Ar egzistuoja meilė?

Pradėjo varpainis, gegužės 09, 2013, 22:14:36

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

varpainis

Citata iš: preacher  gegužės 09, 2013, 13:48:21
Tos visos meilės yra išmislas, žmonės šiais laikais kaunasi, dėl kapitalo, o čia išgyventi, dėl kažkokio žmogaus dėmesio, tai kvaila ir absurdiša, hormonai kala į galvą ir tiek. Kas dėl tu burimų tai pilna klimaksinių močiučių kurios budamos baigusios 4 klases, bedantės, cypiančiabalsės ir žemo intelekto pradeda su žolėmis užburinėti, jaunikius jaukinti, vėžius gydyti ir t.t

Kad meile ismislas-nesutinku. Matomai pats nesusidures su ja, o ir aplinkoj prasti pavyzdziai pas tave. Kas kart pazvelges i savo tevukus, suprantu kad egzistuoja ji. Zmones daug metu susituoke, kartu pereja per labai daug ka ir visdar myli vienas kita, kartu pakeliauja ir dziaugiasi gyvenimu  ;)
O kad tie meiles burtai nesamone tai faktas. Kito zmogaus siltus jausmus reikia pelnyti poelgiais ir demesiu, o ne kazkokiais tais cigoniskais burtais.

Teroras

Citata iš: preacher  gegužės 09, 2013, 13:48:21
Tos visos meilės yra išmislas, žmonės šiais laikais kaunasi, dėl kapitalo, o čia išgyventi, dėl kažkokio žmogaus dėmesio, tai kvaila ir absurdiša, hormonai kala į galvą ir tiek.


Preacher tai tiesiog bukumo isikunijimas, zvelgiant mano akimis :) Nepyk seni, bet tiesiog mano tokia nuomone ;)

Tai jeigu pats nesi patyres meiles jausmo, tai cia jau galima spresti, jog meile tai tik zmoniu issigalvojimai? :) Tiesiog fantastiska!

preacher

#2
gegužės 10, 2013, 17:36:28 Redagavimas: gegužės 10, 2013, 17:38:45 by preacher
Citata iš: Teroras  gegužės 10, 2013, 17:16:47
Preacher tai tiesiog bukumo isikunijimas, zvelgiant mano akimis :) Nepyk seni, bet tiesiog mano tokia nuomone ;)

Be žodžių. Kadangi esi viena ranka su moderatoriais ir adminais ta ir gali mėtytis, tokiais pareiškimais. Tu mane pažysti asmeniškai, kad taip teigi? Ar, kad nesu emocionalus ir jausmingas, leidi sau taip mane vadinti? Tiesiog pats parodai, koks apgailėtinas esi, galėčiau, jei tik panorėčiau tave maišyti su žemėmis ir kitaip juodint, tačiau esu išauklėtas ir nenusileidžiu iki tokio lygio, kaip tų...

Varpaini, tavo tėvukam pasisekė, asmeniškai kažką panašaus į taip vadinama meilę, esu žvelgęs tik per ekranus.

Master

Šeip neemocionalus žmogus tavo situacijoje, būtų permetęs akimis teroro žinutę ir pagalvojęs (like i care) ir daugiau nieko nebeatrašęs, nes jam būtų vienodai ar trypia kas jo reputacija ar ne(pavyzdžiui kai aš būnu pavargusi tai aš tampu tokia abėjinga viskam, kad į mane galima mėtyti popierius, o aš toliau sau galvosiu ką dar turiu padaryti ir panašiai :))
O tu dėje labai sureikšminai teroro žinutę  ::)
Meilė nebūtinai būna tarp dviejų skirtingų lyčių.
Todėl meilės jausmo nepatirti sudėtinga. Gali mylėti šeimos narius, draugus, savo augintinius, galų gale savo šalį (kaip daugelis garsių poetų ir darė) ir taip toliau...
Idėja pririšti žmogų prie savęs kyla iš neteisingo mylėjimo. Žmogus mylimą obijektą pradeda matyti kaip daiktą, prie jo prisiriša, nori pasisavinti arba per kitą žmogų realizuoti save.

Teroras

Tu ne tik esi bukas ir siaurai mastantis zmogus, preachet (velgi pabreziu tai mano subjektyvi nuomone), taciau turi ir problemu su teksto suvokimu (ir jau ne karta tau siame forume ta zmones sake).

As taip sakau ne del to, kad esi neemocianalus, taciau del to, kad pagal kazkokius debiliskus kriterijus (mano nuomone) vertini kas pasaulyje egzistoja o kas ne.

preacher

Master, aš nejaučių meilių, laimės ir kitų teigiamų emocijų, tačiau esu labai netolerantiškas debilizmui, bukaprotiškumui, padugnevimams ir kitiems blogiems reiškiniams, man sukyla pyktis ir norisi užtrypt toki žmogų, nežinau, kodėl taip yra, tiesiog yra   ??? .....

2Pacas

#6
gegužės 10, 2013, 18:32:51 Redagavimas: gegužės 10, 2013, 18:36:25 by 2Pacas
Citata iš: Teroras  gegužės 10, 2013, 17:16:47
Citata iš: preacher  gegužės 09, 2013, 13:48:21
Tos visos meilės yra išmislas, žmonės šiais laikais kaunasi, dėl kapitalo, o čia išgyventi, dėl kažkokio žmogaus dėmesio, tai kvaila ir absurdiša, hormonai kala į galvą ir tiek.


Preacher tai tiesiog bukumo isikunijimas, zvelgiant mano akimis :) Nepyk seni, bet tiesiog mano tokia nuomone ;)

Tai jeigu pats nesi patyres meiles jausmo, tai cia jau galima spresti, jog meile tai tik zmoniu issigalvojimai? :) Tiesiog fantastiska!
Normalei stumi Terore :D as pamenu panasu dalyka buvau padares tai visi kaip sove pamokslaut, taip stumdamas tik parodai kokio zemo lygio esi, visi cia susirinkom netam ir t.t.t (CIA MAN TAIP SAKE).plius dar minusiuku pridejo,kaip ir esu sakes sitam forume egzistuoja "autoritetai" kuriem galima daugiau negu paprastiem narem.

crystal

Citata iš: preacher  gegužės 10, 2013, 18:11:00
Master, aš nejaučių meilių, laimės ir kitų teigiamų emocijų, tačiau esu labai netolerantiškas debilizmui, bukaprotiškumui, padugnevimams ir kitiems blogiems reiškiniams, man sukyla pyktis ir norisi užtrypt toki žmogų, nežinau, kodėl taip yra, tiesiog yra   ??? .....

Tai gal pats laikas išsiaiškinti kodėl taip yra? Geras psichologas turėtų atkapstyti tavo problemų priežastis, o žiurėk, su laiku gal išmoksi nebestumt ir nebevadint debilizmu to ko pats neturėjai.

Master

Preacher
Aš čia įžvelgiu projekcija. Nesupyk už tai ką pasakysiu,bet manau, kad galbūt tu to nekenti
Citata iš: preacher  gegužės 10, 2013, 18:11:00
tačiau esu labai netolerantiškas debilizmui, bukaprotiškumui, padugnevimams ir kitiems blogiems reiškiniams, man sukyla pyktis ir norisi užtrypt toki žmogų, nežinau, kodėl taip yra, tiesiog yra   ???

, nes nuvertini save, įžvelgi savyje daug trūkumų, ginybos mechanizmais ignoruoji tai, bet pasąmonė tau nori tai iškelti ir tavo neigiamas savybes projektuoja ant kitų, todėl ir matai aplinkui tiek niekšybių... (tos savybės nebutinai yra realios, bet galbūt jas suvoki) Vat, problemą matau šeimoje, dėl nepasitenkinimo savimi, neleidai sau susirasti draugų, bijojai jiems neįtikti ir taip toliau. Kai viskas ėmė eiti velniop, susikūrei sau vaidmenį (žmogaus rolę, kuria tu žaviesi ir bandai ją realizuoti). Bet tai nėra blogai, visos bėdos išsprendžiamos, tik prašau, nestumk ant visko, kas tau sukelia tą susierzinimą :)
Ps. Rašiau pirmiau nei crystal parašė, todėl nevaidinu psichologo, tiesiog išdėsčiau tai ką pastebėjau  :D (nuomonė iš salies labai vertinga :) )

Toliau kalbant ta tema( nenoriu nukrypti)  :D

Ar jūs nemanote, kad meilės burtų veiksmingumas nepriklauso nuo atlikimo. Nekalbu apie rimtus atvėjus. Tiesiog, žmogus atlieka papraščiausią burtą (tarkim, pavizualizuoja, ar sudegina kokią žvakę) ir pakeičia savo suvokimą, įgauna drąsos?

TinSoldier

Citata iš: crystal  gegužės 10, 2013, 18:43:38
Tai gal pats laikas išsiaiškinti kodėl taip yra? Geras psichologas turėtų atkapstyti tavo problemų priežastis, o žiurėk, su laiku gal išmoksi nebestumt ir nebevadint debilizmu to ko pats neturėjai.


Tikrai taip. Apatiškumas, sociopatija (kad ir lengvo lygio) gali būti įvairių sutrikimų simptomai. Visokių depresijų, aspergerių ir t.t. ir pan. Net ir tas įsikalbėjimas "aš nejautrus, man nereikia emocijų, kitų žmonių artumo, meilės ir t.t.", gali būti dėl užspaustų skaudulių ir pan.

Nes paprastai žmogus, nors ir emocijos nėra patyręs, dėl empatijos gali suprasti, kaip jaučiasi kitas. Pavyzdžiui, preacher, neturi savų vaikų. Vadinasi, nesi patyręs ką reiškia mylėti savo atžalą. O ar gali įsivaizduoti, kad ir kodėl kiti tėvai aukoja savo vaikams gyvenimus? Ar tau tai taip pat atrodo nesąmonė?

P.S. Oi, kiek diagnozių preacher'iui prigalvojom :D

Citata iš: 2Pacas  gegužės 10, 2013, 18:32:51
Normalei stumi Terore :D as pamenu panasu dalyka buvau padares tai visi kaip sove pamokslaut, taip stumdamas tik parodai kokio zemo lygio esi, visi cia susirinkom netam ir t.t.t (CIA MAN TAIP SAKE).plius dar minusiuku pridejo,kaip ir esu sakes sitam forume egzistuoja "autoritetai" kuriem galima daugiau negu paprastiem narem.


O man atrodo, kad "paprasti" nariai patys pernelyg sureikšmina "autoritetus" ir titulus (administratorius, moderatorius). Šitame forume turbūt nėra nei vieno nario, ant kurio niekas nebūtų stūmės (išskyrus Benamį. Benamį visi myli :) ). Bet vat kai ilgiau čia pabuvęs narys parašo kažką ant naujesnio nario, - pastarieji pradeda kažkokius autoritetus kaišiot. Nieko panašaus čia aš nematau. Tiesiog, kai atsiranda naujas nusišnekantis narys, - tai jam ir parodoma. Ne todėl, kad jis naujas. Bet todėl, kad jis nusišneka.

preacher

Master, ko tu tą projekcijos nesąmonę taip įsigylinai, pagal tavo išvedžiojimus aš save laikau tuo, ką ten parašiau ir bandau tai projektuoti ant kitų....... Pradėjai rašyti apie kažkokius įtikimus draugams, aš visai neturiu ką į tai atsakyti. Tin Soldier su ta "skeptiko"(nežianau, kodėl, bet visi šiame forume, nori tapti skeptikais, dabar kvailai jaučiuosi, kad ankščiau save prie jų priskyriau, matydamas, kokiu fruktų yra jų gretuose) role irgi vėjus rašo, iš mano perspektyvos žiūrint prašovėt. Problema yra ne tai, kad bijau ne itikt, problemai yra ne tai, kad aš juos nuvertinčiau ar kurčiau ant kitų projekcijas, paprasčiausiai aš neturiu jokio noro užmezginėti santykius su žmonėmis. Bendravimas forume yra lig psichoanalizės programa, realiai tu nematai žmonių, o tik raides ir monitorių......

Master

Vistiek, žmogaus prigimtis yra bendrauti. O iš šeip sau kažkas panašaus į mizantropiją neatsiranda. Manau, kad tai atsinešta iš vaikystės, nes tai tavyje giliai įsišaknyję ir kitaip jau neįsivaižduoji.
Bet vistiek nori bendrauti  :D O forumas tiesiog neužmeta įsipareigojimų... Vėlgi, taip manau :)

puodukas

Citata iš: Master  gegužės 10, 2013, 18:05:49
Meilė nebūtinai būna tarp dviejų skirtingų lyčių.
             ... Gali mylėti šeimos narius, draugus, savo augintinius, galų gale savo šalį

Gal kam įdomu bus: graikų kalboje yra skirtingi žodžiai apibūdinti šiems atvejams, kur į lietuvių kalbą išsiverčia vienodai - meilė.

p.s. graikų kalbos pats nemoku ... :)

preacher

#13
gegužės 10, 2013, 19:32:17 Redagavimas: gegužės 10, 2013, 19:34:30 by preacher
Sakau forume bendrauti yra tas pats, kas su savimi  ???  Šiaip kas liečia žmonių tarpusavio santykius, tai, kad ir vėlgi imkim šį forumą. Vienas kažką parašė, susvaigo, kažkas jam uždėjo pliusiuką ir t.t Ir tas pasidarė skeptikų, žinovų įgijo simpatijų, pagarba iš kažko. Kitas pabliauna, kad domysi magijom, ezoterikom, kitas filosofijom, teologijom, kita psichologija, dar kitas kokia fizika, elektronika, inžinerija ir taip t.t Žodžiu vieni tiesiog rašinėja savo nuomonęs, kiti jas perša, kiti tiesiog kritikuoja, kiti patarinėja ir t.t Kad ir aš numečiau kaulą, ir pradėjo psichologizmų manyje ieškot visokie skeptikai, psichologai ir t.t

puodukas

Citata iš: preacher  gegužės 10, 2013, 19:32:17
, kiti tiesiog kritikuoja,

Kritika dažnai būna naudingesnė nei kokie protingi pamokymai, aišku jei ta kritika tikra, o ne šiaip pagiežos išliejimas.

Aukštyn