Meetas

Pradėjo 2012, lapkričio 20, 2011, 21:11:18

« ankstesnis - sekantis »

Ar dalyvautum meete: Sausio 28 d. (šeštadienį) Kaune?

Taip
Ne
Žemyn

2012

Kada nors buvo ar bus?

Benamis

Manau dar nebuvo, nes sis naujadaras yra ganetinai jaunas :) Taigi dar ir istikimos auditorijos neturi :)

2012

Man tai butu idomu susitikti su kokiu insomia, noreciau toki burtininka alum pavaisinti. Tikrai idomus zmogus, ir nusimano apie tai kas man sunkiai suvokiama

paragraf 78

meetą tikrai smagu būtų pasidaryti, nes tikrai visi esate įdomūs žmonės, kiekveinas su sava patirtimi, savais lūkesčiais, tai tikrai įdomu :)
2012 lauksiu alaus bokalo :)

2012


coliuke


Benamis

Mane kas labiausiai forume stebina, kad tokios temos ne tik vaikinams idomios. Net nezinau kodel, bet anksciau buvau susidares nuomone, kad moteriskos lyties giminei, tokia tematika nera idomi. Klydau. :)

paragraf 78

Įdomu kur geriausia būtų daryti meetą? Kaune ar Vilniuje?
Man pačiam patogiau Kaunas būtų.

2012


coliuke

Citata iš: Benamis  gruodžio 05, 2011, 22:41:37
Mane kas labiausiai forume stebina, kad tokios temos ne tik vaikinams idomios. Net nezinau kodel, bet anksciau buvau susidares nuomone, kad moteriskos lyties giminei, tokia tematika nera idomi. Klydau. :)

Nu jau juk sakoma kad kiekvienoj motery yra siek tiek raganos...taip kad okultizmas, paranormalus reiskiniai ir t.t tikrai daugeliui merginu idomu ;)
o del meeto tai as uz kauna :)

paragraf 78

Pajudinsiu meeto klausimą:
siūlau jį daryti sausio 28 d. (šeštadienį) Kaune.
Ką manote?

coliuke

Pasistengciau buti ;)

2012

Ir ka mes veiksim?

unco

Citata iš: insomnia  sausio 02, 2012, 18:30:55
Pajudinsiu meeto klausimą:
siūlau jį daryti sausio 28 d. (šeštadienį) Kaune.
Ką manote?


Na ką... Sėkmės jums ten, Kaune  ??? Bent nuotraukų parveškit ~

paragraf 78

#14
sausio 03, 2012, 11:25:56 Redagavimas: sausio 03, 2012, 11:58:26 by insomnia
Citata iš: 2012  sausio 03, 2012, 00:27:39
Ir ka mes veiksim?


Pasėdėsim, paplepėsim, alaus išgersim (jei teisingai pamenu, tai žadėjai jo man pastatyti) :)

Aukštyn