zaidimai

Pradėjo edvinas, sausio 04, 2012, 16:32:33

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

edvinas

tai vat norejau paklausti gal kas nors zinot zaidimu kurie galbut pakeite siek tiek poziuri i si pasauli arba tokiu kurie tiesiog vercia susimastyti labiau apie visokius reiskinius, gyvenima? butu gerai jei zaidimas butu panasus kaip metro 2033 :) siulyciau sita zaidima pazaisti ir jum.


paragraf 78

aš tai žaidimų nežaidžiu, laiko gaila :)

Benamis

Maximum ka esu zaides tai point and click tipo zaidimus. Beje, sie 2 truputeli susije ir su puslapio tematika:

http://www.newgrounds.com/portal/view/189227

ir 2 dalis

http://www.newgrounds.com/portal/view/303832

Rekomenduoju zaisti vakare ;)

Asasinas

#3
sausio 26, 2012, 20:14:17 Redagavimas: sausio 26, 2012, 20:30:25 by Asasinas
Kadangi tema apie žaidimus, tai paklausiu: ką manot apie žaidimus žaidžiančias moteris?  :D Nes čia yra tokia nusistovėjus daugelio nuomonė, kad žaidimai tik vyrams. Mane tai pavyzdžiui "veža" kai aš kokiame nors MMO ar FPS'e aptinku moterį. :)

paragraf 78

Moterys irgi žaidžia, bet rečiau. Pas jas tiesiog kitokio pobūdžio domėjimosi sritys.

unco

 :D mano pažįstamu tarpe didžiulių lyčių skirtumų  gamerių tarpe nėra.

Na, o apie žaidimus... neleidžiu sau žaist RPG, netgi Skyrim nelošiau  ??? Šiaip labiausiai mėgstu horror žaidimus, Silent Hill dalys, Amnesia... taip pat fighting games prie širdies, žinoma , dauguma kilę iš Japonijos, kaip Tekken, Blazblue, Street Fighter, Mortal Combat... o dar ne per seniausiai užkibau ant Assassins Creed  :) Taip pat, kai atrandu laiko, išsitraukiu  senąsias konsoles ir senuosius žaidimus.

Asasinas

unco, tai tu toks siaubo žmogus esi.  :D Aš kai jaunystėj peržaidžiau Thief 3, tai daugiau nebenoriu turėt jokių reikalų su siaubekais. Ten buvo toks labai baisus lygis, nenoriu net prisimint.

Užsikabinai ant Assassin's Creed? Man irgi labai patiko. Turiu visas dalis nusipirkęs. Praktiškai geriausia kadanors žaista serija, statyčiau šalia Mass Effect serijos.

Be to, ar sutiktumėte su tokiu teiginiu, kad kompiuteriniai žaidimai yra svarbi dabartinės kultūros dalis? Mačiau 10-okams per kalbėjimą be rods tokia tema bus.

unco

Citata iš: Asasinas  sausio 26, 2012, 22:02:25
unco, tai tu toks siaubo žmogus esi.  :D Aš kai jaunystėj peržaidžiau Thief 3, tai daugiau nebenoriu turėt jokių reikalų su siaubekais. Ten buvo toks labai baisus lygis, nenoriu net prisimint.

Užsikabinai ant Assassin's Creed? Man irgi labai patiko. Turiu visas dalis nusipirkęs. Praktiškai geriausia kadanors žaista serija, statyčiau šalia Mass Effect serijos.

Be to, ar sutiktumėte su tokiu teiginiu, kad kompiuteriniai žaidimai yra svarbi dabartinės kultūros dalis? Mačiau 10-okams per kalbėjimą be rods tokia tema bus.


Manau, žaidimai, kad ir kokie jie bebūtų, stalo ar kompiuteriniai, visada buvo/yra/bus svarbi kultūros dalis. Aišku, kai  video games pramonė auga super sparčiai, neigiamų pusių atsiranda daug daugiau nei teigiamų  :-X

O dėl Assassins creed...  :o ir aš siaubingai noriu nusipirkt bent vieną dalį, tikriausiai "padevėtų" ieškot reiks, nes ebayjuj šviežių games kainos nelabai skiriasi nuo lietuviškų.  Iš ties net nesitikėjau, kad toks pop liaupsinamas žaidimas gali būt toks nestandartinis  :)

Asasinas

#8
sausio 27, 2012, 16:24:07 Redagavimas: sausio 27, 2012, 16:25:54 by Asasinas
Siūlau neieškot "padevėtų" kopijų, o imt normalią. Assassin's Creed yra tikrai nestandartinė serija, ten tiek daug įdomių faktų apie visokius illuminatus, pasaulio pabaigas, sektas ir t.t. Pats dabar gailiuosi kad nusipirkau standartinę Revelations versiją, nes soundtrack'as nerealus, kurį galima gauti su deluxe edition.

Kas dėl moterų, tai prisiminiau vieną straipsnį, kuriame labai aiškiai parašyta ką jos mėgsta žaisti. Jos mėgsta paprastus casual žaidimus, galvosūkių, loginius, tokius, kuriuose reikia galvoti, krapštytis, nes tai - neįpareigoja. Tik va, kaip tą "krapštymą" suvokti? :)

unco

Citata iš: Asasinas  sausio 27, 2012, 16:24:07
Siūlau neieškot "padevėtų" kopijų, o imt normalią. Assassin's Creed yra tikrai nestandartinė serija, ten tiek daug įdomių faktų apie visokius illuminatus, pasaulio pabaigas, sektas ir t.t. Pats dabar gailiuosi kad nusipirkau standartinę Revelations versiją, nes soundtrack'as nerealus, kurį galima gauti su deluxe edition.

Kas dėl moterų, tai prisiminiau vieną straipsnį, kuriame labai aiškiai parašyta ką jos mėgsta žaisti. Jos mėgsta paprastus casual žaidimus, galvosūkių, loginius, tokius, kuriuose reikia galvoti, krapštytis, nes tai - neįpareigoja. Tik va, kaip tą "krapštymą" suvokti? :)


Padevėtą pirkčiau nebent iš pažįstamų, kurie jau seniausiai atsižaidę  :-* Arba... lauksiu kokios progos, kuomet galėsiu sau pasidovanot. Beje, ant kokios konsolės ar PC loši? Dar tikrinu Ebay'jų, ten padėvėtų kainos nuo penkių dolerių, bet jeigu neveiktų, reiktų siųst atgal ir pan., žodžiu, papildomos išlaidos ..

Na, na  :o... gana su tais stereotipas, aš ne vyras.

Asasinas

#10
sausio 27, 2012, 16:57:07 Redagavimas: sausio 27, 2012, 17:41:37 by Asasinas
Aš ant PC.

P.S: unco, pliusiukas tau už tai, kad esi moteris ir žaidi žaidimus. Tamstele esate retenybe kaip baltoji bizonė. :)

S3mkA

O Jūs siunčiatės ar perkate žaidimus, nes labai įdomu sužinoti kiek "piratų" yra.
Aš pats tai siunčiuos.  8)

Asasinas

Ne, aš esu griežtai nusistatęs prieš bet kokį neteisėtą duomenų kopijavimą. Piratavimas, kaip ir pavyzdžiui neteisėta prekyba narkotikais yra nusikalstama veika, už kurią mano manymu asmuo turėtų būti traukiamas baudžiamojon atsakomybėn.

S3mkA

Citata iš: Asasinas  gegužės 06, 2012, 13:04:58
Ne, aš esu griežtai nusistatęs prieš bet kokį neteisėtą duomenų kopijavimą. Piratavimas, kaip ir pavyzdžiui neteisėta prekyba narkotikais yra nusikalstama veika, už kurią mano manymu asmuo turėtų būti traukiamas baudžiamojon atsakomybėn.

Tai tu palaikai ACTA istatyma?

Asasinas

Iš dalies taip.

Aukštyn