Lietuva

Pradėjo Markamis, lapkričio 23, 2012, 23:40:23

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Markamis

Vakar turėjo išeiti TV3 laida apie d. Grybauskaitę, tačiau buvo užcencūruota. Tačiau ją galima pamatyti čia:
http://www.balsas.lt/naujiena/700989/neparodyta-tv-laida-apie-d-grybauskaite-ziurekite-ir-vertinkite-patys?utm_source=top10blokas&utm_medium=top10blokas&utm_campaign=naujiena

Ką manote apie tai? Aš asmeniškai jau ir anksčiau nepalaikiau prezidentės ir nemanau, kad tai gera vadovė.

.L.U.T.H.O.R.

Nieko nemanau, tikrų priežasčių nežinom. Svaigti galim bet iš to jokios naudos.

paragraf 78

#2
lapkričio 24, 2012, 07:02:11 Redagavimas: lapkričio 24, 2012, 07:04:32 by paragraf 78
Na visa laida skirta parodyti, kad Grybauskaitė buvo komunistė. Bet nemanau kad čia kas nors labai baisaus.
Taip pat tik Valinsko žodžiais remiantis bandoma parodyti kaip isteriška kalė.
Na bet žodžiai ir lieka žodžiais, juo labiau jog Valinskas pats nemėgsta Grybauskaitės. Tai manyčiau labai jau juodina jis ją, nes pačiam emocijos liejasi per kraštus, bet štai gavo progą ošsisakyti žmogus :)

Markamis

Iš viso laida išėjo tuo metu, kai Grybauskaitė nenori prileisti DP prie valdžios...

2Pacas

#4
lapkričio 24, 2012, 09:52:48 Redagavimas: lapkričio 24, 2012, 09:59:23 by 2Pacas
Ir man nepatinka ta Grybauskaite..bet nei aš ja palaikau,nei prieš ja esu,tesok neidomu,bet vienas aišku kad ja jau pradeda sudirbinet pažiurekit kaip žiniasklaida darboujas,kaip kažkas yra sakes Lietuvoi tave gali padaryt per pora dienu nemegstamiausiu žmogum :) va taip yra formoujamos noumones http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/rekordiskai-smuko-visuomenes-palankumas-prezidentei-daliai-grybauskaitei-o-paskirtasis-premjeras-algirdas-butkevicius-isiverze-i-politiku-reitingu-virsune-56-282107 ir tokiu straipsniu butent prieš ja bus dar ne vienas pamatysit visi tik apie tai ir šnekes dabar.Kaip ir buvo su ta Irma kur tipo apsivoge su Stoma. Db ju taikini Grybauskaite

omcikas

#5
lapkričio 24, 2012, 15:30:31 Redagavimas: lapkričio 24, 2012, 15:32:05 by omcikas
na tokie "zurnalistai" kaip chamizmu persirgus Janutiene ir pasaku sekejas Krivickas del reitingu sudirbt tikrai gali bet koki zmogu, is muses drambli padaryt, zurnalistikos ismatom apdrabstyt.

paragraf 78

Na taip, visa laida vien negatyvas, va pažiūrėkite kokia Grybauskaitė bloga. Bet kaip yra iš tiesų lieka už kadro.

Aukštyn