Ką anomaliečiai valgo?

Pradėjo .L.U.T.H.O.R., gegužės 02, 2016, 20:30:44

« ankstesnis - sekantis »

Ką anomaliečiai valgo?

Esu visavalgis, bet nieko nederinu.
9 (37.5%)
Esu visavalgis, bet prižiūriu ką valgau.
8 (33.3%)
Esu vegetaras(lakto, ovo, griežtas(veganas))
5 (20.8%)
Kitas mitybos tipas
2 (8.3%)

Viso balsavusių narių: 24

Žemyn

.L.U.T.H.O.R.

#30
gegužės 18, 2016, 22:04:28 Redagavimas: gegužės 18, 2016, 22:06:23 by Legionas
Pašalink cukrų, baltų miltų gaminius, greitą maistą ir saldžius gaiviuosius gėrimus ir kasdien bent po valandą pavaikščiok normaliu greičiu. Lėtas, bet užtikrintas svorio praradimas garantuotas. Ir praktiškai vargt nereikia net. Iš asmeninės patirties sakau.

Jei nori greito ir inkstai sveiki, ketoninė mityba ir fizinis aktyvumas :D

elteide

kolkas viską, tik žiūriu kad būt kuo natūralesnis produktas be gmo,  mažiau chemijos, vengiu pusfabrikačių, greito maisto, limonadų , balto cukraus

SPACE

mėsos gaminiuose yra net 20% mėsos! мы победим

elteide

Citata iš: SPACE  balandžio 04, 2017, 13:43:18mėsos gaminiuose yra net 20% mėsos! мы победим

bet ne  pačioje mėsoje?

SPACE

Citata iš: elteide  balandžio 04, 2017, 19:35:59
Citata iš: SPACE  balandžio 04, 2017, 13:43:18mėsos gaminiuose yra net 20% mėsos! мы победим

bet ne  pačioje mėsoje?
Tokio dalyko, kaip pati mėsa, jau 10m. ant šio svieto nėra. Galima sąlyginai vadinti mėsa viščiukus, kiaules užaugintus per 3 - 5mėn. ant dopingo, bet tai nėra tikra mėsa.
Į bliūdą įpilama vandens, užmetama chemikalų ir tai pavirsta mėsa. Greita ir praktiška.

elteide

 žinoma, hormonais auginta mėsa nėra visai tokia kaip be jų užaugusi , bet visgi proteinai yra proteinai

xsistemax

Galiu valgyti bet ką ir bet kiek,juk svarbu tik energija ir chemija.Bet neįsivaizduoju nei pusryčių,nei pietų ar vakarienės be mėsos.Gal kilęs iš grobuonių? :)
Antsvorio problemų niekada neturėjau,kaip ir virškinimo sutrikimų,net nežinau,ką reiškia skrandžio skausmas ir kur tas skrandis yra. :)
Beje,mėsą užsiauginu pats,taigi,ji tikra.

Kibiras

Kolkas visavalgis, bet vis labiau stebiu, ką dedu į skrandį :)

Kar

Pripažinsiu - maitnuosi labai prastai. Visų pirma valgau per retai. Antroji problema, kad mano maistas nėra labai sveikas ar visapusis. Dažnai valgau pusfabrikačius bei kitokias nesąmones. Tiesiog nemėgstu ir negaliu savęs prisiversti gaminti. Kitiems - tai hobis, o man - kančia. Ir mėsos beveik nevalgau, nes neskanu bei po jos jaučiuosi mieguista ir "sunki". Kas keisčiausia, kad nuo to nesveiko maisto aš nepriaugu svorio. Gal taip yra dėl to, jog kūnas iš šio maisto nieko daug negauna, ką galėtų įsisavinti.

Aukštyn