Kreipimasis į Inkognito!

Pradėjo Vilnietis, birželio 26, 2013, 22:53:28

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

A.C.A.B

Tai kam čia rašinėt tas savo pagrobimo istorijas, o kai ateina metas įrodyt savo pasakas, apsimyžt?

Beje, milijoną dolerių už kažką paranormalaus siūlo šitie :

http://en.wikipedia.org/wiki/James_Randi_Educational_Foundation

rutulys

Citata iš: Strategas  birželio 29, 2013, 22:05:33
inkognito kaip mažas vaikas dabar man minusus dėlioja. Didelis mažas vaikas, plius privačiai nebendrauja, tik sysioja į kelnaites. NEsolidu.


Na, Strategai prisipažink, kad ir tu šiek tiek vaikiškas, taip surekšmini tuos pliusiukus-minusiukus. Aš ir vaikiškas - būna malonu jei kas mano žinutei pliusiuką uždeda. Bet vis gi, tai tik vaikų žaidimai, pakeičiantys žinutes "aš tau pritariu/man patiko/aš tavo pusėje" ir "aš tau nepritariu/man nepatiko/aš ne tavo pusėje".

Klebonas

Gerai, su vienu melagiu jau susitvarkėte. Kada ateis eilė visokiems OBE "skraidytojams"? Ar irgi tik lauksite, kol visus išvadins debilais?

lietuvis002

Pritariu rutuliui 100%, galiu rašyt tą patį, tačiau rašiau, praeitose žinutėse. Aš juo tikiu ir tikėsiu, pabendrautumėt  su juo privačiai ir dar ilgai, manau pakeistumėt nuomonę. Atsisakė su gintaru važiuot, vadinas melagis ir t.t?

Marius

#94
birželio 29, 2013, 23:27:31 Redagavimas: birželio 29, 2013, 23:43:15 by Marius
Citata iš: lietuvis002  birželio 29, 2013, 23:20:54
Pritariu rutuliui 100%, galiu rašyt tą patį, tačiau rašiau, praeitose žinutėse. Aš juo tikiu ir tikėsiu, pabendrautumėt  su juo privačiai ir dar ilgai, manau pakeistumėt nuomonę. Atsisakė su gintaru važiuot, vadinas melagis ir t.t?


O naivume....tikiu ir tikėsiu...su sektų vadovais pašnekėtum asmeniškai,taipogi pasirodytų begaliniai šviesuoliai ir teisuoliai..Jei nepastebi to inkognito pasakoje parašytose žinutėse,tai esi arba pauglys neturintis gyvenimiškos patirties ir lengvai paveikiamas,arba fanatikas kvailys,kuris an tiek įtiki savo ''dievuku'' ,kad niek jam jau nebeyrodys,jog jis klysta..tikėk,garbink,šlovink,gink..man nusispjaut..bet jei po kurio laiko atsitokėsi,pats sau labai ir labai kvailai atrodysi..


Vaikis supyko..nes dėdės pasakė,jog kalėdų senelio nėra..vajė..iš to nusivylimo nebejims dovanų iš tėvų ir nebevalgys mamos įdėtų į mokyklėle pietų..trepsės kojytėm ir galvos,kad suaugusieji jam meluoja,nes patiems senelis neatneša dovanėlių ir todėl jam pavydi..

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: rutulys  birželio 29, 2013, 22:27:29
Citata iš: Šešėlis  birželio 29, 2013, 21:57:16
Rutulį, gi parašyta Gintaro žinutėje, kad inkognito gali artimuosius kartu pasiimti jei nori ar nepasitiki juo, kas grobs visą šeimą, nereikia būti paranojiku :)


Tai tik gražus ir kvailas gestas. Negi manai, kad tikras vyras slėpsis už savo moters sijono ar kad ją įpainios į kažkokius neaiškius reikalus?


Oho tikras vyras, jis tikrai savo vyriškumą parodė šiame forume :)

lietuvis002

#96
birželio 29, 2013, 23:41:17 Redagavimas: birželio 29, 2013, 23:45:21 by lietuvis002
Citata iš: Marius  birželio 29, 2013, 23:27:31
Citata iš: lietuvis002  birželio 29, 2013, 23:20:54
Pritariu rutuliui 100%, galiu rašyt tą patį, tačiau rašiau, praeitose žinutėse. Aš juo tikiu ir tikėsiu, pabendrautumėt  su juo privačiai ir dar ilgai, manau pakeistumėt nuomonę. Atsisakė su gintaru važiuot, vadinas melagis ir t.t?


O naivume....tikiu ir tikėsiu...su sektų vadovais pašnekėtum asmeniškai,taipogi pasirodytų begaliniai šviesuoliai ir teisuoliai..Jei nepastebi to inkognito pasakoje parašytose žinutėse,tai esi arba pauglys neturintis gyvenimiškos patirties ir lengvai paveikiamas,arba fanatikas kvailys,kuris an tiek įtiki savo ''dievuku'' ,kad niek jam jau nebeyrodys,jog jis klysta..tikėk,garbink,šlovink,gink..man nusispjaut..bet jei po kurio laiko atsitokėsi,pats sau labai ir labai kvailai atrodysi..


Aha, bet kodėl aš buvau ir esu skeptikas ir man sunku patikėt vaiduokliais, oobe? o beje čia mano valia rinktis kuo tikėt ir kuo ne.



MARIAU, kuri temas, kad gavai minusą, o čia visiems dalini kas nesutinka su mano nuomone.
Gerb. administracija, ištrinkit mano profilį, nes čia tikrai nekokia sistema, kad žmogus turi pritart, o jei ne tai neigiamus kyša. Man pvz. reputacija visada svarbu.
ačiū ir iki.

Marius

#97
birželio 29, 2013, 23:45:51 Redagavimas: birželio 29, 2013, 23:53:36 by Marius
nes seki autoritetais,kaip ir daugelis tavo amžiaus vaikų,tavo nuomone lengviau žongliruot,nei vienu kamoliuku..tu dabar to visisškai nesupranti ir galbūt nesuprasi niekad,o gal išaugsi iš to..tavo paties labui.

Ka tu čia kliedi?neverkšlenk,o diskutuok,gauni pylos nes daugumas mato tai ko nematai tu.Pabrukai uodega ir bėgi?kaip tavo mylimas kokognito?

Jei jau išeini iš čia,tai bent padaryk gerą darbą,nueik ir patikrink inkognito galvą,gal užčiuopsi implantus,arba tik guzą,kurio dėka jis rašo tokius ''vėjus''

lietuvis002

Bėgu, neverkšlenu. Kiekviename forume yra taisyklės, o dėl savo nuomonės laikymosi dar nemačiau, kad kas baustų. Ir šiaip tu nemoki elgtis su - mygtuku, grįžkit prie temos

Marius

Laikykis tu savo nuomonės vaikiuk.Kas tau trukdo?tik nemanyk,kad tau visi už ją galvą glostys kaip mama..Nemoki susitaikyt su kritika,išjunk kompą ir eik į kamputį pasedėt tyliai.

deamero

Manau butu pats metas uždaryti tema. Nes vos ne chit-chat gaunasi. Apskritai man juokinga, kai atsiranda tokiu kurie aklai tiki tuo "Inkogito" ir visa jo istorija.  Nors istorija man išties patiko.

TinSoldier

Fainas tu, Mariau. Bet piktas :D

.L.U.T.H.O.R.

Kreipimasis buvo į Inkognito ir atsakymas buvo duotas, tad nematau prasmės laikyti temą neužrakintą, o kas norit padiskutuot yra kitos temos ;)

Aukštyn