Spalvos ir jų galia

Pradėjo Asasinas, vasario 07, 2012, 03:41:58

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Asasinas

vasario 07, 2012, 03:41:58 Redagavimas: vasario 07, 2012, 12:24:27 by Asasinas
Ar tiesa, kad spalvos turi kažkokių galių? Nes aš esu skaitęs, kad pavyzdžiui jei ten kažkaip specifiškai apsirengi, tai spalvos net magiškai paveikia aplinką.

Alyvinė: tyrumas, dangus, rojus, pieva, fantazija, jautrumas, jausmingumas.

Auksinė: prestižas, išmintis, turtas, kokybė, patirtis, vadovavimas.

Balta: švara, grynumas, naujiena, nekaltybė, taika, nekaltumas, paprastumas, sterilumas, sniegas.

Geltona: dėmesio patraukimas, komfortas, gyvybingumas, bailumas, alkis, optimizmas, sukrėtimas, vasara, intelektas, laimė, energija.

Juoda: elegancija, sudėtingumas, formalumas, galia, jėga, teisėtumas, depresija, liga, naktis.

Mėlyna: taika, profesionalumas, lojalumas, patikimumas, garbė, melancholija, nuobodulys, šaltumas, žiema, gylis, stabilumas, profesionalumas, garbė, pasitikėjimas.

Oranžinė: žvalumas, kainos prieinamumas, entuziazmas, skatinimas, kūryba.

Pilka: konservatizmas, tradicionalizmas, intelektas, rimtumas, nuobodumas, neįdomumas.

Purpurinė: galia, valdžia, kilnumas, elegancija, rafinuotumas, dirbtinumas, prabanga, paslaptis, paslaptis, elegancija, magija.

Raudona: šiluma, meilė, pyktis, grėsmė, drąsa, susijaudinimas, greitis, jėga, ryžtas, noras, drąsa.

Rožinė: meilė, švelnumas, jaukumas, jautrumas, estetika.

Ruda: atsipalaidavimas, pasitikėjimas, atsitiktinumas, nuraminimas, gamta, žemiškumas, kietumas, patikimumas, veiksmingumas, ruduo, ištvermė.

Violetinė: kūrybinis mąstymas, valdžia, aristokratiškumas, savigarba, gerumas, meilė ir išmintis.

Žalia: ilgaamžiškumas, patikimumas, aplinkos apsauga, prabangumas, optimizmas, gera savijauta, gamta, ramybė, poilsis, pavasaris, saugumas, sąžiningumas, optimizmas, harmonija, šviežumas.


Ką manote apie spalvas? Kokią reikšmę jos turi jūsų gyvenime? Ar tikite jų galiomis?

Galu gale tipinis klausimas - kokia jūsų mėgstamiausia spalva? Mano mėlyna ir juoda. Aišku, šiuo metu, dėl tam tikrų priežaščių ir balta. :)

coliuke

Buvo rožine ir balta, dabar rožine nyksta atsiranda violetine  :)

Linas


Beelzebub

Galiu parašyti apie žvakių spalvų simboliką žvakių magijoje.
Kiekviena spalva turi skirtingas energetines vibracijas ir pritraukia tam tikrus poveikius.

Juoda: Meditacijos ritualams, šešiagubiems užkeikimams, ritualams, padedantiems nugalėti kliūtis ir burtams, skirtiems išvaryti piktąją dvasią ar atsikratyti neigiamų poveikių.

Mėlyna: Magijai, kuri apima garbę, ištikimybę, taiką, ramybę, tiesą, išmintį, apsaugą miego metu, astralinę projekciją ir užkalbėjimams, kuriais siekiama sukelti pranašingus sapnus.

Ruda: Burtams, skirtiems rasti pamestus daiktus ir sustiprinti kontracepcijos bei telepatines galias, apsaugoti naminius ir kambarinius gyvūnus.

Auksinė: Burtams, skirtiems pritraukti kosminių poveikių jėgą ir ritualams, skirtiems pagarbinti saulės dievybes.

Pilka: Užkalbėjimams, skirtiems neutralizuoti negatyvią įtaką.

Žalia: Burtams, apimantiems derlingumą, sėkmę, gerą lemtį, klestėjimą, pinigus, atjaunėjimą ir siekimų išsipildymą, ritualams, skirtiems paneigti godumą ir pavydą.

Oranžinė: Burtams, stimuliuojantiems energiją.

Rožinė: Meilės užkalbėjimams ir ritualams, apimantiems draugystę ir moteriškumą.

Purpurinė: Mediumo pasireiškimas, gydymui ir burtams, apimantiems galią, sėkmę, nepriklausomybę ir namiškių apsaugą.

Raudona: Derlingumo ritualams, afrodizjakams ir burtams, apimantiems seksualinę aistrą, mailę, sveikatą, fizinę stiprybę, kerštą, pyktį, valios jėgą, drąsą ir patrauklumą.

Sidabrinė: Burtams ir ritualams, skirtiems panaikinti neigiamą poveikį, sustiprinti stabilumą ir pritraukti deivės įtaką.

Balta: Pašventinimo ritualams, meditacijai, aiškiaregystei, piktosios dvasios išvarymui, burtams, apimantiems gydymą, aiškiaregystę, tiesą, taiką, dvasinę jėgą ir mėnulio energiją.

Geltona: Burtams, apimantiems pasitikėjimą, patrauklumą, žavesį ir įtaigumą.

(Gerina Dunwick "Žvakių magija")

astropasaulis

Manau, kad spalvos turi įtakos. Kai apsirengiu ką nors juodai - prastai jaučiuosi tada. Tikriausiai apskritai man reikia vengti tamsių spalvų.

Phoenix

Aš apsirengęs juodai kaip tik gerai jaučiuosi, turbūt kiekvienam žmogui tų spalvų poveikis yra skirtingas.

Asasinas

Man irgi juoda labai patinka. Mėgstinis juodas, kelnės juodos, batai juodi, diržas juodas, striukė juoda.

Beelzebub

Aš tai visas spalvas mėgstu. Bet labiausiai turbūt tokią levandų violetinę.

Kas dėl rūbų tai kažkur skaičiau, kad tipo nelabai gerai nešioti ryškių spalvų drabužius.

Benamis

Citata iš: Beelzebub  rugsėjo 16, 2012, 14:38:06
Kas dėl rūbų tai kažkur skaičiau, kad tipo nelabai gerai nešioti ryškių spalvų drabužius.


Kodel? :o

astropasaulis

Kaip būnu apsirengęs juodai, tada labiau puola energetiniai vampyrai. Bent jau man taip.  :o

Beelzebub

Citata iš: Benamis  rugsėjo 16, 2012, 14:42:35
Citata iš: Beelzebub  rugsėjo 16, 2012, 14:38:06
Kas dėl rūbų tai kažkur skaičiau, kad tipo nelabai gerai nešioti ryškių spalvų drabužius.


Kodel? :o


"Ryškių spalvų, žėrintys, papuošti karoliukais, blizgučiais, akmenėliais drabužiai "išmeta" savininko energiją net keliasdešimt metrų. Nėra ko stebėtis, kad taip apsirengęs žmogus atkreipia dėmesį. Tačiau jam pačiam tai kainuoja daug; ypač nualinama psichika (o ir praradę psichinę pusiausvyrą žmonės dažnai linksta į vis nesaikingesnę puošybą, ryškias spalvas). <...> Nors kas pirmas - polinkis į ryškius apdarus ar psichikos nestabilumas, sunku pasakyti. Ko gero, abu šie procesai vyksta vienu metu."  :D

Na nežinau kiek šitame tiesos, bet dėl psichikos nestabilumo tai abejoju. Šiaip nenešioju labai ryškių rūbų, tai man ir neaktualu tiesa čia ar ne.

Saldainiukea

Purpurinė :D geriausia mano spalva

BloodyMary

Violetinė ir juoda - dvi spalvos daugiausiai pasitaikančios mano gyvenime. Dažniausiai būnu apsirengus juodai (arba tamsiai) ir jaučiuosi super gerai ir patogiai, o violetine šiaip visokie aksesuarai, bet šios dvi spalvos mano mėgstamiausios.

Prieblanda

Spalvų galios, manau, priklauso nuo kiekvieno žmogo požiūrio į tai (mr obvious strikes again). Iš savo perspektyvos galiu pasakyt, kad labai (ir netgi labai) tikiu šituo dalyku. Visuomet žemės spalvos ramina, ypatingai samanų spalva. Tiesiog gera nešioti šitos spalvos rūbus. Ryškios spalvos labai erzina ir, tarkim, net idėja apie kambarį su ryšiai raudonom sienom priverčia susiraukti, heh. Neseniai teko būti pas vieną žmogą, pasivadinusį bioenergetiku, tai šis patarė nešioti mėlynos spalvos rūbus (arba violetinės), ala gydo. Prieš nuvykstant pas tą žmogų, kaip tik buvau pastebėjusi savo keistą norą dėtis tamsiai mėlynus rūbus, kurio anksčiau nebūdavo. Galbūt čia tiesiog sutapimas, o galbūt kažkoks sąryšis tarp vidinės energijos ir spalvos. Pati pasilieku ties antru variantu:)

Markamis

Aš irgi juodą mėgstu. Ypač dėl formalumo ( dar kai pas mane moykloj uniformos yra ).

Aukštyn