DMT - sielos molekulė (N-18)

Pradėjo Ezekiel, balandžio 09, 2013, 16:14:43

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Zzzz

#75
gruodžio 01, 2015, 22:49:26 Redagavimas: gruodžio 01, 2015, 22:53:01 by Benamis
 Domai nemanau, kad tau pavyko pilnai iseiti. Kai iseini pilnai, tu net atsimerkt negali, nes taves tavo paties kune nebera. Atsimerki tik kai gryzti pradedi, ir dar tada kokias2-3 minutes nesuvoki kas ivyko, ir kas toliau vyksta. Rukiau dmt jau gal 40 kartu,man kaskodel beprotiskai patinka, nors numirti is baimes galima kartais. Stai kad ir viena karta kai turejau kruva dmt, rukiau ji 4 kartus ta pacia diena. Tapacia diena patyriau neapsakomai gera kelione, bet poto paryriau neapsakomai siaubinga kelione.
Kai tik itrauki duma, greitai pradedi jausti lyg kaskas tavyje keiciasi, juda. Domui turetu buti pazystama, atrodo, kad uz taves sniego lavina o tu prieki tos bangos, ir ji tave nesa. Spalvos pasiekeicia ziauriai, kampai paastreja, spalvos pasidaro be galo ryskios net tamsoje. Dumas per bonga su vandeniu tikrai nera blogas. Viena is kelioniu ta diena buvo tokia. Itraukiau greitai 2 didelius bongo hitus, vienas po kito. Tik tiek per ta minute mazdaug suspeji padaryti, nes tik prasidejus poveikiui labai greitai atsijungi. Tavo kunas nebebuna tavo, tavo protas nebebuna tavo kune. Tavo ego neegzistuoja, net zodzius galima pamirsti. Prie manes priejo moteris, kuri tapo viesulu, ir susisuko i mane, telepatiskai zinojau, kad tai yra gamta ir ji su manimi soko, jausmas buvo neapsakomai fantastiskas, ji sake, kad mane susiras. Poto rukiau ir mane uzpuole islamas, buvo labai baisu, lyg mane bandytu perversri i islama, nepatikesit bet paskutine minute Hitlerio balsas, kalbantis vokiskai, sugebejo mane atplesti nuo mano uzpuoliku. atsipeikejes radau pradegusia skyle kilime, nezinau kaip tai atsitiko, bet mano kanapes ir dmt mixas iskrito is bongo man beatsijungiant. Kadangi neturiu svarstykliu, visada prikraunu per daug DMT, per karta nesurukau. Poto tripinau ir as grinai miriau. Sitaip persikes nebuvau gyvenime, niekada DMT manes nebuvo taip isgazdine kaip ta karta. Mirties jausma jutau nekarta, bet sitaip niekada baisu nebuvo. As tikrai maniau, kad mirstu, jauciau kraujo skoni savyje, lygtais jis is manes begtu, lyg kraujuociau. mano mamos balsas galvoje suriko "jis mirsta !", panika NEZMONISKA. Buvo blogiau negu viena karta, kai parukius mano siela kankino demonai. Zodziu Dmt tikrai nera zaidimas ir tikrai nera kiekvienam. As garantuoju, kad dauguma paruke nebenoretumet rukyt antra karta NIEKADA.drasus draugas karta bande, antra karta ikalbeti nebepavyko :D tai nesuvokiama protu, neapsakoma zodziais. Nekarta "bendravau" su butybemis, padarytomis is splavotu kubeliu, trikampiu, buvo ju is azijos, is afrikos(sitie buvo baisiai nedraugiski), buvo ir nezmonisku butybiu, arba jos tiesiog neleido man zinoti, is kur jos. Nes kitos telepatiskai leisdavo zinoti is kur jos. Buvau ir savo amzinatelsi teva sutikes, kuris buvo treciame vaizdo plane. Pirmame tuo tarpu senukas vaiksciojo palei mane ir pyle ant manes vandeni(galvojau, kad apsislapinau poto), antrame plane stovejo moteris su kudikiu rankose, abu padaryti is spalvos energijos, o treciame plane stovejo tevas, kuris apsisuko ir dingo kaskokiose duryse. Klausike jei turite klausimu, manau turiu pakankamai patirties patarti jei kam kyla klausimu kokiu.

Susidomejes1

#76
gruodžio 22, 2015, 17:33:15 Redagavimas: gruodžio 22, 2015, 17:42:36 by Benamis
Labas Zzzz, ziauriai idomiai skamba sitas reikalas, neesu bandes, bet is pasakojimo atrodo lyg fantastiniuose filmuose butum trippindamas, crazy!

Benamis

Uzdarau tema, nes cia per daznai reikia trinti ar redaguoti kitu zmoniu zinutes (beveik visi irasai pazeidzia LR istatymus).

Aukštyn