Veidrodis, Astralinės kelionės, Dvasios ir Aš.

Pradėjo HipTuck, birželio 16, 2013, 17:22:52

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

varpainis

Citata iš: HipTuck  birželio 16, 2013, 18:52:31
Na siaip, as kazkada netikejau tuo astralu... bet patikejau... Kai pameginau.. As darau taip:
1. Atsigulu
2. apie nieka negalvoju. ( tai yra: galvoti apie viena.)
3. atsipalaiduot.
4. nereguoti y nieztejimus ir pns dalykus, nejudeti...
5. td vibracija turi buti..
6. iseini i  Astrala.
darau tenai:
Skraidau... ir pns...

O jei kasdien prausiuos ir man neniezti nieko tai pavyks iseit i astrala ar nelabai?  ???

HipTuck


HipTuck

Citata iš: varpainis  birželio 16, 2013, 18:56:34
Citata iš: HipTuck  birželio 16, 2013, 18:52:31
Na siaip, as kazkada netikejau tuo astralu... bet patikejau... Kai pameginau.. As darau taip:
1. Atsigulu
2. apie nieka negalvoju. ( tai yra: galvoti apie viena.)
3. atsipalaiduot.
4. nereguoti y nieztejimus ir pns dalykus, nejudeti...
5. td vibracija turi buti..
6. iseini i  Astrala.
darau tenai:
Skraidau... ir pns...

O jei kasdien prausiuos ir man neniezti nieko tai pavyks iseit i astrala ar nelabai?  ???
pavyks tikrai.. na as ir praussiuos kasdien.. .:)

varpainis

o kaip ir ka tau ten tada niezti jei prausies kasdien? Gal del to varginancio niezulio kyla noras nusizudyti.. 

HipTuck

Citata iš: varpainis  birželio 16, 2013, 19:00:11
o kaip ir ka tau ten tada niezti jei prausies kasdien? Gal del to varginancio niezulio kyla noras nusizudyti..
Ne man niezti.... tiesiog as kaip pavyzdi daviau ta niezuly, kad nejudety reiktu :)

PusiauŽmogus

Citata iš: varpainis  birželio 16, 2013, 19:00:11
o kaip ir ka tau ten tada niezti jei prausies kasdien? Gal del to varginancio niezulio kyla noras nusizudyti..


Organizmas atsiunčia mūsų sąmonei tokius signalus norint patikrinti ar mes dar nemiegam. Gali imti ką nors niežtėti arba kilt didelis noras apsiverst ant kito šono ir panašiai. Jei mes tam norui pasiduodam, organizmas supranta, kad mes dar nemiegam. O jei į tokius signalus nekreipiam dėmesio, tada mūsų organizmas pradeda ruoštis kitai miego stadijai ir sapnams.
O šiaip, vis tik manau, kad tai greičiausiai yra SS, o ne OBE. Daugelis tuos dalykus tiesiog sumaišo...

Benamis

Ispeju, kad vaiku lygio temos ir diskusijos nera toleruojamos anomalijoje. Tokioms ir panasioms blevyzgoms yra off-topas. Tema rakinu nes jokios naudos (nei intelektualines, nei praktines, nei informacines...) ji nenesa.

Tfu, tfu... Tikiuosi nepavirs sis forumas vaiku landyne :-\

Aukštyn