Inkognito: klausimai - atsakymai

Pradėjo Villy, gruodžio 09, 2012, 17:36:47

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Villy

Sveiki. Esu Vilius. Anomalija.lt puslapį ir forumą skaitau tikriausiai nuo to laiko kai jis tik pasirodė Lietuvoje :) Norėjau jau ankščiau užsiregistruoti forume, tačiau kažkaip iki šio momento daugiau buvau stėbėtojas. Taip pat Anomalijos dėka sužinojau apie inkognito istorija ir prisipažinsiu, kad aš tikiu tuom, ką pasakoja šis žmogus. Skaičiau visą jo temą forume ir žinau, kad tokiu kaip aš yra tikrai nemažai (taip pat prie tikinčiu prisideda ir mano visi pažįstami kurie skaito Anomalija).

Sukūriau šią temą dėl to, jog tikiu, kad inkognito tikrai norės atsakyti į klausimus susijusius su ateiviais. Sprendžiu apie tai iš to, kad daug kam sutinka parašyti atsakymus privačiai per Skype ir pnš. Todėl tikiuosi, kad neklystu, be to, manau, kad atsakydamas į klausimus forume, daugiau žmonių galės juos perskaityti nei, kad per privatų pokalbį :)

Šiandien perskaičiau Anomalijoje straipsnį: http://anomalija.lt/2012/12/mes-ateiviams-tik-energetine-ferma/ ir būtų labai įdomu išgirsti, ką apie tai mano inkognito? Ar tai tiesa kas ten rašoma? Būčiau dėkingas už atsakymą :)

inkognito

Po truputi visuomenės gyvenimas bus transformuotas panaudojant ateivių technologijas, tokias kaip antigravitaciniai varikliai, generatoriai gaminantys nemokamą energiją, visų ligų, tame tarpe ir vėžio išgyvendinimas, smegenų veiklos sustiprinimas kompiuterių pagalba ir žmonių DNR kryžminimas su ateiviais, kad išvesti naują rasę, kuri bus mažiau emocionali o labiau intelektuali. Religiją pakeis į dvasingumą, vienybę ir atsidavimą kažkokiam Dieviškam planui, kurį ateiviai patys ir sugalvojo.

Ar tai yra blogis? Manau kad tai labai diskutuotina.

O dabar argi mes nesame vergai? Kas tai yra religija? kodėl jų tiek daug ir kodėl jos pjudo vienas tautas su kitomis?
Argi ne geriau  dvasingumas ir dieviškasis planas? Juk tai būtų vienas darinys kuris suvienytų mūsų kontraversišką ir išsigimusį pasaulį į vieną galingą jėgą.  Argi mums nuo to būtų blogiau,nei šiandien mes kandame vienas kitam gerkles dėl smulkmenų, kurios tikrai  nėra to vertos? Teigiama kad tai sugalvota ateivių,bet kas gali garantuoti kad ir mūsų tradicinis tikėjimas irgi nėra sugalvotas kokio nors labai gudraus vergvaldžio?
Jeigu bus antigravitaciniai varikliai reiškia bus ir tarpžvaigždinės kelionės,o tai reiškia, kad pagaliau mes tapsime laisvi nuo saulės traukos,-argi tai vergija? Žmonija įgaus naujas galimybes,naudoti resursus kitų planetų,gyventi kitose civilizacijose ir iš  milijardo civilizacijų vien paukščių tako galaktikoje pasirinkti tokią ,kuri jam bus mieliausia,- jo gyvenimo būdui,juk tai garantuoja ir Visatos įstatymo 117 straipsnis,bet jo 2 pastraipa pabrėžia, kad jis taikomas tik civilizacijoms, kurioms nėra taikomas besivystančio draustinio statusas. O šiuo metu žemė kaip tik ir yra tokiame statuse. Argi nenorėtumėte išaugti iš darželinuko kelnių?
Kas matote blogį tame kad pagaliau bus įveiktos sunkiausios žmonijos ligos? Aš asmeniškai tame neįžvelgiu jokios diskriminacijos ir blogumo, netgi tame, jog bus sukryžminti ir šiek tiek pakeisti žmogaus genai ir jis igis galimybę jaunas būti ne mažiau kaip 600 mūsų metų? Juk jis daug keliaus pažins galaktikos platybes,dalyvaus savo noru įvairiuose  projektuose, kuriuos jis pats ir pasirinks,-taigi kur čia yra vergija?
Argi blogai kai turi pasirinkimą dirbti tik tai kas patinka arba nedirbti visiškai ir turėti pilną pragyvenimą iš kitų darbo? Nematau blogio ir tame ,kad bus implantuotos visų smegenys,ir tai ką mes mokomės 10-12 metrų bus instaliuojamos žinios per gerą pusvalandį? Jeigu jam prireiks mokslo daktaro žinių kokioje nors srityje jis jas gaus nemokamai ir tas procesas netruks nei valandos. Žinoma kai kas gali teigti kad tai atpratina nuo darbo tas žinias įgyjant mums įprastu būdų,bet mano manymu mūsų švietimo sistema yra sadomazohizmo apraiška,jeigu ne daugiau.Na kai kam ir ji patinka-dėl skonio nesiginčijama.Bet gal geriau tą laiką sugaišti atliekant prasmingą veiklą nei bukai kalant žinias, kurių daugelio, niekad neprireiks gyvenime.Tai mano manymu yra dar viena kankinimo priemonė žmogų priverčiant aklai  paklusti mūsų kontraversiškai visuomenei ir jos supuvusiems dėsniams,bei darant jį visuomenės dėsnių nemastančiu  vergu.
Nesu išminties  bokštas,tačiau moku sveikai samprotauti ir jeigu kas nesutinkat su mano samprotavimais norėčiau kad, dalykiškai be asmeniškumo išdėstytumėte savo mintis apie šiame straipsnyje paskleistą info. Gal ir aš pats klystu,ir tai išaiškėti gali tik konstruktyvioje diskusijoje.

TinSoldier

Citata iš: inkognito  gruodžio 10, 2012, 10:39:57
Po truputi visuomenės gyvenimas bus transformuotas panaudojant ateivių technologijas, tokias kaip antigravitaciniai varikliai, generatoriai gaminantys nemokamą energiją, visų ligų, tame tarpe ir vėžio išgyvendinimas, smegenų veiklos sustiprinimas kompiuterių pagalba<...>


Norėčiau patikslinimo, jei galima. Kaip veikia tas ateivių technologijų perdavimas?
Nes tavo išvardinti dalykai, kaip įvairių ligų vaistai, generatoriai ir pan. - jie nenusileidžia tiesiog iš dangaus. Tyrimai, eksperimentai, mokslininkų kūrybą nėra užslaptinta, finansavimas dažnai būna atviras ir t.t. Nėra jokių paslapčių apie tai, kad prie kokių nors projektų visame pasaulyje ilgus metus dirba daugybė žmonių, apie praktiškai visas sėkmės ir nesėkmes, žingsnelius į priekį praneša viešųjų ryšių atstovai ar žiniasklaida. Ir, kai dabar galime stebėti tuos menkiausius žingsnelius, prižingsniavus prie galutinio produkto, pavyzdžiui, vaisto nuo vėžio - kaip galima sakyti, kad tai ateivių technologija? Jei bus galima atkurti visą žmonių mokslininkų kelią link jo, sėkmės, nesėkmes, ekspermentus, vykusias ir nevykusias teorijas?

inkognito

Kiek aš žinau tai ateiviai savęs tikrai netapatina su dievais,jie nuolat pabrėždavo kad kaip ir mes jie Kūrėjo sutverti  ir stengiasi gyventi pagal jo sukurtas  taisykles. Kaip perduodamos technologijos mums? Pagal tą straipsnį kurį citavau,tai supratau, kad jie atvyks į žemę ir oficialiai viską perduos,gal kokiems nors mokslo tyrimo institutams.
Bet šiaip savo gyvenime tai patyriau kad viskas vyksta daug subtiliau,idėjos daugiausia ateina arba naktimis sapnuojant,arba staiga švysteli prie kažkokio darbo tiesiog galvoje,tada viską meti į šoną ir leki tikrinti tos idėjos,pats stebėdamasis kodėl anksčiau tau tai neatėjo galvon.Kai pamatai kad tai veikia,apima juodas pavydas kad ne pats tai sugalvojai,o tik vėliau daeina, kad tai paties sukurtas dalykas,nors tuo dar ilgą laiką abejoji,ir tik po ilgo laiko pildai patentinę paraišką išradimui,nors giliai savyje žinai, kad esi tos idėjos tik priėmėjas,o ne kūrėjas.
  Šiaip jau visi išradimai bent jau didieji kuriami garažo sąlygomis,o tituluoti oficialūs  mokslininkai yra tik ant tų idėjų ir kruvino darbo prastumiant jas,- parazituojantys asmenys... Čia panašu kaip pasakose kai gudrus siuvėjas sugalvodavo tai ko karaliaus mokslininkai paskui bėgdavo jo slapčia išklausinėti kad galėtų karaliui pasigirti esantys patys to dalyko autoriai.

Villy

Citata iš: inkognito  gruodžio 10, 2012, 13:09:53
Bet šiaip savo gyvenime tai patyriau kad viskas vyksta daug subtiliau,idėjos daugiausia ateina arba naktimis sapnuojant,arba staiga švysteli prie kažkokio darbo tiesiog galvoje,tada viską meti į šoną ir leki tikrinti tos idėjos,pats stebėdamasis kodėl anksčiau tau tai neatėjo galvon.Kai pamatai kad tai veikia,apima juodas pavydas kad ne pats tai sugalvojai,o tik vėliau daeina, kad tai paties sukurtas dalykas,nors tuo dar ilgą laiką abejoji,ir tik po ilgo laiko pildai patentinę paraišką išradimui,nors giliai savyje žinai, kad esi tos idėjos tik priėmėjas,o ne kūrėjas.


Su šituo teiginiu visiškai sutinku su inkognito. Jeigu pasidomėtumėte kokiu būdu gimdavo idėjos (pvz. elektros lemputė, siūvimo mašina ir t.t.) tai nustebtumėte sužinoję, kad tai tiesiog kūrejams prisisapnuodavo. Yra daug tokiu pavyzdžiu.

Aš tik nesuprantu vieno, jeigu yra ir daug gerų ateivių, kodėl jie nenori sunaikinti bluoguosius?

Benamis

Citata iš: Villy  gruodžio 10, 2012, 13:14:13
tai nustebtumėte sužinoję, kad tai tiesiog kūrejams prisisapnuodavo. Yra daug tokiu pavyzdžiu.


http://anomalija.lt/2012/12/isradimai-kurie-prisisapnavo-ju-kurejams/

omcikas

Citata iš: inkognito  gruodžio 10, 2012, 13:09:53
Bet šiaip savo gyvenime tai patyriau kad viskas vyksta daug subtiliau,idėjos daugiausia ateina arba naktimis sapnuojant,arba staiga švysteli prie kažkokio darbo tiesiog galvoje,tada viską meti į šoną ir leki tikrinti tos idėjos,pats stebėdamasis kodėl anksčiau tau tai neatėjo galvon.Kai pamatai kad tai veikia,apima juodas pavydas kad ne pats tai sugalvojai,o tik vėliau daeina, kad tai paties sukurtas dalykas,nors tuo dar ilgą laiką abejoji,ir tik po ilgo laiko pildai patentinę paraišką išradimui,nors giliai savyje žinai, kad esi tos idėjos tik priėmėjas,o ne kūrėjas.

inkognito ką esat užpatentavęs ?

inkognito

Turiu užpatentuotų porą išradimų termodinamikos srityje ir apie 96 techninius sprendimus kurie galėtų gyvuoti išradimų pavidale,bet kol kas jų nepatentuoju,nes tam nepalankus patentinis klimatas Lietuvoje. Esmė, kad nėra rimtos gamybos aviacijos srityje, o beveik pusė sprendimų yra skirti jai. Sukūriau naujas kompozicines medžiagas lektuvo sparnų ir kitų plokštumų gamybai, anglies nano kristaliniu pagrindu modifikuotas dervas laminarinės dangos gamybai,naują tuo pagrindu metodą aviacinių plokštumų gamybos technologiją, Naujo tipo kompozicinių medžiagų pagrindu aviacinio sparno konstravimą, Naujo tipo Savonijaus vertikalios ašies vėjo jėgainę individualiems namams,kurios NVK nenusileidžia horizontalios ašies jėgainėms,tačiau jos dirba visiškai be garso,ir dar daug kitų dalykų,kuriuos tiesiog tingiu čia vardinti. Apie vieną mano išradimą rodė per LTV pinigų kartą galėsiu įdėti jei dar rasiu internete jei ką sudomins,ten apie saulės kolektorių panaudojimą Lietuvoje,bei termodinaminis išradimas šilumos barjeras langams,kuris pigiomis priemonėmis gali padėti pakelti šilumą bet kuriame net ir jūsu name net +4 laipsniais ,prie to paties šildymo ir ar sutaupyti pinigų už šilumą.Pakeitus langus gaunama tik +1 laipsnio efektas.Iš šio išradimo gyvenau 10 metų dėka to kad užsakovai realiai pajusdavo jo efektą. Licencija jam naudojosi daugybė firmų kurių daugelie mane apgavo nesumokėję visų mokesčių už licencijos naudojimą,slėpdavo pelnus juodosios buhalterijos pagalba o teismai nors ir priteisdavo mokėjimus organizuodavo fiktyvius bankrotus ir pakeitę vardus dirbdavo toliau jau be licencijos nelegaliai. Tad spjoviau į visus patentavimus ir darau išradimus savo malonumui tiktai.

inkognito

#8
gruodžio 10, 2012, 18:46:25 Redagavimas: gruodžio 10, 2012, 18:48:27 by inkognito

Benamis

Is kur pasisemi tiek ideju inkognito?

Teroras

Noreciau ir as sulaukes pensinio amziaus ka nors konstruoti, montuoti ir pns. savo malonumui... Bet man tas tikriausiai "is virsaus" neduota :)

Kas liecia pinigus, tai Lietuvoje geriausia imti juos i prieki, nes jeigu pagal susitarima, tai 95% atveju, busi paliktas ant ledo...

Idomus isradimai, kiek jie praktiski tai jau negaliu pasakyti, nes reikia tai paciam isbandyti :)

inkognito

#11
gruodžio 10, 2012, 19:22:20 Redagavimas: gruodžio 10, 2012, 19:25:40 by inkognito
Citata iš: Teroras  gruodžio 10, 2012, 18:56:11
Noreciau ir as sulaukes pensinio amziaus ka nors konstruoti, montuoti ir pns. savo malonumui... Bet man tas tikriausiai "is virsaus" neduota :)

Kas liecia pinigus, tai Lietuvoje geriausia imti juos i prieki, nes jeigu pagal susitarima, tai 95% atveju, busi paliktas ant ledo...

Idomus isradimai, kiek jie praktiski tai jau negaliu pasakyti, nes reikia tai paciam isbandyti :)


Pats laikas dabar ir išbandyti,net lango atidaryti nebūtina,padaryk ir tėvai apie tave susidarys labai palankų įspūdį,ypač kai ateis metas mokėti už šildymą ar dujas. O ir vasaros metu jis veikia teigiamai,- patalpos taip neprišyla nuo saulės.

Teroras

Tai, kad as jau senokai ne su tevais gyvenu :) Be to ir ne Lietuvoje esu, o cia pas mus ziemos klimatas ne toks baisus kaip Lietuvoje buna ;)

omcikas

nuorodos superinės, kažkada buvau rades kaip apšiltinti langus plėvele, bet vėliau ta informacija pasimetė. Kaip tik prieš šia žiema teko ardyti langus prieš dažymą, gaila,kad neturėjau šitos vaizdinės informacijos bučiau apšiltint mėgines, bet vasara laukia kito kambario apipelyjusių langų remontas, būtinai prisiminsiu šias nuorodas.   :) tikrai naudinga info.

inkognito

#14
gruodžio 10, 2012, 19:52:15 Redagavimas: gruodžio 10, 2012, 19:53:53 by inkognito
Citata iš: Teroras  gruodžio 10, 2012, 19:35:42
Tai, kad as jau senokai ne su tevais gyvenu :) Be to ir ne Lietuvoje esu, o cia pas mus ziemos klimatas ne toks baisus kaip Lietuvoje buna ;)
Pagal atsakymą manau kad Anglijoje,o pas juos langai tik su vienu stiklu,mano išradimas ten dar aktualesnis nei čia nes sutaupytų ne keturis o visus 11 laipsnių,ir nereiktų tiek brangios elektros būsto šildymui arba dujų sunaudoti. visa laimė kad ten už šildymą moka ne nuomininkai o savininkai. kai buvau Londone pakraupau kokie netaupūs Anglai,net rusai sakyčiau ir tie taupesni,gerai kad golfstimas jus dar palepina bet kai jis pakankamai nutols nuo Anglijos krantų,o tai atsitiks jau ne taip ir už ilgo,prisiminsite mano technologiją ir jos dėka ne vienas milijoną svarų užsikals. Aišku teks iš vidaus pastatų ir sienas polistirolio blokais išsitapetuoti,nes namai tai koja perspiriami.

Aukštyn