Žmogus, siela ir evoliucija

Pradėjo Sielomanas, sausio 04, 2015, 22:56:30

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Mekabciel

Citata iš: idenmeyou  sausio 06, 2015, 21:06:31
Aš supratau vieną dalyką žmogaus suvokimas toks menkas ir žemas, kad jis nesugeba įvertinti savo  smegenų, kurios nuolatos triūsa ir dirba, kuriuose vyksta įvairūs procesai. Tad žmogus negalėdamas suvokti, ką turi galvoje pradeda ieškoti atsakymų kitur, neva suvokimas negali slypėti smegenyse.


Tos pacios smegenys jauciamos zmogaus samoneje, o ne smegenys sukuria samone, su kuria zmogus jaucia jog turi smegenis. Tai tiesiog apgaule. :}

mangirdas.bu

Citata iš: idenmeyou  sausio 06, 2015, 21:06:31
Aš supratau vieną dalyką žmogaus suvokimas toks menkas ir žemas, kad jis nesugeba įvertinti savo  smegenų, kurios nuolatos triūsa ir dirba, kuriuose vyksta įvairūs procesai. Tad žmogus negalėdamas suvokti, ką turi galvoje pradeda ieškoti atsakymų kitur, neva suvokimas negali slypėti smegenyse.


Aha, baisiai prajuokinai, kad net.

Nu man tai kaškiek vienodai ištikrūju dėl to, kad ant kiek žmogus menkas ir slabnas, kad jis nesubega pasinaudot savo smegenim, kurios nuolat miega. Aj jos tipo dirba non stop? Tai širdis.
Procesai smegenyse? O tai ne, neapmaudu tai.  Jei būtu apmaudu tai dėl smegenų neišnaudojimo kuris yra akivaizdžiai nepakankamas. Smegenis triūso? Kodel man juokas? Smegenis žvengia, kokie yra smegenų išnaudojimai apskaičiuoti ir ant kiek jos triūsa.
Nereikia kišt elementarių dalyku, ar reikia.

Kas triūsa, tai širdis, kuri yra dalis ir pagrindas visko. Čiaudai, žiovauji, raugoji, kosiji. Tai širdis duoda signala smegenim. Smegenis nuobodžiauja, o širdis tai praneša. O ką daro širdis? Stebuklus. Eilinius.
Ką smegenis? Panašiai, bet priema viską kas sužinoma. Ir tik širdis palieka tai kas reikalinga. Širdis- kartu su samone ir pasamone.
Dar reikia išmokt atskirt iš kur tu kalbi, ar iš širdies, ar iš galvos. Tai ir yra savikontrolė, arba evoliucija. Arba tik eilinis mokymosi žingsnelis.
Pajausk širdį, pajausk dūžį, pajausk tai, kad tu tiesiog ar tyčia ar ne, perbrauki ranką sau per krutyne- suprask tai.


Kopernikas

Citata iš: gidas  sausio 06, 2015, 20:29:08
Nejau pats iš tikro žinai, kad niekas - tu, idenmeyou, aš, apskritai visi smegeniniai individai - nesibaigia, nusibaigus smegenims?


Žinau.

Citata iš: gidas  sausio 06, 2015, 20:29:08
Tik nedrąsiai pasiūlysiu - gal nenurašom tų mūsų vargšelių smegenėlių visiškai. Kaip ne kaip, o jose susigrūdę apie 100 milijardų visokiausių neuronų ir apie 100 trilijonų (kas tai per skaičius net nežinau) sinapsių. Sako, kad tų sinapsių daugiau, nei žvaigždžių Visatoje...


O ko taip nedrąsiai? Niekas, gi, jų nenurašinėja. Reikia būti idiotu, kad nurašytum. Juk nesutariame dėl smegenų paskirties, o ne dėl jų reikalingumo.

Vitus

Citata iš: Kopernikas  sausio 06, 2015, 16:55:58

Pagal tavo pateiktus klausimus sunku susigaudyti ką tu laikai siela. Aš sielą laikau Absoliučios sąmonės arba tiesiog Absoliuto suasmeninta kibirkštim.


Jei tai Absoliuto suasmeninta kibirkštis, tai kad ir kokia mažytė ji bebūtų, tai yra tas pats Absoliutas. Tokiu atveju, nėra kam tobulėti, nėra kam persikūnyti. Siela tik koncepcija, nieko daugiau...

Citata iš: Kopernikas  sausio 06, 2015, 16:55:58

Antras klausimas mano manymu nevykęs todėl nesivarginsiu atsakinėdamas. Beje, gal gali man paaiškinti kas yra doro žmogaus kūnas? :)


Gal ir nevykęs. Bet jei aiškiai suvokiate, kas yra siela, tai neturėtų būti sudėtinga atsakyti, kaip ji inkarnuojasi į būsimą kūną. Pati pasirenka kūną, ar procesas panašus į kopūstų sodinimą į lysves? :)

idenmeyou

Citata iš: mangirdas.bu  sausio 06, 2015, 23:05:20
Aha, baisiai prajuokinai, kad net.

Nu man tai kaškiek vienodai ištikrūju dėl to, kad ant kiek žmogus menkas ir slabnas, kad jis nesubega pasinaudot savo smegenim, kurios nuolat miega. Aj jos tipo dirba non stop? Tai širdis.
Procesai smegenyse? O tai ne, neapmaudu tai.  Jei būtu apmaudu tai dėl smegenų neišnaudojimo kuris yra akivaizdžiai nepakankamas. Smegenis triūso? Kodel man juokas? Smegenis žvengia, kokie yra smegenų išnaudojimai apskaičiuoti ir ant kiek jos triūsa.
Nereikia kišt elementarių dalyku, ar reikia.

Kas triūsa, tai širdis, kuri yra dalis ir pagrindas visko. Čiaudai, žiovauji, raugoji, kosiji. Tai širdis duoda signala smegenim. Smegenis nuobodžiauja, o širdis tai praneša. O ką daro širdis? Stebuklus. Eilinius.
Ką smegenis? Panašiai, bet priema viską kas sužinoma. Ir tik širdis palieka tai kas reikalinga. Širdis- kartu su samone ir pasamone.
Dar reikia išmokt atskirt iš kur tu kalbi, ar iš širdies, ar iš galvos. Tai ir yra savikontrolė, arba evoliucija. Arba tik eilinis mokymosi žingsnelis.
Pajausk širdį, pajausk dūžį, pajausk tai, kad tu tiesiog ar tyčia ar ne, perbrauki ranką sau per krutyne- suprask tai.


Aš tau atvirai pasakysiu, man visiškai neaktualu tau mano postai įdomūs ar ne. Jei manai, kad smegenys netriūsia vėlgi labai klysti, žinok tavo organų veiklą palaiko ne širdis, o būtent smegenų darbas, kiekvieną sekundę tu kvėpuoji, atlieki judesius, klausaisi, matai tik dėl smegenų veiklos, jei jos tinginiautų būtum negyvas. Nenoriu braukti su ranka per širdį, nes tai organas, visi jausmai ir meilė yra smegenyse.

gidas

CitataO ko taip nedrąsiai?


O kaip kitaip, kai nuspėjamas  švininis

CitataŽinau

ir taškas.  Tokiu atveju saugiausia apskritai tylėti.

Citatanesutariame dėl smegenų paskirties, o ne dėl jų reikalingumo.


Tikslus pastebėjimas - ta idiotiška ;) "paskirtis" viską sujaukia, nes dėl "reikalingumo" kaip ir sutariam.
Tuo ir baigiu - tik bėdos prisišauksi, priešgyniaudamas "žinančiam"... :)

Kopernikas

#21
sausio 07, 2015, 21:27:11 Redagavimas: sausio 07, 2015, 21:46:54 by Kopernikas
Citata iš: Vitus  sausio 07, 2015, 00:39:11

Jei tai Absoliuto suasmeninta kibirkštis, tai kad ir kokia mažytė ji bebūtų, tai yra tas pats Absoliutas. Tokiu atveju, nėra kam tobulėti, nėra kam persikūnyti. Siela tik koncepcija, nieko daugiau...


Tikrai nieko daugiau ir tikrai nėra kam tobulėti. Viskas nulemta, viskas už tave nuspręsta ir padaryta, miegok ramiai :)

Citata iš: Kopernikas  sausio 06, 2015, 16:55:58
Gal ir nevykęs. Bet jei aiškiai suvokiate, kas yra siela, tai neturėtų būti sudėtinga atsakyti, kaip ji inkarnuojasi į būsimą kūną. Pati pasirenka kūną, ar procesas panašus į kopūstų sodinimą į lysves? :)


O koks tau skirtumas jei tai tik koncepcija? Niekaip nesuprantu kam tu kvaršini sau galvą dalykais kurie tau visiškai aiškūs :)


Citata iš: gidas  sausio 07, 2015, 20:40:22
O kaip kitaip, kai nuspėjamas  švininis


Gal ir kvailas klausimas, bet kas yra švininis?


Vitus

Citata iš: Kopernikas  sausio 07, 2015, 21:27:11

Tikrai nieko daugiau ir tikrai nėra kam tobulėti. Viskas nulemta, viskas už tave nuspręsta ir padaryta, miegok ramiai :)


Taip ir padarysiu, ramus miegas - jėga :)
Ačiū už pademonstruotą "žinau" ir be galo konstruktyvią diskusiją.
Daugiau klausimų neturiu.

Kopernikas

#23
sausio 08, 2015, 00:36:01 Redagavimas: sausio 08, 2015, 00:49:29 by Kopernikas
Citata iš: Vitus  sausio 07, 2015, 23:24:03
Ačiū už pademonstruotą "žinau" ir be galo konstruktyvią diskusiją.


Visuomet prašau :)

Citata iš: Vitus  sausio 07, 2015, 23:24:03
Daugiau klausimų neturiu.


Dėkoju už supratingumą.



gidas

Tik paaiškinimas

CitataGal ir kvailas klausimas, bet kas yra švininis?


Švininis - sunkus (svarus) kaip švinas, nepajudinamas. Gali geriau tiktų gelžbetoninis - pabrėžtų ir tvirtumą, ir atsparumą išorės poveikiams. Poetiškas deimantinis irgi tinka.
Etc. :)




Kopernikas

Vistiek nesupratau tavo žargono. Bala nematė :)

Aukštyn