Ar gali mylintis Dievas nubausti krikščionį?

Pradėjo Steiblys, spalio 24, 2014, 15:21:28

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Steiblys

Citata iš: paragraf 78  lapkričio 03, 2014, 09:04:46
Paskaičius tavo pranešimus, tai atrodo kad visi netikintys yra žudikai, vagys, sukčiai, iškrypėliai ir prievartautojai, kurie išvis neįgalūs tobulėti.
Apsidairyk po realų pasaulį ir pamatysi kiek daug netikinčių tarpe yra moralių ir gerų tobulėjančių žmonių.
Ką reiškia geras žmogus? Ir kokiu būdu žmogus tobulėja?
Dar kartą pasikartosiu, kad aš daug bendravęs su plėšikais, prievartautojais, žudikais, todėl esu įsitikinęs, kad mes nuo jų niekuo nesiskiriame. Matai, nuodėmė yra nuodėmė. Melagis ar paleistuvis iš esmės niekuo nesiskiria nuo žmogžudžio. Esu matęs melagių ir veidmainių žymiai amoralesnių už žmogžudžius. Visi žmonės nusidėjo. Ir visi kaip tu sakei gali nusidėti, bet nevisi pasilieka nuodėmėje. Esmė tame, kam tu priklausai? Nuodėmei ar Dievui? Faktas tas, kad šiandien Dievo vaikas gali būti tikras, kad nebus teisiamas už nuodėmes. Nuodėmės klausimas buvo išspręstas tada, kai Jėzus numirė ant kryžiaus.

paragraf 78

Stebiuosi tavo gebėjimu viską suprimityvinti :) Dievas ir santykis su juo nėra toks primityvus, kaip tu pateiki. Be to, labai ryškus dualizmas tavo mokyme, o aną krikščionys dar pirmaisiais amžiai pasmerkė kaip ereziją

Vytautas

Citata iš: Steiblys  lapkričio 03, 2014, 11:26:34
Melagis ar paleistuvis iš esmės niekuo nesiskiria nuo žmogžudžio. Esu matęs melagių ir veidmainių žymiai amoralesnių už žmogžudžius.

Kažkaip lygini nesulyginamus dalykus. Dėl melagių nereikia būti lengvatikiu ir nebus melagių. O paleistuvis visai neblogai rūpinasi žmonių populiacijos gausėjimu. Ypač tokių reiktų Lietuvai nes baigiam išnykti.  :) Vienas dalykas duoti gyvybę, o kitas atimti. 

Steiblys

Citata iš: paragraf 78  lapkričio 03, 2014, 11:46:12
Stebiuosi tavo gebėjimu viską suprimityvinti :) Dievas ir santykis su juo nėra toks primityvus, kaip tu pateiki. Be to, labai ryškus dualizmas tavo mokyme, o aną krikščionys dar pirmaisiais amžiai pasmerkė kaip ereziją
Gaila, kad nesi susipažinęs su Evangelija :( Nes jei būtum susipažinęs, tai nežinau kaip tavo komentarą pavadinti: neapdairi klaida ar šmeižtas?  Ar Kristaus mokymą laikai erezija? Juk Jis aiškiai mokė, kad žmogus turi dvi galimybes: per Jėzų Kristų tapti Dievo gyvenimo dalininku arba pasilikti dvasiškai miręs. Savo palyginimuose Kristus dalija žmones į avis ir ožius, javus ir piktžoles, protingas ir paikas merginas; į tuos, kurie kvietimą į vestuvių puotą priima, ir tuos, kurie nusprendžia pasilikti prie savo reikalų... Ar čia irgi mitas?

Citata iš: Vytautas  lapkričio 03, 2014, 12:03:10
Kažkaip lygini nesulyginamus dalykus. Dėl melagių nereikia būti lengvatikiu ir nebus melagių. O paleistuvis visai neblogai rūpinasi žmonių populiacijos gausėjimu. Ypač tokių reiktų Lietuvai nes baigiam išnykti.  :) Vienas dalykas duoti gyvybę, o kitas atimti.

Paleistuvis rūpinasi ne populiacijos gausėjimu, bet savo geismų tenkinimu. Jei tu paleistuvauji, vadinasi išduodi, o išdavikas yra potencialus žudikas. Egzistuoja toks šiuolaikinio pasaulio metodas: pasiglemžk jėga ką tik nori ir bet kokiomis priemonėmis, pavydėk kitiems ir kelk nesantaiką. O čia jau ribų nėra...

paragraf 78

:) žodžiu kaip matau nesusikalbėsime, nes aš apie vienus dalykus kalbu, tu be perstojo pradedi atsakinėti į tai ką susigalvojai kad atseit sakiau. Žodžiu skaityk kas rašoma po paraliais

Steiblys

Citata iš: paragraf 78  lapkričio 03, 2014, 12:32:46
:) žodžiu kaip matau nesusikalbėsime, nes aš apie vienus dalykus kalbu, tu be perstojo pradedi atsakinėti į tai ką susigalvojai kad atseit sakiau. Žodžiu skaityk kas rašoma po paraliais
Nurodyk kokiame mano teiginyje pasireiškė erezija?

Aukštyn