Apsesti zmones

Pradėjo Benamis, vasario 09, 2012, 23:02:38

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

paragraf 78

Nepyk, bet akivaizdu kad nelabai matei iš arti apsėdimų :)

Vendigo

Pritarsiu paragrafui.

Nightcrawler

Citata iš: paragraf 78  lapkričio 26, 2015, 20:10:43Nepyk, bet akivaizdu kad nelabai matei iš arti apsėdimų :)
Tai kad nėra tokio dalyko, kaip apsėdimas. Davatkos apsėdimais vadina epilepsiją ir psichozę

Vendigo

Citata iš: Nightcrawler  lapkričio 26, 2015, 20:17:45Tai kad nėra tokio dalyko, kaip apsėdimas. Davatkos apsėdimais vadina epilepsiją ir psichozę
Tikėk tuo ir toliau, ramiau miegosi :)

Nightcrawler

Citata iš: Vendigo  lapkričio 26, 2015, 20:20:10
Citata iš: Nightcrawler  lapkričio 26, 2015, 20:17:45Tai kad nėra tokio dalyko, kaip apsėdimas. Davatkos apsėdimais vadina epilepsiją ir psichozę
Tikėk tuo ir toliau, ramiau miegosi :)
?

Nahimana

Citata iš: Nightcrawler  lapkričio 26, 2015, 20:17:45
Citata iš: paragraf 78  lapkričio 26, 2015, 20:10:43Nepyk, bet akivaizdu kad nelabai matei iš arti apsėdimų :)
Tai kad nėra tokio dalyko, kaip apsėdimas. Davatkos apsėdimais vadina epilepsiją ir psichozę
Citata iš: paragraf 78  lapkričio 26, 2015, 20:10:43Nepyk, bet akivaizdu kad nelabai matei iš arti apsėdimų :)
Akivaizdu tik tai, kad savo žmogiškoje suvokimų amplitudėje neretai viską kiek iškreiptai suvokiame. Religingi žmonės apsėdimą mato, jei žmogus pvz neigiamai reaguoja š religinę atributiką, tačiau... ar tai įrodymas kažko? Atsakysiu - įrodymų nėra. Ir jei manai, jog stebėjai apsėdimą visame gražume, t.y.y jis atitiko visus apsėdimo požymius...paklausk savęs, ar tas "atitikimas" yra apsėdimas?

paragraf 78

@Nightcrawler nesiimsiu tau įrodinėti kas yra apsėdimas, o kas ne, tik pasakysiu, kad garsiai rėkdamas jog kažkas neegzistuoja ir įvairių šūkių rašymas kurių nė pats panašu kad nesupranti išminties dar nei vienam nepridėjo :)
Nenori netikėk, niekas tau netrukdo, tik jei neturi ką parašyti į temą ir tik gali kartoti "to nėra, nes tai nesąmonė" tada gal geriau susilaikyk nuo rašymo, taip ir savo ir kitų laiką pataupysi :)

O dabar grįžkime prie temos kuri vadinasi "Apsesti zmones", o ne "Ar apėdimai egzistuoja"

Citata iš: Nahimana  lapkričio 26, 2015, 20:29:08Ir jei manai, jog stebėjai apsėdimą visame gražume, t.y.y jis atitiko visus apsėdimo požymius...paklausk savęs, ar tas "atitikimas" yra apsėdimas?
Aš tris metus su tokiais žmonėmis dirbau. Šiaip jei paklaustų mano asmeninės nuomonės, tai aš apsėdimus vertinu gana skeptiškai. Taip, tikiu kad jie egzistuoja, bet manau kad tai itin retas reiškinys. Tą patį pasakys ir rimtas egzorcistas. Paprastai būna varginimas, o ne apsėdimas.

Vendigo

Citata iš: Nightcrawler  lapkričio 26, 2015, 20:26:38?
Ko nesupratai? Sakau jeigu netiki, tai labai gerai. Nors ramiau miegosi. Linkiu su tuo niekada nesusidūrt.

Ir nekalbu apie psichus kuriems stogas pavažiuoja rodant kryžių... Toli gražu ne visi psichai. Pats buvau liudininku tuo ko paaiškinti negaliu.

Nahimana

Citata iš: paragraf 78  lapkričio 26, 2015, 20:31:56@Nightcrawler nesiimsiu tau įrodinėti kas yra apsėdimas, o kas ne, tik pasakysiu, kad garsiai rėkdamas jog kažkas neegzistuoja ir įvairių šūkių rašymas kurių nė pats panašu kad nesupranti išminties dar nei vienam nepridėjo :)
Nenori netikėk, niekas tau netrukdo, tik jei neturi ką parašyti į temą ir tik gali kartoti "to nėra, nes tai nesąmonė" tada gal geriau susilaikyk nuo rašymo, taip ir savo ir kitų laiką pataupysi :)

O dabar grįžkime prie temos kuri vadinasi "Apsesti zmones", o ne "Ar apėdimai egzistuoja"

Citata iš: Nahimana  lapkričio 26, 2015, 20:29:08Ir jei manai, jog stebėjai apsėdimą visame gražume, t.y.y jis atitiko visus apsėdimo požymius...paklausk savęs, ar tas "atitikimas" yra apsėdimas?
Aš tris metus su tokiais žmonėmis dirbau. Šiaip jei paklaustų mano asmeninės nuomonės, tai aš apsėdimus vertinu gana skeptiškai. Taip, tikiu kad jie egzistuoja, bet manau kad tai itin retas reiškinys. Tą patį pasakys ir rimtas egzorcistas. Paprastai būna varginimas, o ne apsėdimas.
Hm, jei į mane kreipatės nightcrawler - neteisingai kreipiatės...
Jei ne į mane - iš anksto persiprašau už dėmesį.

O kas yra egzorcistas? Man asmeniškai atliko egzorcizmą. Ne, ne egzorto maldas, o rimtą egzorcizmą. Išvada viena - esu jautrus aplinkai žmogus. Galiu bendrauti ne vien su gyvais asmenimis. Retkarčiais jiem kažko prireikia ir pasinaudoja mano kūnu, nors to tikrai nevadinu apsėdimu.

Nightcrawler

Citata@Nightcrawler nesiimsiu tau įrodinėti kas yra apsėdimas, o kas ne, tik pasakysiu, kad garsiai rėkdamas jog kažkas neegzistuoja ir įvairių šūkių rašymas kurių nė pats panašu kad nesupranti išminties dar nei vienam nepridėjo :)
Tai aš tiesiog savo nuomone pasakiau. Šiaip, nėra jokių mokslinių įrodymu apie apsėdimus, o ten pavieniai įvykiai visokie greičiau išgalvoti.

paragraf 78

Citata iš: Nightcrawler  lapkričio 26, 2015, 20:45:43Tai aš tiesiog savo nuomone pasakiau. Šiaip, nėra jokių mokslinių įrodymu apie apsėdimus, o ten pavieniai įvykiai visokie greičiau išgalvoti.
Kai pasaulio pažinimas suniveliuojamas tik iki mokslinio, labai susiaurėja pasaulėžiūra. Na čia panašiai, kaip turėti kabelinę televiziją su 500 kanalų, tačiau žiūrėti tik Rusijos nacionalinės televizijos kanalą ir sakyti, kad visi kiti kanalai meluoja :) ne viską galima paaiškinti mokslo pagalba, kai tai suprasi patirsi daugiau pažinimo džiaugsmo
Na matai, jei nekalbėtum su tokius atvejus savo akimis stebėjusiais žmonėmis, tada galėtum sakyti, kad išgalvoti, bet aš pats tame dalyvavau. Keistų dalykų prisižiūrėjau, kuriems neturiu paiškinimo nors ilgai ieškojau.

O dabar bandysiu dar kartą sugrąžinti diskusiją į temą:
Apsėsti žmonės... hmm... Labai tikėtina kad daug iš jų kenčia nuo psichozės, bet kartais pasitaiko tokių atvejų kaip pvz. žmogus išvemia kilogramą vinių ir nepatiria jokių kūno sužalojimų.
Na tai kad prašnenka svetimomis kalbomis, tai sakyčiau tiesiog psicozės atveju žmogus pradeda kartoti seniau per pvz. filmus girdėtas frazes, tačiau kaip paaiškinti kada žmogus nesimokęs lotynų, hebrajų ar graikų kalbos veda rimtą pokalbį šiomis kalbomis?

Nightcrawler

#101
lapkričio 26, 2015, 20:58:39 Redagavimas: lapkričio 26, 2015, 21:02:10 by Nightcrawler
Evengelikai sako, kad meditacija sukelia demonų apsėdimą :D :D :D
Tai čia daugiau nei 500 mln žmonių turėtų tokie būt:
https://i.ytimg.com/vi/6vTEMRujTzg/maxresdefault.jpg

CitataApsėsti žmonės... hmm... Labai tikėtina kad daug iš jų kenčia nuo psichozės, bet kartais pasitaiko tokių atvejų kaip pvz. žmogus išvemia kilogramą vinių ir nepatiria jokių kūno sužalojimų.
Čia matei tokį dalyką savo akimis?

Šiaip, paragrfai, būna visokių žmonių-išdaigininkų, kurie ryja kardus, į smlikinį vinį įsikala, ir pan ir be jokių sužalojimų.

Nahimana

Citata iš: paragraf 78  lapkričio 26, 2015, 20:54:22
Citata iš: Nightcrawler  lapkričio 26, 2015, 20:45:43Tai aš tiesiog savo nuomone pasakiau. Šiaip, nėra jokių mokslinių įrodymu apie apsėdimus, o ten pavieniai įvykiai visokie greičiau išgalvoti.
Kai pasaulio pažinimas suniveliuojamas tik iki mokslinio, labai susiaurėja pasaulėžiūra. Na čia panašiai, kaip turėti kabelinę televiziją su 500 kanalų, tačiau žiūrėti tik Rusijos nacionalinės televizijos kanalą ir sakyti, kad visi kiti kanalai meluoja :) ne viską galima paaiškinti mokslo pagalba, kai tai suprasi patirsi daugiau pažinimo džiaugsmo
Na matai, jei nekalbėtum su tokius atvejus savo akimis stebėjusiais žmonėmis, tada galėtum sakyti, kad išgalvoti, bet aš pats tame dalyvavau. Keistų dalykų prisižiūrėjau, kuriems neturiu paiškinimo nors ilgai ieškojau.

O dabar bandysiu dar kartą sugrąžinti diskusiją į temą:
Apsėsti žmonės... hmm... Labai tikėtina kad daug iš jų kenčia nuo psichozės, bet kartais pasitaiko tokių atvejų kaip pvz. žmogus išvemia kilogramą vinių ir nepatiria jokių kūno sužalojimų.
Na tai kad prašnenka svetimomis kalbomis, tai sakyčiau tiesiog psicozės atveju žmogus pradeda kartoti seniau per pvz. filmus girdėtas frazes, tačiau kaip paaiškinti kada žmogus nesimokęs lotynų, hebrajų ar graikų kalbos veda rimtą pokalbį šiomis kalbomis?

Klausimas - net jei žiūrite tuos penkis šimtus kanalų...manote, kad juose yra atsakymas? O tūkstantyje? Milijone? Kame esmė...tai tik žmogaus sukurti kanalai ir tai tik jų nuomonės apie tai, ko neturi galimybės pažinti. O tie kurie turi galimybę - kanalų dažniausiai nekuria :)
Žinoma, be abejonės...egzostuoja tai, ko protu, ŽMOGAUS protu - negali paaiškinti, bet ką noriu pasakyti, jo tai nebūtinai turi būti taip primityvu, kaip apsėdimas . :) O gal tas apsėstasis "žmogus" iš tiesų yra pvz fėja? :) Na, taip, skamba kvailai? Absurdas? O kodėl ne? Tiesiog užduokit sau klausimą, vieną vienintelį, prieš bet kokį atmetimą - ar tai įmanoma? Ir atsakymas vienas - žinoma, kad įmanoma. Įmanoma viskas, ir tai tik todėl, kad mes nežinome išvis nieko apie įmANOMĄ ir neįmanomą. Tad kas belieka? Išlikti blaiviems, tačiau niekada nieko neatmesti, nes mes kaip pirmokai...gaunam brandos egzaminą, sakom, kad nieko ten nesuprantam ir atmetam tai, kaip nesąmonę, nelogiška ir pan.

Boruze

#103
gegužės 02, 2019, 21:38:21 Redagavimas: gegužės 05, 2019, 13:47:40 by .L.U.T.H.O.R.
Manau apsedimas egzituoja bet tikrai ne itin daznas atvejis. 🤔

Citata iš: paragraf 78  lapkričio 26, 2015, 20:10:43Nepyk, bet akivaizdu kad nelabai matei iš arti apsėdimų :)
O jus matet savom akim ir esat tuo ysitikines 100 %??

Vytautas

Psichologinės problemos ir tiek.  :) Smegenys "kreivai" dirba ir visa problema. O kaip veikia tas mūsų aparatas kuris galva vadinasi realiai niekas nežino. Kiek susidūriau praktiškai tai psichiatrai tik statistai. Ir jei nekenki sau ar kitiems tai jie niekaip nesikiša. Bando patarti iš patirties bet atsargiai. Prieš agresyvius suprantama imasi priemonių ir duoda kokių nors vaistų. Bet tai tik slopinimas ir nieko daugiau.

Aukštyn