Ar bijote to kas laukia musu po mirties?

Pradėjo Benamis, rugsėjo 09, 2011, 16:17:35

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Beelzebub

Aš taip dažnai pradėjau sapnuoti, jog mirštu arba miriau, kad jau darosi visai nebaisu po truputį.

Nieksas

Kažkiek bijau , bet kažkiek ir ne.  :)

OKULTISTE

Noriu būti tokia gera, kad galėčiau numirti.

Beelzebub

Citata iš: OKULTISTE  rugpjūčio 06, 2012, 00:01:24
Noriu būti tokia gera, kad galėčiau numirti.


Kažkaip ne taip nuskambėjo.

crystal

Mane asmeniskai baugina pats mirties procesas,o ne tai, kas bus po mirties. Nors ir nezinau kas bus po mirties, taciau nedrisciau teigti, kad po jos nieko nera.Tai kas neatskleista, nebutinai turi buti paneigta. Siaip manau, kad po mirties kazkokia egzistencija bus. Visu pirma yra daugybe pasakojimu apie paranormalius reiskinius, bei tuos reiskinius tiriancius zmones. Net teko bendrauti su zmonem, kurie ar tai bildesius girdejo, ar snibzdesius, ar tai kazkada dvasias kvietesi. Faktas tas, kad tai normalus zmones, ne paranojikai ar sizofrenikai. Todel manau, kad kitas lygis egzistuoja. Drisciau manyti, kad tai gal but kada nors bus paaiskinta net moksliskai.

Benamis

Citata iš: crystal  rugsėjo 10, 2012, 18:04:49
Mane asmeniskai baugina pats mirties procesas


Is smalsumo paklausiu, kas butent baugina tame procese? Skausmas? nezinomybe kokie lauks pojuciai? Ar kas nors kita? :)

crystal

Baugina skausminga mirtis. Nesinoretu mirti siaubingam skausme, kai nuo agonijos jau purtais ir kliedi. Panasia mirti turejo labai artimas zmogus. Todel ir baisu.

.L.U.T.H.O.R.

Bus taip:

Numirė noliferis. Pateko į pragarą. Po dienos atbėga pas Dievą velnias. Visas apdegęs, nulaužtais ragais, be uodegos:
- Girdi, tu ką pas mus atsiuntei?
Dievas:
- O ką?
- O ką?! Aš tau duosiu "O ką"? Jis visus velnius sušaudė, patį Belzebubą į gabaliukus suplėšė ir dar bėgioja po visą pragarą ir rėkia "Kur čia išėjimas į kitą lygį?!!

Bet kokie vardų sutapimai yra atsitiktiniai :D

Beelzebub


astropasaulis

Negaliu pakęsti vieno dalyko: kai žmogui yra klinikinė mirtis, jis tarsi miršta, pamato kažkokį tunelį ir atsigavęs iš komos teigia, kad matė dievą ar rojų. O gal tai kelias į kitą dimensiją, į kitą planetą? Kodėl tiktai dievas?

advena

Citata iš: astropasaulis  rugsėjo 13, 2012, 19:56:06
Negaliu pakęsti vieno dalyko: kai žmogui yra klinikinė mirtis, jis tarsi miršta, pamato kažkokį tunelį ir atsigavęs iš komos teigia, kad matė dievą ar rojų. O gal tai kelias į kitą dimensiją, į kitą planetą? Kodėl tiktai dievas?

Žmogus nekeliauja jokiu tuneliu, tai tik jo pasamonė.

Benamis

Citata iš: astropasaulis  rugsėjo 13, 2012, 19:56:06
Negaliu pakęsti vieno dalyko: kai žmogui yra klinikinė mirtis, jis tarsi miršta, pamato kažkokį tunelį ir atsigavęs iš komos teigia, kad matė dievą ar rojų. O gal tai kelias į kitą dimensiją, į kitą planetą? Kodėl tiktai dievas?


Todel, kad daznai be to tunelio zmones sako, kad buvo sutike savo mirusius artimuosius, kai kurie teigia, kad mate Jezu ir pns. Cia gal del siu priezasciu tvyro tokia visuomeneje nuomone.

Bet siaip idomiai mastai ;)

Beelzebub

Kiek sapnavau mirtį, tai visada jau numirus viskas pasidarydavo tamsu ir atrodydavo kad grimstu kažkur. Toks kažkoks pažįstamas jausmas. Dingsta visos baimės ir iškart ateina susitaikymas su mirtimi. Atrodo lyg žinočiau, kas bus toliau. Kartais po tokių sapnų pagalvoju apie reinkarnacijos egzistavimą. Nes labai daug kartų sapnavau keistus sapnus, kuriuose miriau: bent 10 kartų sapnavau kaip paskendau ir visi sapnai buvo labai panašūs, daug kartų sapnavau, kad mane nušovė, sapne galima sakyt net šiek tiek jaučiau skausmą, vieną kart sapnavau, kad buvau kažkoks vokiečių karininkas, slėpiausi kažkur, bet mane rado ir nudūrė į galvą, vieną kartą netgi sapnavau kaip miriau būdamas kažkokiu visai kitu žmogumi negu esu dabar ir atsidūriau būtent šitame gyvenime kuriame esu dabar. Taip pat kažkada sapnavau, kad miriau ir tapau dvasia/poltergeistu, buvau kambaryje pilname giminių, bet nieks manęs nematė. Bandžiau pajudinti monetą ant stalo, kad atkreipčiau jų dėmesį, bet nepavyko. Taip pat kelis kartus sapnavau tikroviškas avarijas.

Jums būna panašių sapnų?

astropasaulis

Citata iš: Beelzebub  rugsėjo 13, 2012, 20:41:41
Kiek sapnavau mirtį, tai visada jau numirus viskas pasidarydavo tamsu ir atrodydavo kad grimstu kažkur. Toks kažkoks pažįstamas jausmas. Dingsta visos baimės ir iškart ateina susitaikymas su mirtimi. Atrodo lyg žinočiau, kas bus toliau. Kartais po tokių sapnų pagalvoju apie reinkarnacijos egzistavimą. Nes labai daug kartų sapnavau keistus sapnus, kuriuose miriau: bent 10 kartų sapnavau kaip paskendau ir visi sapnai buvo labai panašūs, daug kartų sapnavau, kad mane nušovė, sapne galima sakyt net šiek tiek jaučiau skausmą, vieną kart sapnavau, kad buvau kažkoks vokiečių karininkas, slėpiausi kažkur, bet mane rado ir nudūrė į galvą, vieną kartą netgi sapnavau kaip miriau būdamas kažkokiu visai kitu žmogumi negu esu dabar ir atsidūriau būtent šitame gyvenime kuriame esu dabar. Taip pat kažkada sapnavau, kad miriau ir tapau dvasia/poltergeistu, buvau kambaryje pilname giminių, bet nieks manęs nematė. Bandžiau pajudinti monetą ant stalo, kad atkreipčiau jų dėmesį, bet nepavyko. Taip pat kelis kartus sapnavau tikroviškas avarijas.

Jums būna panašių sapnų?

Nesapnuoju mirties. Dažniausiai ateivius, apokalipses, vandens telkinius...

vitake

Citata iš: Beelzebub  rugsėjo 13, 2012, 20:41:41
Kiek sapnavau mirtį, tai visada jau numirus viskas pasidarydavo tamsu ir atrodydavo kad grimstu kažkur. Toks kažkoks pažįstamas jausmas. Dingsta visos baimės ir iškart ateina susitaikymas su mirtimi. Atrodo lyg žinočiau, kas bus toliau. Kartais po tokių sapnų pagalvoju apie reinkarnacijos egzistavimą. Nes labai daug kartų sapnavau keistus sapnus, kuriuose miriau: bent 10 kartų sapnavau kaip paskendau ir visi sapnai buvo labai panašūs, daug kartų sapnavau, kad mane nušovė, sapne galima sakyt net šiek tiek jaučiau skausmą, vieną kart sapnavau, kad buvau kažkoks vokiečių karininkas, slėpiausi kažkur, bet mane rado ir nudūrė į galvą, vieną kartą netgi sapnavau kaip miriau būdamas kažkokiu visai kitu žmogumi negu esu dabar ir atsidūriau būtent šitame gyvenime kuriame esu dabar. Taip pat kažkada sapnavau, kad miriau ir tapau dvasia/poltergeistu, buvau kambaryje pilname giminių, bet nieks manęs nematė. Bandžiau pajudinti monetą ant stalo, kad atkreipčiau jų dėmesį, bet nepavyko. Taip pat kelis kartus sapnavau tikroviškas avarijas.

Jums būna panašių sapnų?


Didelė galimybė, kad sapnuoji savo praeitus gyvenimus. Niekada nebandei ieškoti informacijos internete apie panašius įvykius?

Aukštyn