Kanapes

Pradėjo 2Pacas, gegužės 28, 2013, 18:26:01

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

preacher

Amerikoje, sitaucija, dar kraupesnė manau, tiesiog esu matęs, tiek degradavusių žmonių, kuriem alkoholis ir narkotikai buvo tramplinas į degradaciją, kad nuoširdžiai norėčiau, kad visa tai būtu uždrausta.

Benamis

Man rodos jis is Panevezio (Lietuvos Cikaga), o ne is Amerikos. Gal ir klystu.

preacher

Citata iš: Benamis  birželio 13, 2013, 12:49:29
Man rodos jis is Panevezio (Lietuvos Cikaga), o ne is Amerikos.

Ai susimaišiau  :)

TinSoldier

Jo, gimtasis miestas, kuriame daugiausiai visokių nesąmonių ir patyriau/mačiau - Panevėžys. Studijuoju Kaune. Na, bet ten nelendu kur nereikia, ramiai gyvenu :D

Ezekiel

Citata iš: preacher  birželio 13, 2013, 12:39:29
rukyt kažkokį š... tam, kad pabėgti nuo realybės??? Manau visi tie, kurie už kanapes, yra buki, silpni, savigarbos neturintis sužaloti kvailiai, kurie per visoki š.. bando pajusti trumpalaikį malonumą ar pabėgti nuo realybės. Apgailėtina.....


Taip, žmonės bėga nuo realybės kai jį kelia skausmą - kai kurie užsisklendžia savo vaizduotėje, klauso muziką, žiūri filmus ar pasitraukia į virtualų žaidimų pasaulį, kai kurie renkasi religija ar svaiginasi. Tų matau irgi turi savo pasaulėžiūrą ir man jį atrodo niūriai.

Daug ką prarandi ne tik nepagrįstai kritikuodamas narkotikus, bet ir turėdamas tokius įsitikinimus, kurie spėjų tau gerokai apsunkina gyvenimą.
Taip mes visi gyvename dėl trumpalaikių malonumų, viskas keičiasi ir nežinau kokie tavo malonumai yra ne trumpalaikiai ir neapgailėtina, piršti savo tiesas?
Jeigu ką psichodelikai padėtų tokiems kaip tų atsikratyti neigiamų kompleksų, ištirpdyti Ego. Aišku gali tikėti kuo nori, bet įsitikinimai ribojantis naujas patirtis tikrai nuskurdins gyvenimą.

preacher

#35
birželio 13, 2013, 13:22:11 Redagavimas: birželio 13, 2013, 13:24:30 by preacher
Gal truputi OT, tačiau parašysių, dėl ko nejaučių tolerancijos degradams ir t.t Pasidalinsiu keliomis įžvalgomis ir patirtimis  :)
1.  Dažnai visokios sociologės, psichologės rašo, kad asocialams yra sunkų nes jie patyria atstumimą, netoleranciją. Tai galių į tai atsakyti, kad teko matyti pvz.: mokykloje tai jiems tikrai sudaromos visos sąlygos tobulėti: nemokamas maitinimas, sporto ir kitokie būreliai, duota uniforma, bibliotekos ir t.t Aišku, jie visuo tuo nesinaudoja, tačiau mokyklose kelia tik chaosą, nebaudžiami siautėja, niekas jų nediskriminuoja iš mokinių pusės ir dažniausiai butent jie patys yra konfliktų įniciatoriai, niekeno neprašomi ir t.t
2. Dažnai yra sąkoma, kad jie neturi ką valgyti ir užtai jie vogia, plėšia. Pilna Caritas, krišnaitų valgyklų, visokių organizacijų, mokyklos nemokamai maitina(net ir vasara) ir t.t Dažniausiai už pavogtus daiktus yra perkami svaigalai ar pinigai išnaudojami pramogoms ir t.t Kad mamitė su tėvelių neparodė meilės ar nėra lišno lito sidrui, niekas už tai neįjungė žalios šviesos pagyvenusių moterų plėšimui, pensininkų plėšimui ir užspardimams, niekas jiems nedavė teisės užpulti ir pagaliais sutalžyti nieko nekalta vyrą ir t.t
3. Konliktai su aplinkiniais, kaiminais yra įnicijuojama jų. Karta mano mama, vienai asocialų šeimai kaip ką padėjo ir davė, nors šiaip ji visai neprivalėjo to daryti, tiesiog ji  tai darė laisva valia ir dėl to nes turi Ledi di kompleksą  ;D. Aišku jei nebuvo atsidėkota, ir dar ji buvo jų įžeista, vos tik jie susidėjo su gaujom. Mane pati 13 metų pravažiuodami motorolerių tiepatis apspjovė, gerai, kad dar nepartrenkė. Tokių istorijų yra begalės ir aš pateikiau tik mažą pvz.
4. Jie visus kitus laiko žemesniais už save, bei bandymą juos įlieti į visuomene jie sugriauna absurdu, debiliškom šipsenėlem ir brutaliais nusižengimais t.t Kaip sakoma išpradžiu yra visos sąlygos gražiuoju pasikeisti, tačiau jie jų nepriema ir ignuoruoja, na tai štai kodėl atsirado toks ryškus skaičius žmonių visuomenėjė, kurie jų šitaip neapkenčia  :)

Strategas

   Labai įdomiai pasirodė ši tema iš šono - visuomet buvo ir bus 2 kariaujančios pusės, man patiko kategoriškas pasisakymas prieš bet kokius "už" ar "prieš", smagiai skaitėsi. Noriu pagirti Alavinį kareivėlį už kantrybę, bet reiktų vengti įžeidinėjimų, o Dvasininkui pasakyčiau - jei nebūtų tokių, kaip jūs, matyt forumas neegzistuotų. Liuks, smagu.
  Na ir išdėstysiu savo poziciją, palaikydamas Karį - taip, kas yra potyriai ir kaip jie pasireiškia, žino tik potyrį patiriantysis, niekas kitas. "Svetimo skausmo nebūna" - tas įrodyta, kaip ir patyrimų. Jie kiekvienam kitokie. Jei žmogus bijo juos išbandyti - tuomet tai jo susikurta asmeninė baimė: dėl muštynių su neblaivia sąmone asmenų, dėl antipavyzdžių aplinkoje, vaikystės traumos, TV įtaka ir pan.
   Reikia paaiškint - mes nieko neremiam, mes nieko neskatinam, mes tik teigiam, kad pasaulyje yra kur kas blogesnių dalykų, nei troškimas sužinoti daugiau... Todėl as už...

  Visuomenėje visuomet buvo ir bus "atmarozų", bet Tu neprivalai jų visų daužyti, lyg būtum atėjęs teisti, o ne gyventi. Neignoruok jų, bet ir neteisk.

preacher

#37
birželio 13, 2013, 13:43:31 Redagavimas: birželio 13, 2013, 13:45:03 by preacher
Visi tie potyriai tėra jūsų vaizduotės vaisius ir t.t kiekvienam savo. Asmeniškai mano šeimoje, kai augau, nebuvo cigarečių, narkotikų, alkoholio ir kitokių nesąmonių, viskas palei šiandien  yra aukštuma. Tačiau mieste, kur augau, visad buvo pilna nevykėlių ir be valių padugnių, kurie yra puikus atsipalaidavimų ir malonūmų įrodymas. Kas dėl smurtavimo ar teisimo, tai smurtas yra naudojamas tik pačiais kraštutiniausiais atvėjais, kada nebelieka kitos išeities (beje visada reikia smogti pirmam ir nelaukti, kol kitas pradės  ;) ) mušti žmogų be priežasties yra degradacija ir tai nepateisinama, tačiau kada esi priverstas tada smok nieko nelaukęs ir šalinkis kuo greičiau  :).

2Pacas

preacher tai tie marozai su kureis esi turejas reikalu ruko zole?

preacher

Citata iš: 2Pacas  birželio 13, 2013, 13:55:54
preacher tai tie marozai su kureis esi turejas reikalu ruko zole?

Tas įvykis praeitis. Tie žmonės buvo iš matymo pažystami ir apie jos turėjau tam tikros info. Šiaip žinau tikrai nemažai marozų, padugnių kurie žolę traukia, gal vardus, pavardes paviešinti ar kitoką info, jei įdomu?  :)

ponaitis

Citata iš: preacher  birželio 13, 2013, 14:00:52
Citata iš: 2Pacas  birželio 13, 2013, 13:55:54
preacher tai tie marozai su kureis esi turejas reikalu ruko zole?

Tas įvykis praeitis. Tie žmonės buvo iš matymo pažystami ir apie jos turėjau tam tikros info. Šiaip žinau tikrai nemažai marozų, padugnių kurie žolę traukia, gal vardus, pavardes paviešinti ar kitoką info, jei įdomu?  :)

O tai pat yra tikrai gera normaliu kurie kartais "papučia",nereikia matyti tik - .

la.benas

O, ne aš vienas iš Panevėžio :D

Va buvau pas draugą nesenai, tai spėkit ką ant stalo pamačiau... Specialiai jums įamžinau.

http://www.part.lt/img/ca8d5682c0f4fa651e180ce10fad32fd103.jpg

ponaitis

Ten nebutinai žolė gali būti,bet rodos neišteisysiu:D

eternal.bliss

Na dėja narkotikai ego nepanaikina. Durnas žmogus iš nesuvokiamos patirties taps dar durnesnis, o protingam nereikia 100 kartų, kad pasimtu iš tos patirties ko norėjo ir keliautų tolyn.

Gali pasisemti patirties ir iš rūkymo, gėrimo, bet, kad tą patirtį turėtum tau reikia tik 1 karto.
Todėl nuolat vartojantis žmogus tikrai nėra nei protingas nei dvasingas nei be kompleksų nes pati priklausomybė rodo kompleksą.
Priklausomybė visada veda į degradaciją.

2Pacas

Citata iš: la.benas  birželio 13, 2013, 14:08:41
O, ne aš vienas iš Panevėžio :D

Va buvau pas draugą nesenai, tai spėkit ką ant stalo pamačiau... Specialiai jums įamžinau.

http://www.part.lt/img/ca8d5682c0f4fa651e180ce10fad32fd103.jpg
Mmmmmmm sticki icky icky!

Aukštyn