Kontaktuotojai

Pradėjo pilkasai, vasario 28, 2016, 17:29:58

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

pilkasai

vasario 28, 2016, 17:29:58 Redagavimas: vasario 28, 2016, 17:37:29 by pilkasai
Sveiki, po keletos metu vel perskaiciau (galima klausytis ir skaityti) siuos senus kontaktuotoju irasus. Tada daug ko nesupratau dabar skaitydamas atrandu viska gan trumpai ir aiskiai. I pacius atrodytu sudetingiausius klausimus viskas atsakoma labai aiskiai ir paprastai. susideda atsakymai i visus klausimus apie religijas, nso, dvasias, civilizacija zmogaus tobulejima ir pan. Viskas sklandu ir aisku (bent jau man), nei kad skaitant ar ziurint i kitu "kontaktuotoju" "vyniojimus i vata" paslaptingas planetas ju pasiuntinius ar pan. Cia isties radau daugeli atsakymy i rupimus klausimus. Noreciau suzinoti ir Jusu nuomone sia tema. Medziagos daug, video yra nepilna medziaga, o audio didele dalis prastos kokybes, bet viska galima atsisiusti spauzdintu variantu.

http://masterkosta.com/load/kontakt/1-1-0-90

zodziu nei antikines ar religines knygos, nei siuolaikinis ezoterines, nei kontaktuotojai ar populiarioji fantastika, filosofija ar kt, mano manymu, kad ir kaip auksta laikau "kritene kartele" tokiems dalykams visgi sunkiai randu kur galima prisikabint, o kol kas siu dalyku "neperspjove", priesingai siuolaikiskuose kuriniuose randu daug ka pasiskolinta i sio "kontakto". Taigi laukiu Jusu pagristu pasisakymu. Man jie tikrai svarbus (siulau susipazinti su pilnu tekstu)

ps beja kas nesupranta rusiskai nesiulau naudotis kokiais internetiniais vertejais nes atsidursit "tamsiame miske"


pilkasai

Tai ne jau niekas neskaite ir nieko sia tema pasakyt negali?

Visažinis

Ne visi skaito rusų kalba. Jeigu lietuviškai parašytum, gal ir turėtų kažkas kažkokią nuomonę.

Aukštyn