Mano pirmasis mobilusis telefonas. Koks jis buvo?

Pradėjo paragraf 78, liepos 16, 2012, 00:05:28

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

shamanaz

Arba tiesiog didelės rankos. ;)

coliuke

Mano pirmasis buvo toks didelis ir su antenele Sony ericsonas , kiek pamenu turejo but tikrai ilgesnis uz delna :D nepamenu tik modelio  :)

.L.U.T.H.O.R.



Nokia 5110 ;D

KAROLUKS


OKULTISTE

Jei neklystu, kažkada seniai seniai buvo:

paragraf 78

#20
gruodžio 04, 2012, 19:39:13 Redagavimas: gruodžio 04, 2012, 19:40:53 by paragraf 78
Va, pagaliau radau savo antrąjį telefono modelį:

Geras buvo telefonas. Ilgai tarnavo. O ir kaip tam metui visai prašmatnus buvo. Tik, kad didelis buvo. Šiaip skaitėsi biznio klasės telefonas. Pirkau dėvėtą, tai nedaug ir sumokėjau. O šiaip tai buvo labai brangus telefonas.

crystal

Citata iš: paragraf 78  gruodžio 04, 2012, 19:39:13
Va, pagaliau radau savo antrąjį telefono modelį:

Geras buvo telefonas. Ilgai tarnavo. O ir kaip tam metui visai prašmatnus buvo. Tik, kad didelis buvo. Šiaip skaitėsi biznio klasės telefonas. Pirkau dėvėtą, tai nedaug ir sumokėjau. O šiaip tai buvo labai brangus telefonas.

Mano šitas ir buvo pirmas :D

paragraf 78

Bet geras telefonas, ar ne? :) Šiaip bū„tų kietai dabar su tokiu telefonu vaikščioti. Vis tik raritetas, antikvaras.
Beje mano viena pažįstama vis dar (kaip antrą telefoną) naudoja Siemens C25, tą kur pirmoje temos žinutėje buvau įmetęs. Ir dar puikiai veikia :)

crystal

Jo, tikrai neblogas :) Tarnavo ilgai, be to dizainas neblogas sakyčiau. Iš tų laikų toks vienas plonesnių ir gražesnių buvo :)

paragraf 78

Kad abejoju ar plonesnių bebuvo. Na bent jau mano pažįstami plonesnių neturėjo ir visada stebėdavosi koks jis plonas :)

Phoenix



Mano pirmasis buvo Siemens A-50  ::)  :D

crystal

Kaip pagalvoju, tai gali būti, jog plonesnių nebuvo :D Arba aš tokių nemačiau. Išmanieji dabar panašaus storio :D

paragraf 78

Aha, storis panašus. Pirmasis mano telefonas siemens c25 buvo mažiukas bet storas, antrasis, didelis bet plonas :) Abu turėjo savo privalumų ir savo minusų bet vistiek su nostalgija juos pamenu

Skunk

Pas mane motorola jei neklystu, tokia labai didziule plyta, nepamenu modelio. Nors ten greiciau saltasis ginklas, nei telefonas...  :D

ponaitis

Mano buvo toks,tik juodas.Tikros foto negaliu duot,nes 5 klasėje sulužo :)

Aukštyn