Inkognito istorija

Pradėjo inkognito, birželio 23, 2012, 08:51:43

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

РЭБ

Citata iš: Benamis  birželio 29, 2012, 22:26:11
Cia tikrai ne adminu darbas.

РЭБ, rsa naudoja ivairius IP adresus, pvz. siandien man rodo, kad jis raso is Svedijos :)
As tai jei kas neslepiu, pas mane IP gali keistis.

РЭБ

Citata iš: Sephriel  birželio 29, 2012, 22:34:28
"mes ne tas pats fizinis apvalkalas, kuris buvo zinomas tuo paciu pavadinimu praeityje"-reinkarnacija.o va sitas "mes esame zmogus kaip ir tu" priestarauja pirmam.Na nebent tai isteis klonas.O priestarauja todel yra skirtingos sielu grupes.Skirtingos kilmes grupes,kurios skiriasi tiek kilmes,tiek laiko,tiek galimybiu skaleje

"mes naudosim pavadinima, kuris buvo pasakytas.
mes ne tas pats fizinis apvalkalas, kuris buvo zinomas tuo paciu pavadinimu praeityje."


Sephriel, arba "Mes naudojam varda kuris buvo pasakytas" suprask - parasytas, temoje pries tai daug kartu buvo rasyta apie RSA. "Fizinis apvalkalas zinomas tuo vardu praeityje" - gal ne reinkarnacija o asmuo kuris naudojo ta varda anksciau, tas kuri zino Inkognito. Ir isvis tekstas man primena google vertejo isversta :)

Benamis

Tai, kad paskaicius RSA 2005 metu tekstus, jie visi tokie... Hmmm, kaip cia pasakius... Keistai parasyti.

RoxiO

Citata iš: РЭБ  birželio 29, 2012, 23:33:42
Ir isvis tekstas man primena google vertejo isversta :)


Klaidos rodo, kad arba žmogus (?) visiškas beraštis arba jis nemoka kalbos. Man atrodo, kad tai antras variantas.

Asasinas

Citata iš: РЭБ  birželio 29, 2012, 23:33:42
Citata iš: Sephriel  birželio 29, 2012, 22:34:28
"mes ne tas pats fizinis apvalkalas, kuris buvo zinomas tuo paciu pavadinimu praeityje"-reinkarnacija.o va sitas "mes esame zmogus kaip ir tu" priestarauja pirmam.Na nebent tai isteis klonas.O priestarauja todel yra skirtingos sielu grupes.Skirtingos kilmes grupes,kurios skiriasi tiek kilmes,tiek laiko,tiek galimybiu skaleje

Ir isvis tekstas man primena google vertejo isversta :)


O tai gal ateivis nemoka gerai lietuvių kalbos, užtai ir naudojasi tarpgalaktiniu vertėju.  :D

Sephriel

Citata iš: rsa  birželio 29, 2012, 21:22:48
mes atsakome į klausimus.
mes atejome.
mes naudosim pavadinima, kuris buvo pasakytas.
mes ne tas pats fizinis apvalkalas, kuris buvo zinomas tuo paciu pavadinimu praeityje.
inkognito zino tiesos esme, kuria bande perteikti. taciau jis nesupranta, kad tai veikia pries ji.
jis ne vienas. tokiu kaip jis yra daugiau.
oriono grupe kuria jus norite vadinti tornieciais negali uzpulti sitos planetos.
esate ir busite apsaugoti jus.
zemes zmonems daugiau niekada nereikes kovoti su oriono grupe.
praeities zemes zmones apgyne planeta nuo oriono grupes.
karantinas buvo paskelbtas ir oriono grupe pasitrauke.
karantinas taikomas iki dabar, konfederacija ta uztikrina.
niekas negali pazeisti karantino be stebetoju leidimo.
mums buvo pasakyta ateiti cia.
mums buvo pasakyta pasirinkti tris jus. viena is triju. vienas pakeis kita is septyniu tukstanciu.
mes igalioti atkreipti demesi i galimus ivykius vasaros pabaigoje.
mes negalime atsakyti ko laukti, mes negalime pazeisti laisves rinktis.
mes laikomes vieno kurejo istatymo.
mes ateisime dar.
mes esame zmogus kaip ir tu.
tiems kas prisistato rsa-prasyciau paaiskinti-jeigu jums buvo liepta isrinkti 3 asmenis ir is tu 3 isrinkti viena,tai klausimas ka tas naujai isrinktasis turetu veikti pagal ideja kartu su kitais sesi tukstanciai devyni simtai devynsdesimt devyniais nariais?Kaip tarybai geeeerokai per daug asmenu.Speju kokia nors ekspedecija kolonizavimo.

RoxiO

Citata iš: Sephriel  birželio 29, 2012, 23:47:32
tiems kas prisistato rsa-prasyciau paaiskinti-jeigu jums buvo liepta isrinkti 3 asmenis ir is tu 3 isrinkti viena,tai klausimas ka tas naujai isrinktasis turetu veikti pagal ideja kartu su kitais sesi tukstanciai devyni simtai devynsdesimt devyniais nariais?Kaip tarybai geeeerokai per daug asmenu.Speju kokia nors ekspedecija kolonizavimo.


Tiems 7000 būna įdėti implantai ir jie pastoviai stebimi, taip siekiama daugiau išstudijuoti žmones.

Benamis

RoxiO, tu jau pradedi rasyti, kaip koks Inkognito pasekejas ;D

.L.U.T.H.O.R.

RoxiO vienas iš trijų  :o

RoxiO

Citata iš: Benamis  birželio 29, 2012, 23:55:29
RoxiO, tu jau pradedi rasyti, kaip koks Inkognito pasekejas ;D


Atsiras religija Inkognitizmas :D O jei rimtai atsakau tai, ką spėjau išgirsti iš Inkognito.

Sabikas

#280
birželio 29, 2012, 23:58:46 Redagavimas: birželio 30, 2012, 00:11:35 by Benamis
Citata iš: Benamis  birželio 29, 2012, 22:26:11
Cia tikrai ne adminu darbas.

РЭБ, rsa naudoja ivairius IP adresus, pvz. siandien man rodo, kad jis raso is Svedijos :)


Tai, kad rodo skirtingus IP adresus yra požymis, rodantis, jog minėtasis RSA naudoja proxy.
Kaip žinia, yra trys proxy naudojimo būdai:
a)Šias paslaugas teikiantys tinklapiai.
b)Programinė įranga.
c)Naršyklės nustatymų keitimas.

Verta paminėti, kad proxy serveriai paprastai būna nepastovūs, o tai reikalauja naudoti kitą būdą "pasislėpti". To pasekoje gaunamas vis skirtingas IP adresas.




Grįžtant prie Inkognito temos... Nežinau kodėl, tačiau, mano manymu, jis "Roxio" meluoja dėl savo tapatybės.
Faktai:
1)X gyvena Y. Pro X miestelį teka Y upė.

Inkognito: „...paskui siūlė jis keliauti prieš paliekant laivą jau žemėje ir trečią kartą 1982 metais kitas NSO prie Nevėžio apie ji irgi esu rašęs kituose forumuose."

2)2005 metais parašytos žinutės citata: "Matomai dėl tos pačios priežasties ir nudaigojote mūsų „inkognito", (X. Y.), kuris paviešino Jūsų slaptą veiklą ir tikslus. "

Kaip jau minėjote, internete gali būti daug žmonių pasivadinusių Inkognito slapyvardžiu, tačiau jau 2005 metais NSO interneto forume jis buvo vadinamas anksčiau minėtu vardu bei pavarde.

3)X.Y. Facebook profilis, kuriame intelektualiai reiškiamos mintis apie įvairius Liet. bei užsienio įvykius. Taip pat yra pasidalinta ir viena nuorodą iš Anomalijos tinklapio.

4)Moderatorių ištrintos nuorodos, kur taip pat "kažkas" pasivadinęs Inkognito buvo pasirašęs X.Y. vardu.

Manau viską apibendrinus, pakankamai realu būtų teigti, jog jis slepią savo tapatybę. Tačiau nemanau, jog tai yra svarbu ir su lig tuo reiktų apsistoti.

Galbūt nukrypau nuo tikrojo temos tikslo, truputi "užpaparacinau", tačiau tik norėjau parašyti savo pastebėjimus.

Laukiame tolesnių įvykių, komentarų bei tęsinio :)

Benamis:
Dar karta paprasysiu neliesti temos apie inkognito tapatybe. Kiekvienas is musu turi teise i privatuma. Jeigu pats inkognito nores, jis ir pateiks apie save daugiau informacijos.

snofru

skaitau gal 5 kartus ir nifiga nesuprantu kokia zinia cia bando perduot. vel ta susikta vasaros pabaiga, man toks itarimas ,kad cia paaiskes ,kad vasaros pabaigoj atsidarys koks naujas tinklapis apie ufo.
orionai, karantinai, konfederacijos ir vieno istatymas, tai cia mano galva is cia http://www.lawofone.info/results.php?c=Orion&sc=1
man atrodo cia kazkas bando apjungti inkognito tornieciu istorija su Ra, gal neuzilgo sulauksime ir kokios naujos fantastikos apsakymu serijos :)

Karolis

Prasideda blevysgos. Tada ateina, sudomina, nepasako nieko konkretaus ir vėl prasideda blevyzgos. Ir apskritai, kam terliotis po internetą, kai paskelbti gali viešai. Ar bus naudos, kai tai žinos tik keli žmonės.

RoxiO

Sabikai, o ne keista, kad tu tik kelias dienas užsiregistravęs ir taip knisiesi į jo tapatybę. Jis man nemelavo, bet jums, asilų bandai (Ne apie visus kalbu) nedaeina, kad iškarpiau aš tą pokalbį, palikau tik esminę dalį. Ir nesikiškit jūs į tą jo tapatybę, nors ir Valdas Adamkus, koks skirtumas.

Benamis

Dar karta paprasysiu neliesti temos apie inkognito tapatybe. Kiekvienas is musu turi teise i privatuma. Jeigu pats inkognito nores, jis ir pateiks apie save daugiau informacijos.

Aciu uz supratinguma.

Aukštyn