Laisvalaikis

Pradėjo advena, gegužės 12, 2013, 21:16:56

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

advena

Sveiki. Turiu klausimėlį. Kiek laiko skiriate laisvalaikiui ir ką veikiate laisvalaikiu?

Master

Visą... Mokausi (keista, bet man tai patinka), kuriu (piešiu, rašau..), dažnai praleidžiu dalį savo laisvo laiko internete ( :( + įvairūs žaidimai)... anksčiau labai patiko su draugais kurti video, ir aplamai visokias nesąmones daryti. Taipat ankščiau mėgau švęsti penktadienius (na tai irgi būvo mano laisvalaikis), taip pat sportuoju...  Be proto mėgstu stovyklauti, tai vasarą bent savaitę praleidžiu saubingose laukinėse sąlygose sode palapinėje... Ir dar visą kitą... ką pamiršau paminėti...

Iron Tara

Šiam dalykui laiko tikrai negailiu. Kai šilta, mėgstu gulėti saulėje, skaitinėti ką nors lauke, važinėtis, vaikščioti ir keliauti. Namuose nemažai laiko praleidžiu internete, fotografija dar užsiiminėju.. Muzikos, manau, net neverta minėti, nes be jos aš sunkiai įsivaizduoju save, groju elektrine gitara, užsiiminėju vienos grupės šiokiu tokiu koordinavimu. Na, ir kai atsiranda proga, nutveriu kokį nors darbelį ir kai yra noras, pasportuoju. :)

advena

Internetas nelabai gerai :). O ką sportuojate?

lietuvis002

#4
gegužės 12, 2013, 21:55:03 Redagavimas: gegužės 12, 2013, 21:57:07 by lietuvis002
Dirbu internete beveik visą laiką, programuoju, prižiūriu kompaniją, lošiu internete pokerį, kartais ruletę, 3 metus lošiau stalo tenisą, žiūriu filmus ir serialus, domiuosi anomalijomis, padedu, mokaus, daug sportuoju ir t.t kaip 15mečiui manau neblogai, mąstausi esantis indigo, bent jau tikiuosi :D :) 
O pati? :)

la.benas

Laisvalaikis - visas laikas apart mokslų ir namų ruošos. Ką veikiu? Užsiimu kompiuteriais (gaila, bet didžiąją dalį dienos, išskyrus vasarą. Bent jau pinigų internete užsidirbu...), piešiu, medituoju atmerktom akim, žaidžiu NES žaidimus(taip, aš vis dar turiu tą daiktą), rašau simfonijas, kurių niekas kitas nesugeba perskaityt, fotografuoju sportuoju. Lengvąją atletiką. Greit bėgu, toli nušoku. Mano rekordas - 6 metrai.

Ignas1992

Pagrinde sportuoju ir skaitau knygą, bet to laisvo laiko šiuo metu dėl mokslų smarkiai sumažėjo :(

.L.U.T.H.O.R.

Laisvalaikis 24/7/365,25 :D

zipphead

Citata iš: Šešėlis  gegužės 12, 2013, 22:27:58
Laisvalaikis 24/7/365,25 :D


Opaaa...
Šešėli, jei pas tave tiek laisvalaikio, tai kada gi tu ilsiesi?  :D

Marius

Žiemos metu galima sakyti atostogauju..atėjus vasarai vykstu į ekspedicijas trunkančias iki vėlyvo rudens..poto vėl atostogos.Visai nesenai vėl pradėjau užsiiminėti rakdarbiais iš odos,juvelyrika,bet čia savo malonumui,atsipalaidavimui..

ponaitis

Aš sportuoju(sporto klubas);dviračiu važinėju;mokausi;domiuosi anomalijomis;skaitau;leidžiu laika su draugais;mėgstu buti internete;žaisti kompiuteriu;kartais su draugais video sukurt;Pirotechnika,na,apie šita pomėgy pasakysiu tiek-domiuosi,naudoju,tobulinu;kartais žiūriu ralio varžybas; žaidžiu poola;kartais žvejoju;kuriu gameplay.Čia tie,kuriuos prisimenu labiausiai.

zipphead

Citata iš: ponaitis  gegužės 13, 2013, 16:05:40
Pirotechnika,na,apie šita pomėgy pasakysiu tiek-domiuosi,naudoju,tobulinu.


Na su tuo naudojimu ir tobulinimu tai atsargiau  ;)

Žemiau pateikiu trumpą fabulą Kauno apygardos teisme nagrinėtos baudžiamosios bylos:

Kaltinamieji R. J. ir D. J. neteisėtai disponavo sprogstamosiomis medžiagomis, o būtent: M. G., gim. (duomenys neskelbtini), kuris nusikaltimo padarymo metu neturėjo amžiaus, nuo kuriuo asmuo atsako pagal baudžiamuosius įstatymus, 2008 metais spalio mėnesyje, tiksliau ikiteisminio tyrimo metu nesustatytu laiku, (duomenys neskelbtini) namo rūsyje neturint leidimo, neteisėtai pasigaminus iš aliuminio, medžio dulkių, kvietinių miltų, salietros, atidirbto tepalo didelį kiekį, apie 57 kg., savadarbės sprogstamosios medžiagos ir kurią 2008 metais spalio mėnesyje, tiksliau ikiteisminio tyrimo nenustatytu metu, (duomenys neskelbtini), kaltinamieji R. J. ir D. J., veikdami bendrininkų grupėje kartu su M. G. gim. (duomenys neskelbtini), kuris nusikaltimo padarymo metu neturėjo amžiaus, nuo kuriuo asmuo atsako pagal baudžiamuosius įstatymus, gabeno iš vietos, kur ją buvo palikęs M. G., iki sprogimo vietos lauke, kur minėtame lauke R. J. sudėjo šią savadarbę sprogstamąją medžiagą į iškastą duobę, M. G. prapjovus sprogstamosios medžiagos paketą ir įkišus į savadarbę sprogstamąją medžiagą - detonatorių - acetono peroksidą, esantį švirkšte, D. J. detonavus, susprogdino apie 57 kg bendros masės savadarbę sprogstamąją medžiagą.

Šiais veiksmais, R. J. ir D. J. padarė nusikalstamą veiką, numatytą LR LR BK 253 str. 2 d. (NETEISĖTAS DISPONAVIMAS DIDELIU KIEKIU SPROGSTAMOSIOS MEDŽIAGOS IR JOS SUSPROGDINIMAS)

Dar viena panaši byla:

Kaltinamieji R. J., A. G., M. G., R. J., E. N., D. K. veikdami bendrininkų grupėje su dar keliais ikiteisminio tyrimo metu nenustatytais asmenimis, 2009 metų sausio mėnesyje, tiksliai ikiteisminio tyrimo metu nenustatytu laiku, sutarė dalimis pagaminti didelį kiekį savadarbės sprogstamosios medžiagos - viso apie 130 kg., bei ją susprogdinti. Vykdydami šį susitarimą, R. J. neturėdamas leidimo pagamino didelį kiekį šios savadarbės sprogstamosios medžiagos, kurią neteisėtai laikė savo namuose.


2Pacas

#12
gegužės 13, 2013, 17:35:06 Redagavimas: gegužės 13, 2013, 17:42:40 by 2Pacas
Mesgu i kase labai pametyt kai turiu laisvo laiko,dar ant turniko prisitraukt,ar stanga pakilnot zodziu sportiskas laisvalaikis :D pasigirsiu  8) esu laimejas kauno mero tritaskiu taure (Kurjoziska istorija) ir su juo foto dar turiu, laikrasti rase  8) cia su Kupcinsku :D man td koki 15 metu buvo pamenu labai dziaugiausi :D

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: zipphead  gegužės 13, 2013, 13:38:51
Citata iš: Šešėlis  gegužės 12, 2013, 22:27:58
Laisvalaikis 24/7/365,25 :D


Opaaa...
Šešėli, jei pas tave tiek laisvalaikio, tai kada gi tu ilsiesi?  :D


Nėra kada ilsėtis :D Reikia veikti.

ponaitis

Dėl tos pirotechnikos,kos debilas gamintu 50 kg+ kai 10 gramu gali rankas "pašalint".O aš ten sprogaus nieko nedarau,tik dūmines šaškes :)

Aukštyn