Inkognito istorija

Pradėjo inkognito, birželio 23, 2012, 08:51:43

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Teroras

Ok, bet dar palauksiu, gal bus daugiau klausimu... :)

Phoenix

Citata iš: Phoenix  birželio 29, 2012, 00:46:02
Kuo toliau, tuo įdomiau :) kas dėl jo elgesio, tai tikrai kvailoka yra įsižeisti dėl vienintelio žmogaus komentaro.. O šiaip seniai norėjau sužinoti ar egzistuoja tokios ateivių rasės kaip anunakiai, elohimai (galimi žmonijos kūrėjai). Teroras, jei nesunku, perduok jam šitą klausimą.

Prie šito pamiršau pridėti dar kai ką. Kaip suprantu, anunakiai, ir torniečiai yra ta pati rasė? Ar tiesa kad jie gyvena Nibiru planetoje, kuri šių metų gruodžio mėnesį gali priartėti prie Žemės? Anksčiau teko tuo pasidomėti ir kalbama kad tada anunakiai, nusileidę į Žemę, atliks žmonijai genetinius patobulinimus ir vėl išvyks. Kiek čia yra tiesos, ar verta tuo tikėti?

aldas

Perskaiciau visa sia tema ir nebesuprantu. Nejaugi visi viskuo ir tikite 100 procentu? Juk tai skamba kazkaip neitiketinai ir dar visa tai nutiko Lietuviui. Tas serpo projektas mane daug labiau itikino nei inkognito istorija. Na palauksim vasaros pabaigos ir paziuresim kas cia bus.

RoxiO

Citata iš: aldas  birželio 29, 2012, 12:08:32
ir dar visa tai nutiko Lietuviui.


Šitas man patiko :D :D :D

O kuo Lietuviai kitokie?

.L.U.T.H.O.R.

Nes lietuviui, negali tokio dalyko nutikti :D Čia gi Lietuva, visi emigruoja, tai kam čia ateiviams skrist :D

RoxiO

Citata iš: Šešėlis  birželio 29, 2012, 12:13:07
Nes lietuviui, negali tokio dalyko nutikti :D Čia gi Lietuva, visi emigruoja, tai kam čia ateiviams skrist :D


Emigravęs Lietuvis - vistiek Lietuvis.

snofru

Citata iš: Phoenix  birželio 29, 2012, 11:57:10Prie šito pamiršau pridėti dar kai ką. Kaip suprantu, anunakiai, ir torniečiai yra ta pati rasė? Ar tiesa kad jie gyvena Nibiru planetoje, kuri šių metų gruodžio mėnesį gali priartėti prie Žemės? Anksčiau teko tuo pasidomėti ir kalbama kad tada anunakiai, nusileidę į Žemę, atliks žmonijai genetinius patobulinimus ir vėl išvyks. Kiek čia yra tiesos, ar verta tuo tikėti?
tai tu paimk ir perskaityk Zecharia Sitchin'o knyga kokia pvz "Dvyliktoji planeta" ir pamatysi, kad jo aprasomi anunakiai ir inkognito tornieciai nieko bendro tarpusavyje neturi, netgi visiskai nesutampa zmonijos praeities aprasymai, pagal inkognito zemej praeityje buvo hi-tech atlantu civilizacija kuri kraudavo i kaulus visiems i kaire ir i desine, pagal Sitchina zmones buvo sutverti anunakiu genetiskai modifikuojant nuo seno planetoje besibastanti homo erectus, ir zmoniu sutverimo priezastis tebuvo viena - dirbt ir tarnaut dievams anunakiams.

aldas

Citata iš: RoxiO  birželio 29, 2012, 12:09:57
Citata iš: aldas  birželio 29, 2012, 12:08:32
ir dar visa tai nutiko Lietuviui.


Šitas man patiko :D :D :D

O kuo Lietuviai kitokie?


Na supranti, kazkaip lietuva juk tikrai labai maza salis pasaulyje. Tad kokia tikimybe, kad ateiviai pasirinko musu sali? Na skamba tikrai keistai. Tik 3 milijonai zmoniu o istorija verta vieno sencacingiausiu filmu. Tas filmas "kontaktas" neprilyktu siam.

.L.U.T.H.O.R.

O aš nemanau, kad jie pagal šalį renkasi :) Tiesiog užsienyje daugiau nutikimų, nes kitose šalyse ir žmonių skaičius keleriopai didesnis. Man rodos tiem ateiviams visiškai dzin, ar tu lenkas ar rusas, ar libanietis :D

RoxiO

Citata iš: Šešėlis  birželio 29, 2012, 13:27:29
O aš nemanau, kad jie pagal šalį renkasi :) Tiesiog užsienyje daugiau nutikimų, nes kitose šalyse ir žmonių skaičius keleriopai didesnis. Man rodos tiem ateiviams visiškai dzin, ar tu lenkas ar rusas, ar libanietis :D


Tarp kitko juk buvo minėta, kad Lietuviai yra Atlantų palikuonys, o Tornai buvo dideli jų priešai. Pasidaro nebe taip keistą kodėl pasirinko Lietuvį.

RoxiO

Ka manote apie SERPO projekta ir laiskus kurie buvo paviesinti neva zmoniu dirbusiu su siuo projektu?

dėl Serpo projekto tai labai gerai žinau kad tai toks pats burbulas kaip ir Raeliečių judėjimas.


įdomu ar ateiviai galėtų išgydyti tokį dalyką kaip aklumą?

Na o aklumą tai jie savo technologijomis manau kad tikrai gali išgydyti,jeigu jau įvaldę net genomų manipuliacijas,be to blogiausiu atveju gali protezuoti regėjimo centrus ,bet jie ar norės tuo užsiimti tai čia tik jiems spręsti,o ne mano kompetencijoje tai jiem nurodyti. Šiaip jie gydymu neužsiima,net tada aš prašiau kad man sutvarkytų dantis nes turėjau problemų,bet jie tasisakė ir pareiškė kad čia būtų konfidencialumo pažeidimas.

Phoenix

Citata iš: snofru  birželio 29, 2012, 12:54:58
Citata iš: Phoenix  birželio 29, 2012, 11:57:10Prie šito pamiršau pridėti dar kai ką. Kaip suprantu, anunakiai, ir torniečiai yra ta pati rasė? Ar tiesa kad jie gyvena Nibiru planetoje, kuri šių metų gruodžio mėnesį gali priartėti prie Žemės? Anksčiau teko tuo pasidomėti ir kalbama kad tada anunakiai, nusileidę į Žemę, atliks žmonijai genetinius patobulinimus ir vėl išvyks. Kiek čia yra tiesos, ar verta tuo tikėti?
tai tu paimk ir perskaityk Zecharia Sitchin'o knyga kokia pvz "Dvyliktoji planeta" ir pamatysi, kad jo aprasomi anunakiai ir inkognito tornieciai nieko bendro tarpusavyje neturi, netgi visiskai nesutampa zmonijos praeities aprasymai, pagal inkognito zemej praeityje buvo hi-tech atlantu civilizacija kuri kraudavo i kaulus visiems i kaire ir i desine, pagal Sitchina zmones buvo sutverti anunakiu genetiskai modifikuojant nuo seno planetoje besibastanti homo erectus, ir zmoniu sutverimo priezastis tebuvo viena - dirbt ir tarnaut dievams anunakiams.

Aš noriu JO nuomonę sužinot apie tai (ar ta planeta egzistuoja, ar priartės prie žemės, žiemą bus kokie nors su ateiviais susiję įvykiai ar nebus, ar iš viso tie anunakiai egzistuoja, kas žinoma apie elohimus?) Negi taip sunku jam perduoti klausimus.

RoxiO

Jau sakė - žiemą nieko nebus.

Phoenix

Žodžiu, nesivarginsiu šitoj temoj daugiau knistis, prašyt atsakymų po kelis kartus. Vis tiek matau, kad juos gauti beviltiška, būtų lengviau jei inkognito nebūtų susimėtęs, sutrikęs dėl vieno idioto, primetančio visiems koks jis "protingas" skeptikas.

RoxiO

Citata iš: Phoenix  birželio 29, 2012, 18:05:02
Žodžiu, nesivarginsiu šitoj temoj daugiau knistis, prašyt atsakymų po kelis kartus. Vis tiek matau, kad juos gauti beviltiška, būtų lengviau jei inkognito nebūtų susimėtęs, sutrikęs dėl vieno idioto, primetančio visiems koks jis "protingas" skeptikas.


Jomajo, atsakyta į tavo klausimą apie žiemos įvykius - jų nebus.

TinSoldier? Idiotas? :D :D :D Įdomu būtų pamatyti jūsų tarpusavio protų mūšį :D

Aukštyn