Kodel mirusieji neduoda aiskiu zenklu?

Pradėjo Benamis, sausio 18, 2012, 18:20:32

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

Pries keleta metu mire mano senele. Gal pries koki pusmeti susapnavau sapna, kad ieinu i jos kambari, o ji man sako:

"Kada tu gi man padarysi ta sviesa? Nematai, kad cia tamsu?"

Nebutu nieko keisto, jeigu ne vienas dalykas - kai pasakiau ta savo motinai (mano senele - jos mama), ji man pasake, kad irgi ja sapnavo. Pripazinkim, kad atsitiktinumu tai galetu pavadinti didziausias skeptikas (o ir meluoti nezinau kam jai man reiketu).

Pagal viska susiprotejome, jog vietoje, kur dabar randasi mano senele yra tamsu ir jai reikia sviesos, taigi uzsakeme misias ir ant kapo uzdegeme zvakeles. Nuo to laiko, nei vienam is musu ji neprisisapnavo.

Noreciau pradeti diskusija ir isklausyti Jusu nuomoniu, kodel mirusieji neduoda aiskiu zenklu ko nori ir gyvuju (savo pageidavimu)? Ta prasme, jeigu prisisapnuoja mums mires zmogus, tai kalba lyg zenklais - o tu pats turi issiaiskinti ko jis nori is taves. Kodel nesako tiesiai sviesiai?

RoxiO

Kažkur skaičiau, kad jie tiesiog negali tiesiogiai pasakyti kažko, mirusieji gali nebent kalbėti mįslėmis. Ir nemanau, kad ji tau tai sakydama turėjo galvoje, kad uždegtumėt žvakutes. Manau, tu ją dar susapnuosi.

paragraf 78

O gal mirusieji apskritai negali kontaktuoti su mumis? Gal reiškiasi kažkas kitas.
Va kaip pvz. spirtizme, anot okultizmo doktrinos, pakviestoji dvasia, net jei prisistato mirusiuoju, iš tiesų yra ne tas mirusysis, o vadinamoji lerva. Tai astralo darinys, kuris yra pusiau mąstantis ir minta žmogaus emocijomis.

RoxiO

Citata iš: insomnia  sausio 18, 2012, 18:37:46
O gal mirusieji apskritai negali kontaktuoti su mumis? Gal reiškiasi kažkas kitas.
Va kaip pvz. spirtizme, anot okultizmo doktrinos, pakviestoji dvasia, net jei prisistato mirusiuoju, iš tiesų yra ne tas mirusysis, o vadinamoji lerva. Tai astralo darinys, kuris yra pusiau mąstantis ir minta žmogaus emocijomis.

Ta "lerva" tai gal tas pats dalykas kaip išėjus į astralą būna tie astralo gyventojai, kurie minta sielų baime. Čia tie patys?

paragraf 78

Ko gero tie patys

Chirurgas

Aš sapnavau, kad paskambino miręs man artimas žmogus, kuris sako, aš noriu tau papasakoti kaip ten yra pomirtiniame pasaulyje, bet kai tik pradėjo apie tai pasakoti, nesigirdėjo nieko, o kai baigė apie tai pasakoti vėl išgirdau jo balsą sakantį "Va kaip ten yra"

OKULTISTE

Ai, tai kad daug ko prisisapnuojam... Gali būti ir sutapimų, kai ne vieno žmogaus pasąmonėje užsifiksuoja tas pats dalykas...
Nors neatmetu ir antgamtinių reiškinių buvimo...

Chirurgas

Negalvoju, kad čia kažkas antgamtiško, tiesiog kažkaip būtų įdomų išgirsti ką pasakytų. :)

OKULTISTE

Na iš tikro turėjau omeny labiau Benamio pasakojimą.
-Kodėl mirusieji neduoda aiškių ženklų?
- Da... Tai gi jie mirę... Tad abejoju, ar jie iš viso sugeba dar duoti kokius nors ženklus (Įtikinamiau tai, kad Dievas duoda ženklus, ką turime daryti, mums suprantama kalba)...

Aukštyn