - distribute.
The more we learn and hate forced medicine, the better for all of us.
And yet.
Will I inform the Russian Federation about all this and what institution - to decide for me, because the violation of my natural rights and humanity was already my only place in the Psychiatric Department of Kaunas clinics in 2015, when I was put to bed due to depression and loneliness.
For depression and loneliness - to a psychiatric hospital.
Think about it.
Distribute this whole thing.
Will I not write to the Russian Federation and another supplement to the United States - also an option.

violetpink1

Veikiamas šitos informacijos, anksčiau, negu rašiau šitą žinią čia, aš iš pykčio, neapykantos ir nusivylimo, išmečiau savo šeimos nuotraukų ir vaikiškų žaislų.
Dabar šį vakarą, ar jau tiksliau naktį, man dėl to negerai.
Man gaila mano mamos.
Tose nuotraukose.
Žaislų irgi gaila.
Jie niekuo nekalti.
Visiškai.

O dar anksčiau man psichiatrai sakė, kad aš perdaug prisirišęs prie mirusios mamos.

Tai va dabar žinokit, kad aš netik jus viešai apskūsti galiu, bet ir savo šeimos nuotraukas ir vaikišką atributiką savo išmesti.

Dabar patenkinti? Atsirišau?

Ar vis dar sakysite, kad perdaug prisirišęs prie mirusios motinos?

Jei taip, ką dar turėčiau padaryti destruktyvaus, kad nuo jos, mirusios, atsiriščiau, pasak jūsų? Ką?

Idiotai jūs, ne gydytojai.

Nusipelnėte Bachmuto likimo.

violetpink1

Aš, Audrius Vadvilavičius 1988 06 24, Lietuva, Kaunas, Žaliakalnis, viešai teigiu, kad, aš pasisakau prieš psichiatriją ir prieš bet kokią prievartinę mediciną taip pat iš principo.
Aš taip pat teigiu, kad psichiatrija yra grėsmė Lietuvos Respublikos ir visų kitų tautų, rasių ir kitų tipų žmonių ir asmenų nacionaliniam, rasiniam, tautiniam, ir kito pobūdžio saugumui.
Aš taip pat teigiu, kad psichiatrija yra asmenybę žalojanti medicinos šaka ir mokslas, nukreiptas prieš žmogų iš principo kaip toksai.

violetpink1

Jūsų plaučiuose - vanduo, psichiatrai.

O šita gera daina - NKVD'istinė ir primena griežtą ranką, sukontroliuojančią net mediciną.

Ar bijai?

Raudoni Vakarai. Super daina.

"NKVD medicinai!"

Va taip jums.

https://www.youtube.com/watch?v=3jf66b9VQ8c

violetpink1

:) O šitą norėčiau skirti visoms, bet pirmiausiai ir ypač toms - kurios parsiduoda už pinigus,
palieka savo vyrus už pinigus,
emigruoja už pinigus,
ir taip toliau.

Čia galioja ir tau, mano mylėtoji mergaite iš mokyklos laikų.

Pamiršk mane, ir mūsų žingsnį - lėtą.

https://www.youtube.com/watch?v=9kFMib8QbXg

violetpink1

Tik akimirka, bet svarbi:

parsisiunčiau herbą vienos saugumo institucijos.
Aplankė mintis ištrinti ir pasilikti tik Marijos paveikslą.
O po to aplankė mintis pasilikti ir saugumo institucijos herbą, todėl, kad gyvename ne šventųjų pasaulyje.

violetpink1

Lietuvos Respublika yra Konstitucinė ir Politinė Nacija.

Ne medicininė.

Ir juolabiau ne psichiatrinė.

Psichiatrijos išviso nepriskiriu medicinai, nes tai - genetikos kontrolės ir marinimo sritis.

Laužo Šviesa.

Supraskite - ir Pasipriešinimas.

https://www.youtube.com/watch?v=UAp1HZG0sjw

violetpink1

Visus, kurie susiduria su tuo gydymu per prievartą, prieš savo pačių valią, raginu, kreiptis į, saugumo institucijas, todėl, kad psichiatrija nesprendžia jokių problemų, o tik prigrąsina žmogui, sukausto, ir marina jį.

violetpink1

Dar kartą:

kas yra psichiatrija?

Ogi genetikos kontrolė, stabdymas, ir marinimas.

Atsimerkime.

violetpink1

Noriu informuoti,
kad,
dėl psichiatrijos man padarytos neigiamos įtakos,
mano paties padarytus veiksmus aš pats atstačiau:

išsitraukiau iš šiukšlyno mirusios mamos nuotraukas,
minkštus žaislus,
išskalbiau juos,
išdžiovinau,

ir dabar su pasimėgavimu skaitau ką pasakė Putinas.

Toliau. Tas vizitas galėjo būti tik testas man patikrinti.

Bet aš neįsitikinęs.

Gal ir ne.

Jeigu ne - žinokit:

NKVD jums:

https://www.youtube.com/watch?v=3jf66b9VQ8c

violetpink1

NKVD psichiatrijai.

Specialiai klausau šitą ant didelio garso.

Nepykit, kaimynai.

Čia tokia praktika.

NKVD psichiatrijai.

violetpink1

O dabar pasileisiu Putino kalbą.

Specialiai.

violetpink1

https://www.youtube.com/watch?v=ncPW2pyOzJU

Putino interviu rusų kalboje.

Iš Kremliaus kanalo.

Žiūrėkite.

Psichiatrijai - stop.

Visiškai niekam tikęs mokslas.

NKVD - taip.

Aukštyn