2012 12 21. Jūsų prognozės?

Pradėjo Vico, spalio 09, 2012, 16:14:22

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

raksera

Nieko neprognozuoju, bet kiek teko išgirsti apie šią dieną, tai susidariau nuomonę, kad vyks kažkokie dvasiniai pasikeitimai. Tai tikrai nebus susiję su gamtinėm anomalijom.
Grubiai tariant, pasirodys gerieji ateiviai ir atves žmones į protą (arba kažkas panašaus)...

Vico

Daug kas kalba apie dvasinius pasikeitimus, tačiau kaip jūs juos įsivaizduojate?

Neiprastas

Citata iš: Šešėlis  spalio 09, 2012, 19:30:03
Darom lažybas :D Reiktų gal orakului pasiūlyt :D


Aš statau 10000LT, kad tie kas dvasiškai nepatobulės iki reikiamos normos, tam gyvenimas žemėje nebebus įmanomas, na tiksliau tai bus labai panašu į Mikaldos pranašystę, kad gyvieji pavydės mirusiems.

crystal

Citata iš: Neiprastas  spalio 09, 2012, 23:43:50

tie kas dvasiškai nepatobulės iki reikiamos normos, tam gyvenimas žemėje nebebus įmanomas

Ta prasme? :)

Neiprastas

Citata
Ta prasme? :)


Suprasi vis tiek tai kai jau bus per vėlu, tai Dieviškasis žaidimas mirs tik kūnas siela liks, todėl nepergyvenk.

crystal

Tai dabar paaiškink :)

Neiprastas

Citata iš: crystal  spalio 10, 2012, 00:03:20
Tai dabar paaiškink :)


Tau nėra jokios prasmės bandyti ką nors paaiškinti, nes pasistengsi visa laiką, kad diskusija nueitų veltui. Kai atgimsi iš naujo pasirinksiu tavo sielai padėt ir tada tau taip viską išaiškinsiu, kad tikrai suprasi, ką norėjau visa tą laiką tau pasakyti iki paskutinės smulkmenos. Labos nakties netempiam į rytą, nes miegas svarbus laikas kai kūnas susitinka su dvasia.

crystal

Na gaila, kad paaiškinsi tik kitame gyvenime ;D
Citata iš: Neiprastas  spalio 10, 2012, 00:13:13
Labos nakties netempiam į rytą, nes miegas svarbus laikas kai kūnas susitinka su dvasia.

Linksmų astralinių kelionių ;)

BloodyMary

As manau, kad nieko neivyks. Tiesiog ruosimes kaledom ir viskas :D

raksera

Pasaulis pernelyg persismelkęs tuštybių ir materialių dalykų, todėl siūlau susidomėti meditacija, joga, paskaitinėti sielai naudingų knygų. Manau, kad sąmoningumas  šiuo metu ir ateityje turėtų būti vienas iš svarbiausių dalykų, norint išlikti  ::).

Benamis

Stai ir laikrodukas atsirado: http://anomalija.lt/pabaiga/ :) Gaila nepaminejo anomalija, kad vienas is pasaulio pabaigos scenariju yra "zmoniu perejimas i kita lygi " :)

Domas

Citata iš: Neiprastas  spalio 09, 2012, 23:43:50

Aš statau 10000LT, kad tie kas dvasiškai nepatobulės iki reikiamos normos, tam gyvenimas žemėje nebebus įmanomas, na tiksliau tai bus labai panašu į Mikaldos pranašystę, kad gyvieji pavydės mirusiems.


Na neiprastas dar taip iškart po 2012 12 21 nebus, kad visus pasaulio žmones paskirstis pagal vibracijas..

TinSoldier

Citata iš: Neiprastas  spalio 09, 2012, 23:43:50
Aš statau 10000LT, kad tie kas dvasiškai nepatobulės iki reikiamos normos, tam gyvenimas žemėje nebebus įmanomas, na tiksliau tai bus labai panašu į Mikaldos pranašystę, kad gyvieji pavydės mirusiems.


Aš tikrai nesiruošiu dvasiškai tobulėti. Ir tikra nepatobulėsiu. Gal nori raštišką pasižadėjimą padaryti, kad, jei po 12 21 jausiuos laimingas, sumokėsi man 10 000 litų?


astropasaulis

Gali būti, kad ne visi pajus pokyčius. Kiti jau dabar pradeda jausti, išgyventi, taik, kas jau artėja.

crystal

Citata iš: raksera  spalio 10, 2012, 20:15:14
siūlau susidomėti meditacija, joga, paskaitinėti sielai naudingų knygų. Manau, kad sąmoningumas  šiuo metu ir ateityje turėtų būti vienas iš svarbiausių dalykų, norint išlikti  ::).


Aš tai siulau nesivaikyt rytietiškų religijų, o atsimerkt ir žiūrėt į gyvenimą neieškant dirbtinio sąmoningumo.;) Tikrai niekas nepasikeis žmonijoje po 12 21 ir tikrai nežus "nesąmoningieji" ;D

Aukštyn