Zodiako ženklas. Astrologija.

Pradėjo vitake, gruodžio 10, 2012, 17:38:53

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

vitake

Pagalvojau, kad būtų įdomu sužinoti kokio zodiako ženklo žmonių čia yra daugiausiai.
Taigi, koks jūsų zodiako ženklas ir ar tikite astrologija/horoskopais?
:)

omcikas

skorpionas, bet kam pasakau netiki.. per ramus atrodau.
Horoskopais tikiu tik kai jie kažką gero pranašauja.  :)

Benamis

As tarp liuto ir mergeles (dienos skirtumas) :)

O horoskopais tikiu jeigu jie buna tik pozityvus ;D

Skunk


paragraf 78

Žmogus. Horoskopais netikiu, nes jie sudarinėjami su pasenusiais žvaigždėlapiais, tad tolygūs pasakoms.

TinSoldier

Citata iš: paragraf 78  gruodžio 10, 2012, 19:41:09
Žmogus. Horoskopais netikiu, nes jie sudarinėjami su pasenusiais žvaigždėlapiais, tad tolygūs pasakoms.


O tai, kad žvaigždėlapiai, žvaigždynai ir pan., sudarinėjami visiškai subjektyviai, pasirinkus kurias nori žvaigždes ir nubrėžus kokias tik nori figūras, atsitiktinėse pasaulio pusėse, nesiremiant niekuo kitu tik fantazija - negroja? Blogai, kad ta fantazija tik pasenusi? :)

omcikas

jei žmogus netiki horoskopais, o tu tinsolder juos iš vis nesąmone laikai tai koks skirtumas kokia netikėjimo priežastis.. ? Juk tiek vienas tiek kitas iš esmės tos pačios nuomonės apie horoskopus  :)
o tu tinsolder visiškas nepataisomas skeptikas, visur kur ir visame kame iki pat šaknų..  ;D čia ne priekaištas tik šeip pastebėjimas.

TinSoldier

Na, man įdomiau ne pats rezultatas: tikima ar ne. Man įdomiau kodėl. Tiesa įdomiau.
Todėl ir prie netikinčiųjų kabinėjiuosi, jei, pagal mane, netikima dėl klaidingų priežasčių :D
Net ir ateistai mane erzina, jei dievu netiki vien dėl to, kad, pvz, nepasisekė kas nors gyvenime ar dėl panašių nereikšmingų dalykų.

paragraf 78

Žvaigždynai yra astronominis žvaigždžių grupių suskirstymas, tačiau tai ką naudoja astrologai yra pasenusi informacija, nes dabar zodiako juostoje yra trylika žvaigždynų, tačiau naudojami seniaji dvylika. Persislinkusios visos datos ir dauguma zodiako ženklų datos netaitinka to kas yra rašoma horoskopuose.
Be to astrologai vis dar žino septynias planetas kurios veikia žmoniją: Saulę, mėnulį, merkurijų, venerą, saturną, jupiterį,ir berods uraną. Taip taip, jie mėnulį ir saulę vis dar laiko planetomis.
Na čia prisimenant savo astronomijos paskaitas universitete

Iron Tara

#9
gruodžio 11, 2012, 15:22:03 Redagavimas: gruodžio 11, 2012, 15:24:12 by Iron Tara
Aš irgi girdėjau, kad astrologinės prognozės neatitinka zodiako ženklų. Kaip sakė paragraf 78, prasislenka datos. Jeigu, tarkim, skaitote liūto horoskopą, tai gali būti skorpionui skirtas horoskopas. Reikės daugiau apie tai pasidomėti..

O aš tai Avinas.

Teroras


.L.U.T.H.O.R.

Aš tai avis(avinas), Man labiau patinka Kinų zodiakai :D

Asasinas

Ponas Šaulys.

advena


Asasinas

#14
gruodžio 12, 2012, 19:19:26 Redagavimas: gruodžio 12, 2012, 19:30:23 by Asasinas
Tuoj sumedžiosiu žuvį Adventa su lanku. :)

EDIT: Nuskusiu avinui kailiuką ir nurausiu ožiaragio ragą. :)

Aukštyn