Kokią vietą norėtumėte aplankyti?

Pradėjo _Anonimas_, birželio 18, 2013, 00:28:28

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

paragraf 78

Aš norėčiau apsilankyti Aliaskoje ir pabūti Antarktidoje.

_Anonimas_

Citata iš: paragraf 78  birželio 18, 2013, 20:56:53
Aš norėčiau apsilankyti Aliaskoje ir pabūti Antarktidoje.

Mhm, įdomus labai pasirinkimas. Kuo domina šie šalti kraštai? :)

paragraf 78

Man patinka šaltis. Nekenčiu vasaros. Tad ir traukia kur šalčiau. Šiaip Aliaskoje visai norėčiau gyventi. Na ir Australijoje norėčiau gyventi, bet dėl kitų priežasčių :)

A.C.A.B

Joo, Aliaskoj aš irgi norėčiau pagyvent. Tik bėda ta, jog ten nėra gerų ligoninių ir pan reikalingų įstaigų. Ir man atrodo jie pirmauja alkoholio psichozių skaičiumi JAV. Nu bet kaip neišgersi tokiam šaltyje :D

Iron Tara

Aš noriu aplankyti viską, ko nesu aplankiusi. Kiekviena nauja vieta man yra kaip naujas lankytinas objektas.
Tačiau jeigu konkrečiau.. Tai būtų Šiaurės Amerika (dėl gamtos ir dėl kai kurių autentiškų daikčiukų, kurių galima rasti tik ten), Sky Walley, Black Rock Dessert (per Burning Man festivalį), Machu Pikchu, Atakamos dykuma, Titikakos ežeras ir jo 'floating islands', Gvatemala, Rio De Jeneiro, Kanados miškai, Afrikos vakarinis krantas, Havajai, Melbournas, Marokas, Japonija ir labai daug visko kito.  ;D

varpainis

Route 66 pervaziuot uz kokio seno amerikono vairo  ;)

Trance

Norėčiau apkeliauti visą pasaulį.. Tiek daug įdomių, gražių, nuostabių dalykų jame yra, norėtųsi pamatyti kuo įmanoma daugiau.. ;)

xsistemax

Norėčiau apsilankyti ten,kur niekada nebuvo žmonių.
Tokiose vietose jaučiuosi geriausiai.

vitake

Citata iš: xsistemax  spalio 29, 2013, 19:20:31
Norėčiau apsilankyti ten,kur niekada nebuvo žmonių.
Tokiose vietose jaučiuosi geriausiai.

Tai jau esi buvęs tokioje vietoje?

Benamis

Jeigu atsakymas bus teigiamas, tada kur?

481632

Kazkada labai norejau aplankyti egipto piramides, bet atsivelgus i siu dienu egipto ivykius iskart persinori. Bet vistiek lieka viena is geidziamiausiu vietu. Kitos yra Maju piramides, Himalajai, Zinomiausias pasaulio anomalines vietoves, o ju labai daug. Noreciau savo akimis pamatyti tuos piesinius ant grudu lauko.

481632

Be abejo kaip ir dauguma noiu aplankyti visata, taip pat tas vietoves kur nebuvo dar nei vienas zmogus.

xsistemax

Vitake.Benami,Žemėje nedaug tokių vietų.Taip,esu buvęs.Kalnuose.Stengiuosi kopti ten,kur niekas nedrįstų.
Tiesiog neįtikėtinai geras jausmas būti ten,kur niekas dar nebuvo.

_Anonimas_

Citata iš: 481632  spalio 30, 2013, 04:08:11
Be abejo kaip ir dauguma noiu aplankyti visata


Visatą? Gali plačiau papasakoti? o_O

paragraf 78

Citata iš: xsistemax  spalio 30, 2013, 07:35:28
Vitake.Benami,Žemėje nedaug tokių vietų.Taip,esu buvęs.Kalnuose.Stengiuosi kopti ten,kur niekas nedrįstų.
Tiesiog neįtikėtinai geras jausmas būti ten,kur niekas dar nebuvo.


Ko gero prieš tai tą pačią vietą aplankydami taip pat manė dar šimtai keliautojų kurie norėjo aplankyti vietą kur dar nieko nebuvo.
Jei kažkokioje vietovėje lankosi žmonės, tai labai abejotina yra tai jog kažkurioje vietoje jie nepabuvojo.
Gal geriau sakyti, ten kur mažai kas lankėsi? Nes jei tu manysi kad nesilankė, tai negali būti tuo garantuotas, kad tikrai nesilankė

Aukštyn