13-ta diena

Pradėjo Asasinas, balandžio 13, 2012, 19:12:56

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Asasinas

Taigi, šiandien 13 diena, ir dar penktadienis. Laikoma, kad tai ypač bloga diena. Ar tikite 13-tos dienos įtaka įvykiams? Ar vengiate šią dieną ką nors daryti?

http://www.technologijos.lt/n/pasaulio_paslaptys/S-23789/straipsnis?name=S-23789&l=1&p=1

Numeracija

Galėjote pastebėti, kad daug pastatų neturi trylikto aukšto, bet ar žinojote, kad lėktuvuose dažnai nebūna tryliktos sėdynių eilės, o kai kuriuose viešbučiuose trūksta tryliktu numeriu pažymėto kambario? Florencijoje, pavyzdžiui, tarp 12 ir 14 numerių esantys pastatas numeruojamas kaip dvyliktas su puse.

Rizikingas verslas

Kai kurie skaičiavimai rodo, kad kiekvieną penktadienį, sutampantį su 13 mėnesio diena, Jungtinių Valstijų ekonomika praranda iki 900 mln. dolerių (2,4 mlrd. litų). Taip yra todėl, kad daug žmonių šią prietaringą dieną vengia sudarinėti sandorius ar visai neina į darbą.

paragraf 78

Šiandienos penktadienis ypatingas, nes negana to kad dabar 13 diena, bet dar ir sudėjus visus datos skaitmenis suma gaunasi 13
2+0+1+2+0+4+1+3=13

Jonas

CitataAr tikite 13-tos dienos įtaka įvykiams? Ar vengiate šią dieną ką nors daryti?


Kad ir kokia data kalendoriuje bebūtų, kad ir kas aplinkoje besidėtų - tai nesvarbu. Svarbiausia kaip pats į tai reaguoji, koks tavo nusiteikimas. Jeigu tikėsi, kad 13-tą mėnesio dieną, penktadienį, yra dideli šansai, kad tau gali nutikti kažkokia nelaimė, ir tu būsi susirūpinęs ir nervingas, tada nenustebk, jei ir atsitiks koks nemalonus incidentas. Jeigu suprasi, jog tai tik žmonių prasimanymai - galėsi būti ramus ir saugus.

RoxiO

Man šiandien tokia gera diena buvo :)

BloodyMary

Kai mes su Hekate ėjom iš mokyklos per perėja, kažkoks liurbis vos nenukepė mūsų ;D na arba manęs, nes buvau prie pat automobilio kuris pamiršo kus stabdžiai ;D

Hekate

Citata iš: BloodyMary  balandžio 13, 2012, 19:33:01
Kai mes su Hekate ėjom iš mokyklos per perėja, kažkoks liurbis vos nenukepė mūsų ;D na arba manęs, nes buvau prie pat automobilio kuris pamiršo kus stabdžiai ;D

Matai ne visi mašinom naudotis moka  :D bet tigi viskas gerai  :)

Deivis95

#6
balandžio 13, 2012, 20:39:57 Redagavimas: balandžio 13, 2012, 20:41:28 by Deivis95
Citata iš: Hekate  balandžio 13, 2012, 19:49:44
Citata iš: BloodyMary  balandžio 13, 2012, 19:33:01
Kai mes su Hekate ėjom iš mokyklos per perėja, kažkoks liurbis vos nenukepė mūsų ;D na arba manęs, nes buvau prie pat automobilio kuris pamiršo kus stabdžiai ;D

Matai ne visi mašinom naudotis moka  :D bet tigi viskas gerai  :)

Tai gal ir per gatve nereikia lekt neapsiziurejus. Nevisi sustot sugeba, kaip pacios isitikinot ;) Na o siaip tai man si diena kaip diena buvo. Nieko ypatingo... ir siaip, nelabai tikiu as tokiais dalykais. Juk kalendorius sugalvotas zmogaus ir jis abejoju, kad sutampa su ivykiais ar aplinka, kuri supa mus

BloodyMary

Citata iš: Deivis95  balandžio 13, 2012, 20:39:57
Citata iš: Hekate  balandžio 13, 2012, 19:49:44
Citata iš: BloodyMary  balandžio 13, 2012, 19:33:01
Kai mes su Hekate ėjom iš mokyklos per perėja, kažkoks liurbis vos nenukepė mūsų ;D na arba manęs, nes buvau prie pat automobilio kuris pamiršo kus stabdžiai ;D

Matai ne visi mašinom naudotis moka  :D bet tigi viskas gerai  :)

Tai gal ir per gatve nereikia lekt neapsiziurejus. Nevisi sustot sugeba, kaip pacios isitikinot ;) Na o siaip tai man si diena kaip diena buvo. Nieko ypatingo... ir siaip, nelabai tikiu as tokiais dalykais. Juk kalendorius sugalvotas zmogaus ir jis abejoju, kad sutampa su ivykiais ar aplinka, kuri supa mus

Nes ir nelekem per gatve ;D siaip tais...

Markamis

Spėju, kad čia labiau pritempinėjimas. Dabar prisimenu, kad šiandien irgi einant iš mokyklos nedaug truko, kad nukeptų mane nuo vaizdo. Bet spėju taip gali pasitaikyti kiekvieną dieną ir tik tokiomis dienomis labiau viską sureikšmini.

Hekate

Citata iš: Bleidex  balandžio 13, 2012, 21:48:01
Spėju, kad čia labiau pritempinėjimas. Dabar prisimenu, kad šiandien irgi einant iš mokyklos nedaug truko, kad nukeptų mane nuo vaizdo. Bet spėju taip gali pasitaikyti kiekvieną dieną ir tik tokiomis dienomis labiau viską sureikšmini.

Galimas daiktas  :)

Beelzebub

Na man tai buvo diena kaip ir visos, tik temperatūra iš niekur pakilo, nors aš neperšalau.

martyr

Citata iš: Beelzebub  balandžio 13, 2012, 22:34:03
Na man tai buvo diena kaip ir visos, tik temperatūra iš niekur pakilo, nors aš neperšalau.
atsitiktinumas, nesiek su 13d.

Beelzebub

Citata iš: atsakovas  balandžio 14, 2012, 09:07:45
Citata iš: Beelzebub  balandžio 13, 2012, 22:34:03
Na man tai buvo diena kaip ir visos, tik temperatūra iš niekur pakilo, nors aš neperšalau.
atsitiktinumas, nesiek su 13d.


Aš ir nesieju.

RoxiO

Citata iš: atsakovas  balandžio 14, 2012, 09:07:45
Citata iš: Beelzebub  balandžio 13, 2012, 22:34:03
Na man tai buvo diena kaip ir visos, tik temperatūra iš niekur pakilo, nors aš neperšalau.
atsitiktinumas, nesiek su 13d.


Jis ir nesako, kad tai dėl 13d. :)

Smygolas

Nežinau ar tai atsitiktinumas, ar TA 13ta diena, bet man visad nesiseka per šią dieną, jei būna penktadienis. Dar nebuvo tokio karto, kad kas nors gero tą dieną įvyktų.. Kažkas kažkam nepatinka :)

Aukštyn