Popiežius: homoseksualų santuokos kenkia žmonijos ateičiai

Pradėjo TinSoldier, sausio 09, 2012, 23:10:46

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

paragraf 78

Prieš gėjų meilę irgi nebuvo nieko sakęs. Visada kalbama arba apie netinkamą šeimos koncepciją arba apie netinkamus lytinius santykius. Kaip žinia lytiniai santykiai ir meilė tai du skirtingi dalykai.
Beje, Amsterdame buvo padarytas nepriklausomas tyrimas apie gėjų "šeimų" pastovumą. Šeimos išsilaiko apie pora metų, per tuos pora metų vidutiniškai būna aštuoni neištikimybės aktai. Tai kažką sako apie tokių porų "meilę".
Beje kitas tyrimas parodė jog homoseksualizmą dažnai lydi pedofilija.

TinSoldier

#16
sausio 11, 2012, 18:44:52 Redagavimas: sausio 11, 2012, 18:47:11 by TinSoldier
Citata iš: insomnia  sausio 11, 2012, 16:32:11
Prieš gėjų meilę irgi nebuvo nieko sakęs. Visada kalbama arba apie netinkamą šeimos koncepciją arba apie netinkamus lytinius santykius. Kaip žinia lytiniai santykiai ir meilė tai du skirtingi dalykai.
Beje, Amsterdame buvo padarytas nepriklausomas tyrimas apie gėjų "šeimų" pastovumą. Šeimos išsilaiko apie pora metų, per tuos pora metų vidutiniškai būna aštuoni neištikimybės aktai. Tai kažką sako apie tokių porų "meilę".
Beje kitas tyrimas parodė jog homoseksualizmą dažnai lydi pedofilija.


Ko nesuprantu, tai iš kur tu statistiką pastoviai trauki? Jau kelintą kartą pastebiu, kad kažkokia orinė būna, arba tokia, kurios praktiškai neįmanoma rast.

Taigi pirmiausiai, pedofilija su homoseksualumu neturi nieko bendro.
http://www.psychologytoday.com/blog/gays-anatomy/200809/homosexuality-and-pedophilia-the-false-link

http://psychology.ucdavis.edu/rainbow/html/facts_molestation.html

Įvairiose vietose radau, kad apie 95 procentų pedofilų būna hetero. O lesbiečių pedofilių iš vis vos vienas kitas procentas. Norėčiau nuorodos apie tą tyrimą Amsterdame. Nors tikiu, kad gali būti, kad gėjai mažiau ištikimi. Šelmiai jie :)) O, radau Amsterdamo tyrimą ir rezultatai visiškai kitokie nei tu pateikei: http://www.gmax.co.za/look05/04/08-netherlands.html

According to statistics released by the Dutch government on Monday, the divorce rate of gay and lesbian couples in the Netherlands, where same-sex marriage has been legal since 2001, is nearly identical to that of heterosexual couples.

O vaikus turinčios homoseksualios šeimos skiriasi dar rečiau, nei heteroseksualios su vaikais.

Jaučiu, dar nei karto nemačiau, kad nurodytum savo statistikos šaltinius.

Bet koks skirtumas? Jei skyrybų skaičius būtų faktorius uždrausti santuokas, tai būtų žiauriai siauraprotiškas, diskriminuojantis, stereotipiškas mąstymas. Jei juodaodžiai statistiškai linkę labiau nusikalsti ar tai reiškia, kad absoliučiai visus juodaodžius reikia uždaryti? Jei statistiškai moterys linkusios dažniau būti neištikimomis(tikros statistikos nežinau), ar tai reiškia, kad joms visoms reikia kokius 'nekaltybės' diržus uždėti? Jei gėjai statistiškai linkę išsiskirti dažniau, ar tai reiškia, kad kiti dėl jų turėtų kentėti? Galiausiai, ne kiekvienas p***ras subinę pramankštinęs eitų į bažnyčią tuoktis.

Taip pat, meilė su lytiniais santykiais nėra visiškai skirtingi dalykai. Vienas nuo kito jie neatsiejami. Jei neklystu, ir nemažai religijų šitą propaguoja(pvz, induizmas). Bet to tiksliai nežinau. Jei myli - tai anksčiau ar vėliau dulkinsies. Todėl taip, popiežius diskriminuoja ir šmeižia homoseksualią meilę.

paragraf 78

Šie duomenys iš paskaitų konspektų.
Man tik šiaip įdomu, kodėl normaliems hetero, taip rūpi gėjų santuokos klausimai?

TinSoldier

#18
sausio 11, 2012, 18:59:09 Redagavimas: sausio 11, 2012, 19:03:15 by TinSoldier
Asmeniškai aš visuomet vadovaujuosi keliom citatom, mintim:

"Vieno žmogaus laisvė baigiasi tik ten, kur prasideda kito žmogaus laisvė" (Michail Bakunin)

ir

"Kai atėjo areštuoti žydų, neprotestavau, nes nesu žydas. Kai atėjo ir suėmė čigonus, neprotestavau, nes nesu čigonas. Kai atėjo areštuoti katalikų, neprotestavau, kadangi nesu katalikas. O kai atėjo suimti manęs, nebebuvo kam protestuoti." (Martin Niemöller)

Antroji gėjų atveju labai tinka. Kad kažkas rūpėtų, nebūtinai turi tuo kažkuo būti. Solidarity is strength.

2012

Gejai yra issigimimas, kaip tarkim pedofilija. Bet, kazkodel tai tapo siu laiku norma deje as to niekada nesuprasiu, ir nesutiksiu kad vaikas augtu tokioje seimoje.

OKULTISTE

Parašiau tą, ką ir norėjau... Kai akis į akį tauzysim, tai gal ir išsprūs kas nors, o čia gi galima paglvoti, ką sakom...

TinSoldier

Kuo homoseksualai skiriasi nuo pedofilų. Gėjų santykiai yra sąmoningas dviejų suaugusių žmonių laisvas pasirinkimas būti (ar pabūti) kartu, kuris niekaip neliečia ir nekenkia jokiam trečiam asmeniui. (nebent tik sukelia šleikštulį). Pedofilija yra vaiko traumavimas, pasinaudojimas jo nesubrendimu, savo veiksmų nesuvokimu. Tai yra prievarta, išniekinimas ir turi daugybę neigiamų pasekmių vaikui, jo šeimai ir t.t.

Todėl homikai po truputį tampa priimami, o pedofilai - ne. 

Okultiste, čia kam skirta žinutė? Jei man, tai nelabai supratau ką norėjai pasakyti :)


2012

TinSoldier, kaip visada bando protinga pavaizduoti, isminti pademonstruoti. Nei jo kas klause kuo skirias gejai, nuo pedofilu. Ale vistiek, isrause kazkokia paslepta minti ir bando apsviesti pilka visuomene :)

TinSoldier

Joa, bet jei tavęs nereiktų šviesti, tai nelygintum tokių visiškai skirtingų dalykų. CItuoju: "Gejai yra issigimimas, kaip tarkim pedofilija". Tai nėra kaip pedofilija. Ir kvaila, kai žmonės nuolat ir nuolat lygina šituos dalykus.

paragraf 78

Nenuklyskite į asmeniškumus, jei norite vienas kitam pasakyti koks jis durnas rašykite PM

2012

TinSoldier, as manau kad svietimui yra skirtos mokyklos, ziniasklaida, pagaliau ir internetas. Tikrai sugebeciau rasti informacija jeigu man jos reiketu ir be tavo amzino noro pasipuikuoti ir pasirodyti koks tu pas mus protingas.

TinSoldier

Citata iš: 2012  sausio 12, 2012, 10:02:51
TinSoldier, as manau kad svietimui yra skirtos mokyklos, ziniasklaida, pagaliau ir internetas. Tikrai sugebeciau rasti informacija jeigu man jos reiketu ir be tavo amzino noro pasipuikuoti ir pasirodyti koks tu pas mus protingas.


Sakai, švietimui skirtas internetas.. O tai kur mes dabar? Narnijoj? :) Šiaip sutinku su tavim, bet nei aš puikuojuosi, nei aš turiu kuo puikuotis. Niekada nesakiau ir negalvojau, kad esu protingas ar pan. Tiesiog rašau savo nuomonę, kurią bandau kažkuo pagrįsti. Vienas plikas sakinys: "man patinka/nepatinka gėjai" neturi prasmės. Todėl aš bandau rašyti kodėl. Ir ne tam, kad jums pamokyčiau, o tam, kad pats rašydamas pasidomėčiau dalyku, apie kurį rašau, kad pagalvočiau apie jį ir t.t.

2012

Galetum buti puikus politikas, darai viena o kalbi kita :) Pilkas sakinys galbut ir nedaroto tokio ispudzio kaip tavo ketureiliai kuriuos perskaitit yra tikras valios ir kantribes isbandimas, bet trumpai ir aiskiai yra pasakoma asmenine nuomone.

Tavo atveju diskusijos i tema, nera. Tu komentuoji mano nuomone, jinai bloga ar gera bet tai mano nuomone. Kas tau suteike teises aiskinti kaip turi kitas zmogus galvoti, ar rasyti?  :) Istikro tu man primeni, toki zmogu "indigo" is ufolog.lt, gal net ir esi indigo, na jis buvo idomus. Perskaitydavo googlei kaip vaikus daro zmones, ir puldavo aiskinti kad jonukas netaip daro  :) Praktikos 0, uztat teorija per krastus liejas. Same shit as girdziu is taves.

Anomalija

Tikiuosi, tai buvo paskutinė Jūsų abiejų off-topo žinutė :-\

unco

Citata iš: 2012  sausio 12, 2012, 10:02:51
TinSoldier, as manau kad svietimui yra skirtos mokyklos, ziniasklaida, pagaliau ir internetas. Tikrai sugebeciau rasti informacija jeigu man jos reiketu ir be tavo amzino noro pasipuikuoti ir pasirodyti koks tu pas mus protingas.


homoseksualumas, aseksualumas, biseksualumas, preseksualumas ir kt. yra tabu švietimo įstaigose kaip mokykla ir bioliogijos ir psichologijos pamokose.

Aukštyn