facebook

Pradėjo 2012, kovo 10, 2012, 20:13:46

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

2012

katik susikuriau facebooka, mazdaug pries minute. Idomu ar anomalija yra feicbuke ar nera? butu idomu pamatyti coliuke ( einu is proto del jos ). Tai tiek, jei kas ten ka darot, butu idomu prisijunkt


Benamis

Anomalijos puslapis tai yra facebooke: http://www.facebook.com/Anomalija.lt , taciau surasti butent siuos zmones kurie cia diskutuoja nezinau ar imanoma, nebent jie patys parasys savo vardus ir pavardes (kuom abejoju).

BloodyMary

Mane galit laisvai surasti  :D
Samantha Jurgilaite

Asasinas

Tu katiktais tapai "sugadintu" žmogum. Prisimenu dėstytojas per paskaitą sakė, kad tie, kurie naudojasi feisbuku, yra "sugadinti" žmonės.  Ir sveikinu praradus nekaltybę. Taip man sakė pusbrolis, kai pirmą kartą ten užsiregistravau. :D

Benamis

Drasu, drasu :) Gal ir as kada uzsiregistruosiu Facebook'e... Nes kaip man pasake karta, jeigu taves ten nera - tada tu neegzistuoji, lol ;D

Teroras

Video irase savo veidu nenorejote rodyti, o cia skelbti visiems savo varda ir pavarde nieko tokio... Idomiai cia tu Samanta 8)

2012

Citata iš: Teroras  kovo 10, 2012, 20:46:55
Video irase savo veidu nenorejote rodyti, o cia skelbti visiems savo varda ir pavarde nieko tokio... Idomiai cia tu Samanta 8)


eik tu geriau pasaku nepasakojas, jau pradedi nusibost  >:(

2012

Citata iš: Benamis  kovo 10, 2012, 20:39:18
Drasu, drasu :) Gal ir as kada uzsiregistruosiu Facebook'e... Nes kaip man pasake karta, jeigu taves ten nera - tada tu neegzistuoji, lol ;D


Uzsiregistruok, busim draugai hehehehehehe
O jei rimtai, dar noriu bloga sukurti, ir ten rasysiu savo atradimus. Todel galesit pasiziureti ir megautis mano idejomis, laukite  ;D

BloodyMary

O kas čia blogo pasakyti savo vardą ir pavardę? Juk nuo to apokalipsės nebus xDDDD

Asasinas

Tai gi pilna šiais laikais visokių žulikų, nebijai kad paskui pradės tave persekioti?  :)

BloodyMary

Aš nebendrauju su nepažįstamais ir nesidedu kokiu nenormaliu foto  :P

2012

pritariu sasino nuomonei, ramiau su savo asm. duomenim. is 100 atsiras 1 toks kuris kanors negero sugalvos  ???

BloodyMary

Tie žudikai ir kiti lenda prie tų kuriu "sexy" foto  :D aš ne iš tų

Asasinas

Blogų žmonių su blogais ketinimais buvo visais laikais. Sexy, ne sexy, bet tikrai pasisaugok. Reikia būti atsakingam ir nešisvaistyti savo duomenimis, ir ypač vardu bei pavarde, pagal kuriuos apie žmogų šiais laikais galima sužinoti praktiškai viską. Mano specialybe kaip ir susijusi su sauga, tai patikėk manim, žinau ką rašau. :)

BloodyMary

Nemanau, kad šitame forume yra tokiu badass žmoniu  :D

Aukštyn