Pakeiskime pasaulį!

Pradėjo astropasaulis, gruodžio 29, 2012, 22:24:59

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

bs2000

marius grynakraujis annunakis,arba turi prilipusia astraline butybe  :D (juokauju) pagal jy turetu but taip: Tema:Pakeiskime pasaulį!  o forumas.... tuscias,tada niekas jo nepykdys ir bus jam gerai :) nukrypom nuo temos visiskai...sitas forumas ir visas anomalija.lt yra ant pusiausvyros,geris ir blogis,tamsa ir sviesa jei supratot ka noriu pasakyt,o jej ne tai cia yra daug blogu ir daug geru zmoniu,dalyvauju daug kur forumuose,iskaitant ir anomalija,kitur zmones vietoj komentaru raso eilerascius grazu tiesiog,ten zmones daug daugiau mato negu marius ziuredamas pro langa :) tai va esme tame kad nesipykim,kritika gerai bet ne viesai,o savo mintyse,isivaizduoju jej butu koks anomalijos dalyviu susitikimas,tai be kraujo mustyniu nieko neiseitu :)

Marius

#31
gruodžio 30, 2012, 15:02:17 Redagavimas: gruodžio 30, 2012, 15:09:18 by Marius
O tai tu esi susileidusi narkotikų,kad teigi jog tai kitoks malonumas?jei ne,tai kaip gali teigt jog butent yra taip?


kitur zmones vietoj komentaru raso eilerascius grazu tiesiog,ten zmones daug daugiau mato negu marius ziuredamas pro langa  tai va esme tame kad nesipykim,kritika gerai bet ne viesai,o savo mintyse,isivaizduoju jej butu koks anomalijos dalyviu susitikimas,tai be kraujo mustyniu nieko neiseitu ''

Pratesiu apie narkomanija..o kitur žmonės suvartoje tam tikro preaparato mato toookius dalykus,kad tiek Mariui žiūrinčiam pro langą tiek eilėraščių kūrėjams po lapais slėptis...ir?

kritika gerai bet ne viesai,''

jo.gera kritika tik ta kuri neliečia mūsų..

TinSoldier

Citata iš: Marius  gruodžio 30, 2012, 14:54:38
Ogi niekuo..gerus darbus reik daryt ne todėl ,kad pasijust gerai,o todėl,jog gali ir nori,bet jūs tai darot būtent ne dėl kitų,o tik tam ,kad ''išsipirkt sau vietą rojuje''


Iš esmės tau pritariu. Ir šitie tavo sakiniai man labai patiko:
Citata"nieko bloga jei žmogus nori padaryt pasaulį ''geresniu'' bet iš tavo kalbų aš tematau žmogų kuris už to slepiasi ir bando ne pasaulį padaryt geresniu,o padaryt jį tokiu kokiu jis nori.Pasigavai tas sparnuotas ir nuvalkiotas frazes: gėris,meilė.šiluma ir t.t. bet visa tai tik žodziai,o už jų slepiasi tavo asmeniniai kompleksai...tiesiog manau tokiam pasaulyje koks jis dabar yra  neysitvirtini ir esi silpnas..todė ir bandai susikurt savo pasaulėlį,kuriame tave visi mylėtų ir garbintų."


Neturiu galvoje, kad tai tinka astropasauliui. Be tai labai tinka beveik visiems :) Galiausiai, pagal evoliucijos teoriją, manoma, kad altruizmas ir kilo iš egoizmo. Siekdami susikurti geresnį būvį sau, žmonės (ir kai kurie kiti gyvūnai) padeda kitiems. Nes ilgalaikėje perspektyvoje tai atneš naudos pačiam žmogui. Mes praktiškai visi esame egoistai ir savanaudžiai. Tik vieni primityvūs ir tiesmuki, o kiti truputį gudresni - maskuojantys savo egoizmą altruizmu :)

Benamis

Citata iš: bs2000  gruodžio 30, 2012, 15:01:24
o savo mintyse,isivaizduoju jej butu koks anomalijos dalyviu susitikimas,tai be kraujo mustyniu nieko neiseitu :)


Buvo kazkada susitikimas jau (gal pries metus), tiesa susirinko gan siauras zmoniu ratas, taciau kiek zinau praejo viskas sklandziai :)

bs2000

as visko bandes ir zinau kas tas yra :) priklausomybes neturejau,elitas nori kad degraduotume,jiem tik i nauda kad musu smegenys neveikia + mirtys,mazinamas skaicius planetoje :) viskam yra savo logika,niekas niekur be nieko nevyksta :) kaip skrandziui reikalingas maistas taip musu sielai reikalinga meditacija :) astropasaulis suprato ka norejau pasakyt :)

bs2000

Citata iš: TinSoldier  gruodžio 30, 2012, 15:05:30
Citata iš: Marius  gruodžio 30, 2012, 14:54:38
Ogi niekuo..gerus darbus reik daryt ne todėl ,kad pasijust gerai,o todėl,jog gali ir nori,bet jūs tai darot būtent ne dėl kitų,o tik tam ,kad ''išsipirkt sau vietą rojuje''


Iš esmės tau pritariu. Ir šitie tavo sakiniai man labai patiko:
Citata"nieko bloga jei žmogus nori padaryt pasaulį ''geresniu'' bet iš tavo kalbų aš tematau žmogų kuris už to slepiasi ir bando ne pasaulį padaryt geresniu,o padaryt jį tokiu kokiu jis nori.Pasigavai tas sparnuotas ir nuvalkiotas frazes: gėris,meilė.šiluma ir t.t. bet visa tai tik žodziai,o už jų slepiasi tavo asmeniniai kompleksai...tiesiog manau tokiam pasaulyje koks jis dabar yra  neysitvirtini ir esi silpnas..todė ir bandai susikurt savo pasaulėlį,kuriame tave visi mylėtų ir garbintų."


Neturiu galvoje, kad tai tinka astropasauliui. Be tai labai tinka beveik visiems :) Galiausiai, pagal evoliucijos teoriją, manoma, kad altruizmas ir kilo iš egoizmo. Siekdami susikurti geresnį būvį sau, žmonės (ir kai kurie kiti gyvūnai) padeda kitiems. Nes ilgalaikėje perspektyvoje tai atneš naudos pačiam žmogui. Mes praktiškai visi esame egoistai ir savanaudžiai. Tik vieni primityvūs ir tiesmuki, o kiti truputį gudresni - maskuojantys savo egoizmą altruizmu :)


egoistai ir savanaudziai,hmmm cia drasiai pasakyta,nes kaip galvosi taip ir bus,jej sakysi mano zmona kvaila vaikai buki isvis tai taip ir bus,nes musu mintys galingos,je nezinot vyksta metuose daug masines meditacijos kai zmones tam tikra diena tam tikra valanda siuncia geras mintis,o tai istikruju pavyksta,na nevisi suprasit ka noriu pasakyt,nes pas jus didelis ego uzvaldes jus,sunkiausia yra nugalet jy ir pradet jausti sirdim o ne aceit savo logisku protu,nes kai motinos pilve pradeda vystytis mazylis pirma atsiranda sirdis :)

Marius

#36
gruodžio 30, 2012, 15:18:26 Redagavimas: gruodžio 30, 2012, 15:22:27 by Marius
Neturiu galvoje, kad tai tinka astropasauliui. Be tai labai tinka beveik visiems  Galiausiai, pagal evoliucijos teoriją, manoma, kad altruizmas ir kilo iš egoizmo. Siekdami susikurti geresnį būvį sau, žmonės (ir kai kurie kiti gyvūnai) padeda kitiems. Nes ilgalaikėje perspektyvoje tai atneš naudos pačiam žmogui. Mes praktiškai visi esame egoistai ir savanaudžiai. Tik vieni primityvūs ir tiesmuki, o kiti truputį gudresni - maskuojantys savo egoizmą altruizmu ''

BRAVO. apie ka norėjau ir pasakyti..tik vieni tai supranta kiti ne,nes tiesiog veikia savisaugos ir saviapgaulės mechanizmas..juk sunku pripazint jog nesi tobulas,geras ar dar koks,visi save laiko pačiais pačiausiais..O tai ir yra didžiausias egoizmas,kai nepripazysti sau jog esi tas kas esi.


ASTROPASAULI..kaip manai kerštas tinka nšvitusiam žmogui?žmogui kuris nori tik gero?

bs2000

Citata iš: Marius  gruodžio 30, 2012, 15:18:26
Neturiu galvoje, kad tai tinka astropasauliui. Be tai labai tinka beveik visiems  Galiausiai, pagal evoliucijos teoriją, manoma, kad altruizmas ir kilo iš egoizmo. Siekdami susikurti geresnį būvį sau, žmonės (ir kai kurie kiti gyvūnai) padeda kitiems. Nes ilgalaikėje perspektyvoje tai atneš naudos pačiam žmogui. Mes praktiškai visi esame egoistai ir savanaudžiai. Tik vieni primityvūs ir tiesmuki, o kiti truputį gudresni - maskuojantys savo egoizmą altruizmu ''

BRAVO. apie ka norėjau ir pasakyti..tik vieni tai supranta kiti ne,nes tiesiog veikia savisaugos ir saviapgaulės mechanizmas..juk sunku pripazint jog nesi tobulas,geras ar dar koks,visi save laiko pačiais pačiausiais..O tai ir yra didžiausias egoizmas,kai nepripazysti sau jog esi tas kas esi.


ASTROPASAULI..kaip manai kerštas tinka nšvitusiam žmogui?žmogui kuris nori tik gero?

darzelinuko klausimas :)) nustebinai... o tu klausei ar esam tobuli?  kad esam patys paciausi? tu neklausi o teigi iskart :) tu kas gal teisejas koks? ijungsiu savo ego ir atrasinesiu kaip marius :)

Marius

Tebunie darželinuko.tik tegu man į jy astropasaulis atsako..

astropasaulis

CitataASTROPASAULI..kaip manai kerštas tinka nšvitusiam žmogui?žmogui kuris nori tik gero?

Tas dalykas, kuris privedė iki keršto, turi būti suvoktas, išsiaškintas. Jeigu susibara du žmonės nebūtina vienas kitam pjauti gerklių. Reikia taikiai išspręsti nesutarimą.
Taip, manęs daug kas nemėgsta, įžeidžia ar ką nors padaro. Tačiau aš tiesiogiai nekerštauju jiems. Aš radau būdą, kaip tai išspręsti. Reikia daryti absurdą. Tu pradedi daryti gerą tam žmogui, kuris tave įskaudino. Gaunasi tikras paradoksas. Tačiau dėl tokio sprendimo laimi abudu. Dėl to parodyto gerumo, tas skriaudikas pradeda keistis į gerą pusę. Jis pradeda suvokti save, savo elgesį. Juk dažniausiai taip elgiamasi dėl meilės stokos. Parodykime vienas kitams kuo daugiau pagarbos, meilės, supratingumo.
Kerštas tik dar labiau apjuodina situaciją. Turime rasti šviesius kelius, kaip sukurti harmoningus santykius.

Marius

Tai tada tu nesi nei nušvitęs nei linkintis vien gero.Padarei tai ko laukiau ir tikėjausi,kad pratrūksi,taip parodydamas,jog nesi tas kas mum tiek laiko prisistatynėjai,o kėlei save net į aukštesnį lygi prie nušvitusių butybiu...tai buvo smulkmena bet daug pasakanti.

astropasaulis

Citata iš: Marius  gruodžio 30, 2012, 15:56:02
Tai tada tu nesi nei nušvitęs nei linkintis vien gero.Padarei tai ko laukiau ir tikėjausi,kad pratrūksi,taip parodydamas,jog nesi tas kas mum tiek laiko prisistatynėjai,o kėlei save net į aukštesnį lygi prie nušvitusių butybiu...tai buvo smulkmena bet daug pasakanti.

O ką aš ne taip atsakiau? Jeigu būčiau atsakęs, kad reikia atkeršyti arba jeigu būčiau atsakęs, kad reikia nekreipti dėmesio tai būtų per daug paprasta. Reikia surasti sprendimą, kuris leistų susimąstyti skriaudikui, kuris leistų nekentėti nukentėjusiam. Kad būtų atkurta harmonija.
Tu iš bet ko darai tragediją, isteriją. Kodėl tau rūpi tik apjuodinti kitą žmogų?
Tai tu čia visada man kiši nušvitusio, sektanto etiketę. Aš esu paprastas žmogus, kuris blaiviai mąsto. Nevartoju alkoholio, todėl mano mąstymas ,,nepragertas", kaip daugelio. Ir kažkam toks mąstymas labai nepatinka.

Marius

Aš esu paprastas žmogus''

Aaa tai jau dabar paprastas..hmm..prieš kurį laiką,skelbeisi ,kad tave greit ateiviai pasims ir busi pakilėtas..o dabar jau paprastas tapai...nebematau prasmės su tavim diskutuot,nes tu man pats įrodei,kas ir koks esi. Sekmės demagogijoi ir saviapgaulėj.

astropasaulis

Citata iš: Marius  gruodžio 30, 2012, 16:31:46
Aaa tai jau dabar paprastas..hmm..prieš kurį laiką,skelbeisi ,kad tave greit ateiviai pasims ir busi pakilėtas..o dabar jau paprastas tapai...nebematau prasmės su tavim diskutuot,nes tu man pats įrodei,kas ir koks esi. Sekmės demagogijoi ir saviapgaulėj.

Iš pradžių buvau tarsi nušvitęs - blogai. Dabar esu kaip visi - vėl blogai. Tau viskas blogai, bet kokiu atveju. Ne tau žinoti, kas esu iš tikrųjų. Tegul nuveikti darbai ,,kalba" už žmogų.
Tu visuose diskusijose įvedi chaosą. Tema apie idėjas, susijusios su pasaulio išgelbėjimu, o tu visada rašei ne į temą ir dar drįsti kitus kritikuoti, kad mes kažką ne taip darome.

Benamis

Susikurkite atskira tema asmeniskumams, kitas ne i tema parasytas zinutes trinsiu.

Aukštyn