Keisti dvasių išsireiškimai mano namuose

Pradėjo Parissa, lapkričio 21, 2012, 18:07:33

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

Parissa, nerasyk kelias zinutes paeiliui, naudok funkcija " Keisti" ;) Aciu.

Asasinas

Parissa, rašyk kelias žinutes iš eilės, nenaudok mygtuko keisti. :)

Tai gal tas pakabinamas drambliukas tau ir pervežė kokį nors draugą iš ano pasaulio.
Šiaip jei prakeikia tavo kažkurį namiškį, dažnai būna, kad tai paliečia ir tave patį.

Išsikviesk ksiondzą, bus proga išsivalyti. O ar namai kadanors yra buvę šventinti?

Parissa

#17
lapkričio 22, 2012, 20:47:47 Redagavimas: lapkričio 22, 2012, 20:51:35 by Parissa
Citata iš: Asasinas  lapkričio 22, 2012, 19:03:46
Parissa, rašyk kelias žinutes iš eilės, nenaudok mygtuko keisti. :)
Tai gal tas pakabinamas drambliukas tau ir pervežė kokį nors draugą iš ano pasaulio.
Šiaip jei prakeikia tavo kažkurį namiškį, dažnai būna, kad tai paliečia ir tave patį.
Išsikviesk ksiondzą, bus proga išsivalyti. O ar namai kadanors yra buvę šventinti?
Nemanau,kad buvo,nebent kai aš dar nebuvau gimus...O dėl to drambliuko,tai ką man su juo daryti,jei jis "kaltas"?Išmesti?Be to,to kažko iš ano pasaulio aš nepavadinčiau draugu :D

Asasinas

Iš pradžių išsiaaiškink iš kur jį parvežė, kas jį pardavė, kodėl pardavė, kada pardavė. Jei pradėsi čia taip visus daiktus iš namų mėtyt dėl užkeikimo tai greit tušti namai liks.  :)

Parissa

Citata iš: Asasinas  lapkričio 22, 2012, 20:51:33
Iš pradžių išsiaaiškink iš kur jį parvežė, kas jį pardavė, kodėl pardavė, kada pardavė. Jei pradėsi čia taip visus daiktus iš namų mėtyt dėl užkeikimo tai greit tušti namai liks.  :)
Žinau,kad jį pardavė Indijoje,kažkokioje mažoje parduotuvėlėje,kur daug siuvenyrų nebuvo,ir šiaip nedaug kas parduodama.Kažkur prieš pusmetį.O jį nupirko todėl,nes norėjo parvežti lauktuvių :)

paragraf 78

Teko dalyvauti vieno Indijos egzorcisto seminare. Tai jis pasakojo jog gana dažnas atvejis kai suvenyrai ar dovanos indijoje būna prakeikiamos. Vietiniai tai žino, todėl atlieka visokius apvalymo ritualus visiems daiktams kuriuos gauna ir perka. Štai europiečiai priesiperka visokių dalykėlių, o tada prasideda namuose visokios nesąmonės, kartais be kunigo ir neišvarysi to bieso kurį parsivežiai.
Ne be reikalo klausiau ar nieko nepirkai iš mažosios indijos

Parissa

Tai kviestis kunigą ar ką daryt?

paragraf 78

Na jei pas mane vaidentūsi tai pirmas dalykas ką daryčiau tai kviesčiausi kunigą, gal net egzorcistą jei pavyktų jį pagauti. Ir atsikratyčiau visų įtartinų daiktų. Kartais tai irgi padeda.

TinSoldier

Panele, aš tai patarčiau prieš lekiant į bažnyčią kviestis kunigus, išsiaiškinti ar tikrai pas tave vaidenasi. Nes sorry, lojantis šuo, ar 2 kartus iš eilės atsivertęs kauliukas - juokingi įrodymai :)
Kad eidama į rūsį pajautei dar kažką esant: blem, kam nebuvo nejauku į rūsį leistis? Kai mažas būdavau ir aš bėgdavau kuo greičiau, įsigasdinęs, kad mane kažkas veja :D
Nepyk, bet tavo vaiduokliai labai jau apgailėtini. Palauk geriau rimtesnių jų apsireiškimų, o kol kas gyvenk ramiai. Pagal tavo nupasakojimą 99proc., kad nei tu išprotėjai, nei pas tave vaidenasi ;)

A.C.A.B

Būtų įdomu, jei kažkas pas ką vaidenasi pasikviestų į svečius ir būtų galima visa tai pamatyti ar pajausti pačiam  8) Hehe.




ponaitis

Citata iš: Parissa  lapkričio 22, 2012, 18:29:17
Citata iš: ponaitis  lapkričio 22, 2012, 18:23:59
dėl kauliuko ,tai g+alėjai netyčia pajudinti,man tyčia judint daiktu irgi niekada neišėjo.(tik netyčia kelis kartus)

Aš dar specialiai patraukiau visus daiktus,kad už nieko neužkliūtų ir nesustotų.

as turiu galvoje jog gali netyčia mintimis paveikt kauliuka,to nesuprasdama.

omcikas

pas mane namie nakti treska televizorius.. toks garsas lyg ant jo kas uzsiliptu, kadangi mano katinas megsta miegot ant tv tai tas garsas lygiai toks pats lyg katinas uzsoktu ant tv. bet kai nakti tv ima trasketi katinas dazniausiai miega salia koju. Ir visgi nemanau, jog tai kazkoks bildukas tiesiog mano manymu tv per diena ikaista ir nakti vesdamas del temperaturos mazejimo vis trakstelna (gana garsiai ir vis skirtingai) .. yra ir kituos kambariuose buna grindys sugirgzda ar dar kazkoks garsas tyloj pasigirsta, bet ir tai mano manymu tik del temperaturu skirtumo..
Tai ka as norejau pasakyt.. ogi tai, kad visokie tokie garsai greiciausia visai nesusije su jokiom anomalijom.. Na bent jau as kol nepamatysiu savaime atsidarinejanciu stalciu, skraidanciu puodu ar pan nepulsiu tiket , jog matau ar girdziu kazka antgamtisko  :)

Parissa

Viskas dabar jau baigėsi,nereikėjo nei jokių drambliukų išmesdinėt ar kunigų kviestis  :)

Benamis


.L.U.T.H.O.R.

Gal ne visam? O gal dingo po kokio nors įvyko? Sako, kad visokius poltergeistus dažnai sukelia patys paaugliai. Nesąmoningai.

Aukštyn