Vis dėlto kokia tikroji gyvenimo prasmė?

Pradėjo Satanistas, balandžio 27, 2017, 13:22:45

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

paragraf 78

Citata iš: tadasas99  balandžio 29, 2017, 20:51:14ar sutrumpinti ( juodas jumoras)
Čia labiau tiktų lektuvo metafora. Skrendi iš taško a į tašką b, išlipęs anksčiau kelionės tikslo nepasieki

elteide

Citata iš: paragraf 78  balandžio 29, 2017, 20:12:06Deja taip ir manau, tik kiekvienas pasirenka savo bųdus kaip tą laiką prastumti :)
neslėpsiu, kad ir aš taip pagalvoju ir kuo toliau tuo dažniau :D
 kad mazdaug durnas gimei - durnas ir mirsi ...

Mekabciel

#17
balandžio 29, 2017, 23:46:04 Redagavimas: balandžio 30, 2017, 00:25:22 by Mekabciel
"Dienos patarimas - niekada nesiklausyk kitų patarimų ir gyvenk savo galva..." :D
Čia tipo kaip į kokį robotą įdiegi programą ir tas robotas linguoja galvą ir "sąmoningai ištaria" - nu jo jo... labai giliai čia, ištikro reikia klausytis savo minčių, širdies ir proto, o ne kitų... :D
Aceit kitų mintys tai ne mūsų mintys...


 Mes visi turime vieną gyvenimo prasmę ir visi judame į vieną ir tą pačią prasmę. 

Visi nori būt - LAIMINGI. Visi instinktyviai juda į LAIMĘ. Tai yra fiziologiniai, psichologiniai, fizikiniai ir dvasiniai dėsniai...
Laimė gali būt tik harmonijoje su savo vidiniu ir išoriniu pasauliu, o išorinis pasaulis yra gamta įskaitant žmones...

Išorinė ir vidinė harmonija tai materiali ir dvasinė harmonija. Materiali - (sveikata, turtai, pripažinimas, garbė, žinios, savirelizacija)gyvenimo pilnatvė/laimė ir dvasinė - Dieviškumo pilnatvė, viską vainikuojanti. Tikroji Laimė ir Dievas yra vienas ir tas pats, nes šios laimės eina koja kojon tampriame visos žmonijos ryšyje. Tai apibendrinant visi žmonės visuomenėjė juda tik link Dieviškos pilnatvės, o visos kitos prasmės yra tik tarpinės ir laikinos, kumuliuojančios(Dieviškas flirtas). Dėl to reikia padėt ne tik sau laimę pasiekti, bet ir kitam...
Mūsų gyvenimo prasmė - gyventi sveikai, džiaugsme, tūrtingai, magiškai ir stebuklingai, siekiant Dievo.


elteide

Citata iš: Mekabciel  balandžio 29, 2017, 23:46:04Visi nori būt - LAIMINGI. Visi instinktyviai juda į LAIMĘ. Tai yra fiziologiniai, psichologiniai, fizikiniai ir dvasiniai dėsniai...



va teisingai !faktas kaip blynas !
:)

elteide

CitataIšorinė ir vidinė harmonija tai materiali ir dvasinė harmonija. Materiali - (sveikata, turtai, pripažinimas, garbė, žinios, savirelizacija)gyvenimo pilnatvė/laimė ir dvasinė - Dieviškumo pilnatvė, viską vainikuojanti.
idealus variantas...bet kad viskas visose srityse būtų puikiai realybėj kažkaip nelabai gaunasi ...priešingai, dvasingi žmonės neretai būna biedni , ligoti..pažiūrėjus istoriškai, kiek šventųjų buvo be pripažinimo, smerkiami net, nepritekliuose, kūno ligose...

Mekabciel

#20
balandžio 30, 2017, 14:47:17 Redagavimas: balandžio 30, 2017, 15:52:56 by Mekabciel
Citata iš: elteide  balandžio 30, 2017, 00:10:47idealus variantas...bet kad viskas visose srityse būtų puikiai realybėj kažkaip nelabai gaunasi ...priešingai, dvasingi žmonės neretai būna biedni , ligoti..pažiūrėjus istoriškai, kiek šventųjų buvo be pripažinimo, smerkiami net, nepritekliuose, kūno ligose...
Nebūsi pats sau sveikas, ligotoje visuomenėje.
Dėl to visapusiška harmonija priklauso nuo visų.



.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: elteide  balandžio 30, 2017, 00:10:47šventųjų buvo be pripažinimo, smerkiami net, nepritekliuose, kūno ligose...
Kas juos šventaisiais paskelbė? Tie patys žmonės, tiek to ir šventumo.

Mekabciel

@Legionas
Skamba kaip:
Kas jam davė Nobelio premiją? Tie patys žmonės, tai tiek čia to ir Nobelio... :)

Gal domėjaisi, bet šventųjų paskelbimas yra pakankamai kruopštus darbas ir bet ko ten neatrinkinėja.

.L.U.T.H.O.R.

Na Nobelio laureatų niekas šventaisiais neskelbia ir nelaiko, nors kas daugiau naudos davė žmonijai debatų klausimas :D

Tikriausiai labiau kimbu prie elteide išsireiškimo, kad dvasingi žmonės neretai būna biedni ir ligoti. Jei jie dvasingi tai aš tada jau dievas :)

Mekabciel

#24
gegužės 01, 2017, 12:55:15 Redagavimas: gegužės 01, 2017, 13:03:16 by Mekabciel
Citata iš: Legionas  gegužės 01, 2017, 12:43:34Na Nobelio laureatų niekas šventaisiais neskelbia ir nelaiko, nors kas daugiau naudos davė žmonijai debatų klausimas :D

Tikriausiai labiau kimbu prie elteide išsireiškimo, kad dvasingi žmonės neretai būna biedni ir ligoti. Jei jie dvasingi tai aš tada jau dievas :)
Skirtingi terminai, skirtingose gyvenimo sferos ir tiek. :)
Jei nebūtų Šventųjų, tai kogero dėl Laureatų ginčytumėmės... :|
Be to priešingai nei Laureatai Šventaisiais įvardija tik po mirties...

elteide

Citata iš: Legionas  gegužės 01, 2017, 03:34:10Kas juos šventaisiais paskelbė? Tie patys žmonės, tiek to ir šventumo.
pirmiausia, aplinkiniai žmones imdavo skaityt tokius žmones šventaisiais pagal jų gyvenimą, nuopelnus, daromus stebuklus dažnai jie lydėdavo tokius asmenius

Linas Esu

Manau gyvenimas neturi prasmės , jeigu jam jos nesuteiki . Kiekvienas , suranda savo gyvenime prasmingų dalykų . Vienam tai gali būtų artimieji , kitam pinigai , karjera ir t.t.

elteide

Citata iš: Linas Esu  gegužės 01, 2017, 13:33:40Manau gyvenimas neturi prasmės , jeigu jam jos nesuteiki . Kiekvienas , suranda savo gyvenime prasmingų dalykų . Vienam tai gali būtų artimieji , kitam pinigai , karjera ir t.t.
o tau , Linai, kas?

Linas Esu

Citata iš: elteide  gegužės 01, 2017, 23:59:14o tau , Linai, kas?
Šeima , tiesa , mokslas ir t.t. jums ?

elteide

prašau, vadinki mane TU ... nu nieko mandriau nepasakysiu ..:)

Aukštyn