Kaip turi atrodyti tobula reiligija ?

Pradėjo Linas Esu, birželio 19, 2017, 23:59:08

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Skeletonas

#30
birželio 23, 2017, 18:44:12 Redagavimas: birželio 23, 2017, 18:47:37 by Skeletonas
Citata iš: mcgyver  birželio 23, 2017, 16:59:04Bent sumazins priespriesa del religiju.
O beto kaip manai kas zmones suvienitu?
Iš tikruju manau,kad niekas negali suvieniti, visada atsiras žmoniu kurie kam nors nesutinka o per prievarta kažko daryti irgi nevalia.

Žmonyja visad turi "kažkuom" tikėti.

a.t.sielis

Citata iš: elteide  birželio 23, 2017, 16:24:52kodel nesuzaveta tokia daugybe zmoniu? ..pvz mcgyver , Linas esu ir kt is cia irgi nesuzaveti  :)
Vienas kitas procentas nėra daugybė, tai mažuma.

Linas Esu

Citata iš: a.t.sielis  birželio 23, 2017, 19:54:03Vienas kitas procentas nėra daugybė, tai mažuma.
Klausia " KODĖL " , o ne kiek procentų :D

a.t.sielis

Nes nesidomite, žiūrite į išorinę Dievo energiją ir esate apžavėti jos. Visi yra apžavėti Dievo energijos, tik vieni žavisi vidine Dievo energija, o kiti - išorine, šiame pasaulyje kažkuo.

Creative

#34
birželio 23, 2017, 20:21:25 Redagavimas: birželio 23, 2017, 20:24:28 by Creative
Citata iš: mcgyver  birželio 23, 2017, 16:59:04O beto kaip manai kas zmones suvienitu?
Žinai kas žmonyją suvienitu? O gi bendras priešas !!! Kas jis? Globaliai mastant tai būtų meteoritai, asteroidai, bet žmonės nesusižavėjo šia idėja :(  Dar ateiviu gresiama invazija gali suvienyti :D

Bet žmonės neibauginti tiek kad jau vienitis reikėtu, reikia baimiu.. bendrų baimių.. va tada ir atsiranda visi broliai seserys.. Į priekį!!! Prieš bednrą blogį!!!

Mekabciel

Citata iš: Skeletonas  birželio 23, 2017, 18:44:12Iš tikruju manau,kad niekas negali suvieniti, visada atsiras žmoniu kurie kam nors nesutinka o per prievarta kažko daryti irgi nevalia.

Žmonyja visad turi "kažkuom" tikėti.
Bet gamta tai per "prievartą" žmogų veda... Net pats faktas, kad žmogus turi terminuotą gyvenimo laikotarpį , jau yra tam tikras baimės varikliukas paleistas žmoguje.  Tai ką daro gamta?
Sakykime, aš dabar nesutinku, bet juk aš irgi dalis gamtos... tai kaip čia išeina? Kaip šituos du dalykus galvoje patalpinti?

"Don't take life so seriously! It's not like, you'r going to get out alive." :)

Linas Esu

Citata iš: a.t.sielis  birželio 23, 2017, 20:07:21Nes nesidomite, žiūrite į išorinę Dievo energiją ir esate apžavėti jos. Visi yra apžavėti Dievo energijos, tik vieni žavisi vidine Dievo energija, o kiti - išorine, šiame pasaulyje kažkuo.
Čia pats sugalvojote ar ką nors cituojate ?

a.t.sielis

Pats nesugalvojau, persakau iš tobulos religijos :)

Linas Esu

#38
birželio 23, 2017, 20:57:37 Redagavimas: birželio 23, 2017, 21:01:47 by Linas Esu
Citata iš: Creative  birželio 23, 2017, 20:21:25Žinai kas žmonyją suvienitu? O gi bendras priešas !!! Kas jis? Globaliai mastant tai būtų meteoritai, asteroidai, bet žmonės nesusižavėjo šia idėja :(  Dar ateiviu gresiama invazija gali suvienyti :D

Bet žmonės neibauginti tiek kad jau vienitis reikėtu, reikia baimiu.. bendrų baimių.. va tada ir atsiranda visi broliai seserys.. Į priekį!!! Prieš bednrą blogį!!!
JAV prezidento žodžiai šaltojo karo metu su SSRS . Žmoniją suvienytų grėsmė iš kitos planetos .

Vyko dideli drebėjimai ir kitos gamtos kataklizmos dar šiame dešimtmetyje , susivienijo labdaros organizacijos .
Būkime bėdni , bet teisingi , nukritus meteoritui kur nors vidurio Azijoje , ta pati JAV tik apsidžiaugtų . Pavyzdžiui staiga nelikus Pakistano :D iškart išsprendžiama atominės bombos spekuliacija toje valstybėje , visi ramūs :D

Skeletonas

Na ce nesutarsim niekas niekaip :D kaip ir sakiau kievieno žmogaus tikrai nesuvienisi, nes laikos savo nuomones ;)

Mekabciel

Citata iš: Skeletonas  birželio 23, 2017, 23:56:41Na ce nesutarsim niekas niekaip :D kaip ir sakiau kievieno žmogaus tikrai nesuvienisi, nes laikos savo nuomones ;)
Kokios problemos mums susitarti? Juk visi visi norime gero. Juk nėra jokių problemų, kai visi nori to pačio, argi ne ?:)

Skeletonas

Pvz; Islamas nori gero vienaip, katalikai kitaip todel ir nesusitariam :D

Linas Esu

Citata iš: Skeletonas  birželio 24, 2017, 00:17:19Pvz; Islamas nori gero vienaip, katalikai kitaip todel ir nesusitariam :D
Dvasiniais klausimais nėra vienos tiesos :D visi skirtingai filosofuoja , interpretuoja .... toks tas dievas ir religija

Mekabciel

#43
birželio 24, 2017, 00:23:55 Redagavimas: birželio 24, 2017, 00:26:31 by Mekabciel
Citata iš: Skeletonas  birželio 24, 2017, 00:17:19Pvz; Islamas nori gero vienaip, katalikai kitaip todel ir nesusitariam :D
Tai yra už "jūrų marių"... o mes visi esame čia, anomalijoje.

Kodėl mes čia nesusitariame?
Kas trugdo?
:)

Citata iš: Linas Esu  birželio 24, 2017, 00:21:38Dvasiniais klausimais nėra vienos tiesos :D visi skirtingai filosofuoja , interpretuoja .... toks tas dievas ir religija
Visi toje pačioje realybėje gyvename. Tai iš tos pačios realybės ir visą filosofiją gauname. Kaip galima interpretuoti kitaip, tai ką gauni iš tos pačios visus apjungiančios realybės? Gal mes tiesiog turime žalius įsitikinimus ir tada atrodo, neva visi mąsto skirtingai... Ar man, kad mes jau taip skirtingai mąstome? Mes visi mąstome labai panšiai, tik visi skirtingais žodžiais... ;)

Skeletonas

Citata iš: Mekabciel  birželio 24, 2017, 00:23:55Tai yra už "jūrų marių"... o mes visi esame čia, anomalijoje.

Kodėl mes čia nesusitariame?
Kas trugdo?
:)
Čia anomalijoje panašiai- vieni tiki mokslu,kiti dievais,treti vel bala žino kuom.
Ir kažkuriam nepatinka kad kažkuris mano kitaip. Va ir nesutarimas ;)

Aukštyn