Deep web - Gilusis internetas ? Yra jis ar ne?

Pradėjo Chanellsi, sausio 17, 2017, 21:45:06

« ankstesnis - sekantis »

Ar patiko straipsnis?

Taip norėčiau daugiau tokių straipsnių
Nelabai
Žemyn

Baurob

Apie plokščią žemę tai gali būti tiesa https://www.youtube.com/watch?v=wIJWE5w4S-Y
O apie Deep web tai buvau ten apsilankęs kai buvau vienas namie   :D +buvo atostogos+žmogiškas smalsumas. Ten nelabai ką atradau nes blyn ilgai neužkrovė puslapių  >:( , tai pažiūrėjau per youtube.. Tai pro ten žiūrėt netgi geriau ;)

Linas Esu

Citata iš: Mekabciel  kovo 24, 2017, 12:59:43Mano asmeninis konspektas - negali būt vieno teisingo, visoms aplinkybėms, procesams, atsakymo. Nebent pasakysi - Dievas.
Toks visko atsakymas kaip : " dievas " - filosofinė iliuzija .
Visos tautos turėjo savo  " kūrėjus " , šiandien mes tai vadiname mitologija .


Citata iš: elteide  kovo 25, 2017, 12:29:26nžn..o kuo blogai apvali Žemė ...?
atspr, kad ne į temą
Tik idiotai,kitus įtikinėja/patys tiki,kad žemė plokščia , 21 amžiuje.

Citata iš: Baurob  birželio 07, 2017, 20:11:14O apie Deep web tai buvau ten apsilankęs kai buvau vienas namie   :D +buvo atostogos+žmogiškas smalsumas. Ten nelabai ką atradau nes blyn ilgai neužkrovė puslapių  >:( , tai pažiūrėjau per youtube.. Tai pro ten žiūrėt netgi geriau ;)
Priklausomai ko ieškai,kokią naršyklę naudojate. TOR , tikrai ganėtinai gerai cenzūruota,tik atsitiktinai galima rasti ką nors baisaus . Prieš pusmetį naršiau , išbandžiau gal 5-8 kitas paieškos rodykles , didelis skirtumas .

tadas13

geriau atsargiau tuose dark webuose, ilendi i koki ir neaisku puslapi, poto kompiuteriai gali but panaudoti internetinuose ispuoliuose net jum nezinant.. :D :D

Aukštyn