Lytinį organą primenančios vėžės Marse kursto internautų fantaziją

Pradėjo paragraf 78, balandžio 25, 2013, 13:29:09

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

paragraf 78

Lytinį organą primenančios vėžės Marse kursto internautų fantaziją



NASA interneto svetainėje užtikę devynerių metų senumo nuotrauką su lytinį organą primenančiomis marsaeigio „Spirit" vėžėmis, internautai puolė spekuliuoti, esą taip pasilinksminti sugalvojo nuobodžiaujantys inžinieriai. Tačiau NASA tam turi mokslinį paaiškinimą, skelbia „NBC News".

Ši nuotrauka savaitės pradžioje sudomino socialinio tinklaraščio „Reddit" narius, o vėliau spekuliacijoms pasidavė ir bulvarinė žiniasklaida. „Nepadorus piešinys buvo pastebėtas vieno marsaeigio atsiųstose nuotraukose. <...> Jos leidžia manyti, kad projekto inžinieriai nuobodžiavo", - rašo britų bulvarinis leidinys „The Sun".

NASA tikina, kad vyrišką lytinį organą primenantis piešinys Marse atsirado dėl marsaeigių judėjimo specifikos. Tokias vėžes yra palikęs ne tik „Spirit" (kuris darbą baigė prieš trejus metus), bet ir kiti marsaeigiai - „Opportunity" bei „Curiosity". Visi šie robotai turi šešis radus - po tris abiejuose šonuose. Judėdami tiesiai jie palieka dvi lygiagrečias vėžes. Norint pakeisti judėjimo kryptį marsaeigis sustoja, o jo ratai sukasi ratu, kol robotas nukreipiamas reikiama kryptimi. Jei posūkis pakankamai didelis, toje vietoje lieka keli dideli apskritimai.

Beje, kosmose galima išvysti kur kas neįprastesnių sutapimų. Pavyzdžiui, kaip šioje „Hubble" kosminio teleskopo nuotraukoje. http://apod.nasa.gov/apod/ap030630.html

Šaltinis: http://www.15min.lt/mokslasit/straipsnis/smile/lytini-organa-primenancios-vezes-marse-kursto-internautu-fantazija-652-329515#ixzz2RTBJng6Z

Master

Man tai asmeniškai nelabai panašu. Nors ką aš žinau, juk smegenys visur ieško pažįstamų atitikmenų. Va, tam ir yra sukurti projekciniai testai.  :D
Ir šeip manau, kad vienam kuriam nors "pasirodė" o visi kiti kaip avių banda su tuo sutiko..
Bet tai tik mano nuomonė :)

Asasinas

Ir kur čia matot vyro kiaušinį? :) Aš irgi nesuprantu.

preacher

žiauriai curiosity's užtrolino  ;D

Benamis

Uzuomazgos yra ;D

vytautasst

Man irgi panasu,kad cia meginimas pasilinksminti NASA inzinieriu, o del organu panasumu tai kazkiek yra.

Aukštyn