Kreipimasis į Inkognito!

Pradėjo Vilnietis, birželio 26, 2013, 22:53:28

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Vilnietis

Sveiki visi! Mano vardas Gintaras, esu Vilnietis ir norėčiau viešai kreiptis į Inkognito.

Inkognito, arba kitaip Stanislovai (teisingai?) kreipiuosi į Tave su pasiūlymu vieną kartą padėti tašką tavo istorijoje. Klausimas bus tik ar išdrįsi atsiliepti į mano kreipimąsi?

Aš, padengdamas visas išlaidas atvažiuosiu pas tave iš Vilniaus, paimsiu nuo pat tavo namu arba kitos sutartos vietos, jeigu nepasitiki manimi gali paimti ir savo giminaičius arba kitus pažįstamus asmenis, nuvažiuosim į privačią kliniką, už mano pinigus padarysime tau rentgeno nuotraukas ir tada išaiškes viskas visiems laikams: ar tu mums melavai ar sakei tiesą.

Gydytojams galime nieko nesakyti, nei kodėl darome rentgeno nuotraukas, nei ko mes ieškome. Jeigu bus ateivių implantai, manau mes patys juos pastebesime.

Galiu net už tavo sugaištą laiką sumokėti jeigu norėsi :) Kitas klausimas dabar ar atsiras pas tave drąsos padėti tašką istorijoje?

Dar karta pabrėžiu, už visas išlaidas mokėsiu savo asmeninėmis lėšomis.

Lauksiu tavo atsakymo šioje temoje. Manau jeigu ignoruosi ir neatsakysi galima dėti tašką, kad tavo istorija viso labo gerai sugalvotas fantastinis romanas.

Benamis

Didziausios sekmes! :) Bet abejoju ar inkognito atsilieps :)

preacher

Atsirado žmogus kuris nori sudėti taškus ant i. Sekmės!

Teroras

Pliusas uz tokius norus, bet pamatysi, kad nesulauksi atsako is inkognito, nors forume jis ir lankosi :)

Vilnietis

#4
birželio 26, 2013, 23:13:31 Redagavimas: birželio 26, 2013, 23:47:04 by Vilnietis
Tiesiog laikas eina, kad ir kaip būtų gaila kiekvienas iš mūsų paliks šį pasaulį kai ateis laikas... Ir bukim biedni bet teisingi, su visa pagarba inkognito, jis jau tikrai nėra paauglys, todėl nesinorėtų, kad istorijos atomazga nukeliautu į kapus.

Tik supraskite mane teisingai, aš nieko nelaiduoju ankščiau laiko, aš tiesiog esu realistas.

Inkognito dar tikrai turi parako... Tik reikėtų dėl viršsvorio susirupinti ;)

preacher

#5
birželio 26, 2013, 23:16:57 Redagavimas: birželio 26, 2013, 23:49:41 by Benamis
Citata iš: Vilnietis  birželio 26, 2013, 23:13:31
[Istrinta nuotrauka]

Tik reikėtų dėl viršsvorio susirupinti ;)

Čia jis kaip Bondas  :D

PusiauŽmogus

Čia jo Ferrari? Gal galaktikos taryba padovanojo kaip kompensaciją...

Benamis

Fotografijos viesos ar is asmeninio albumo?

Vilnietis

Fotografijos yra viešos ir visiems prieinamos inkognito Facebook paskyroje :)

Benamis

Tai reikejo gal tau jam AZ Facebook parasyti su savo pasiulymu? :)

Vilnietis

Jeigu rašyčiau jam privačiai niekas nepamatytu, o čia bus liudininkai :) Be to, jeigu atsisakys, visuomet galima bus jam ir jo pasekėjams kaip argumentą nurodyti šią temą ;)

TinSoldier

Na, pasiūlymas pagirtinas ir puikus (nesvarbu, ar tik provokacija, ar tikras pasiūlymas). Nuostabu, kad atsirado toks žmogus. *spaudžiu ranką*

Bet, bent jau man atrodo, visai negražu viešai skelbti žmogaus nuotraukas - nesvarbu, ar iš facebooko, ar iš kur kitur. Žmogus pats turėtų pasirinkti kiek ir kokios asmeninės informacijos kur skelbti. Jo nuotraukos neturi jokio ryšio su istorija ar pasiūlymu. Todėl platinti jas, kai jos skelbiamos visai kitame puslapyje, visai kitais tikslais - mažų mažiausiai negražu.

Vilnietis

#12
birželio 26, 2013, 23:46:40 Redagavimas: birželio 26, 2013, 23:48:15 by Vilnietis
Mano pasiūlymas tikrai ne provokacija :) Kas liečia nuotraukas, tai gali būti :) Ištrinsiu jas, nors nusižengimo tikrai nepadariau, galbūt tai tiesiog neetiška :)

Manau jeigu nesulauksiu inkognito atsako per artimiausias tarkim penkias dienas, galima bus dėti tašką jo istorijoje ;)

Ezekiel

Ar nebus kaip su kitais neaiškiais kontaktuotojais ir atsiras priežastys išsisukti iš sukurto melo? Tarkim pasakys implantą ateiviai atsiėmė.

Benamis

Tokiu atveju manau tikrai jau bus viskas aisku :)

Aukštyn