Deep web - Gilusis internetas ? Yra jis ar ne?

Pradėjo Chanellsi, sausio 17, 2017, 21:45:06

« ankstesnis - sekantis »

Ar patiko straipsnis?

Taip norėčiau daugiau tokių straipsnių
Nelabai
Žemyn

cs

#15
sausio 21, 2017, 20:18:44 Redagavimas: sausio 21, 2017, 20:29:17 by cs
Veltui pasakymas, kad 'anonimiškas'. Visur vienas ir tas pats internetas.

Linas Esu

nieko išskirtinio nerasit , jeigu neturit prieigų . Visas deep web 98 proc yra spam'as ir ir scam'as . Nebent esate lengtavitkis ir tikite viskuo ką perkskaitote  .

elteide

čia kalba eina apie TOR?

Mekabciel

#18
kovo 23, 2017, 15:07:46 Redagavimas: kovo 23, 2017, 15:24:06 by Mekabciel
Tu-Torials'as - pamoka.

Tu - Tor. Tu esi Tor. Žmogus yra tamsioji naršyklė. Tamsus taškas.
Kaip šernas knisa šaknį prie ąžuolo ir ieško gilių... Tuo tarpu kai jis yra ąžuolas(Tree of life), o ne šernas. Užmiršo kas jisai toksai ir lenda toliau į tą tamsų tašką, gilyn į materiją į žemes gilių... Kas ten giliau materijoje gali būt? Tik dar didesnė tamsuma... Gal jau užteks tomis puvenomis maitintis ir reiktų dangišku maistu pasimaitinti...

Tarp kitko lietuviai niekad nebuvo pagonys ir visad tikėjo vienu Dievu. Kontempliuodavo į ąžuolą, kaip tarpininką su aukštesne jėga.

Dar mes tokius mistikus turėjome - Rūpintojėlius. Kur tie mistikai dingo? Tikiu, kad čia jų yra susirinkę...
Tik dar tyli...

Linas Esu


Linas Esu

Citata iš: Mekabciel  kovo 23, 2017, 15:07:46Tu-Torials'as - pamoka.

Tu - Tor. Tu esi Tor. Žmogus yra tamsioji naršyklė. Tamsus taškas.
Kaip šernas knisa šaknį prie ąžuolo ir ieško gilių... Tuo tarpu kai jis yra ąžuolas(Tree of life), o ne šernas. Užmiršo kas jisai toksai ir lenda toliau į tą tamsų tašką, gilyn į materiją į žemes gilių... Kas ten giliau materijoje gali būt? Tik dar didesnė tamsuma... Gal jau užteks tomis puvenomis maitintis ir reiktų dangišku maistu pasimaitinti...

Tarp kitko lietuviai niekad nebuvo pagonys ir visad tikėjo vienu Dievu. Kontempliuodavo į ąžuolą, kaip tarpininką su aukštesne jėga.

Dar mes tokius mistikus turėjome - Rūpintojėlius. Kur tie mistikai dingo? Tikiu, kad čia jų yra susirinkę...
Tik dar tyli...
Ką konkrečiai  norite pasakyti šia tema ? nelabai suprantu komentaro prasmės , minties .

Mekabciel

Citata iš: Linas Esu  kovo 23, 2017, 22:23:26Ką konkrečiai  norite pasakyti šia tema ? nelabai suprantu komentaro prasmės , minties .
I mane Tu kreipki(te)s.

Ar yra gilusis internetas?
Taip yra - zmogus yra gilusis internetas ir jis pats savyje mokosi apie save pati. Pasiziuri i Tor ir suzino kaip geba dailiai nupjauti kokia nors galune gyvam ar negyvam(pamoka nr.1). Arba suzino kaip galima isprievartauti koki nors judanti, nejudanti, gyva ar negyva daikta(pamoka nr.2). Na ir poto daro analize kur judet, gilyn i savo tamsybes, ar aukstyn i savo sviesybe.
 
Arba yra dar toks mitas, jog kuo giliau ilysi i DeepDarkWeba, tuo tavo samone labiau prades susilieti su supancia realybe, nes DeepWebas tai, reiktu neuzmirsti, - tavo samone... Kol galiausiai isnyks dualizmas... Ir dar prideda, kad gali patekti i tam tikra kambarely(samones busena), kuriame tavo samone pakibs amzinybei nebutyje ir tu is jo neistruksi... Na aisku istruksi, bet jausmas - nemalonus ir istiesu pabuvosi tame jausme amzinybe. Taigi tam, kad pereiti deepweba turi but super duper nezinau koks(freakas gal). Taip kad kiekvieno pasirinkimas kur eit zemyn ar aukstyn. Kiekvieno siela moko asmeniskai.
Ir mitas dar byloja, jog tie kas susiduria su 99% spamo, tikraja to zodzio prasme neieina i minties/samones zaidima.

Linas Esu

#22
kovo 24, 2017, 02:38:07 Redagavimas: kovo 24, 2017, 03:01:16 by Linas Esu
Citata iš: Mekabciel  kovo 24, 2017, 00:29:40
Citata iš: Linas Esu  kovo 23, 2017, 22:23:26Ką konkrečiai  norite pasakyti šia tema ? nelabai suprantu komentaro prasmės , minties .
I mane Tu kreipki(te)s.

Ar yra gilusis internetas?
Taip yra - zmogus yra gilusis internetas ir jis pats savyje mokosi apie save pati. Pasiziuri i Tor ir suzino kaip geba dailiai nupjauti kokia nors galune gyvam ar negyvam(pamoka nr.1). Arba suzino kaip galima isprievartauti koki nors judanti, nejudanti, gyva ar negyva daikta(pamoka nr.2). Na ir poto daro analize kur judet, gilyn i savo tamsybes, ar aukstyn i savo sviesybe.
 
Arba yra dar toks mitas, jog kuo giliau ilysi i DeepDarkWeba, tuo tavo samone labiau prades susilieti su supancia realybe, nes DeepWebas tai, reiktu neuzmirsti, - tavo samone... Kol galiausiai isnyks dualizmas... Ir dar prideda, kad gali patekti i tam tikra kambarely(samones busena), kuriame tavo samone pakibs amzinybei nebutyje ir tu is jo neistruksi... Na aisku istruksi, bet jausmas - nemalonus ir istiesu pabuvosi tame jausme amzinybe. Taigi tam, kad pereiti deepweba turi but super duper nezinau koks(freakas gal). Taip kad kiekvieno pasirinkimas kur eit zemyn ar aukstyn. Kiekvieno siela moko asmeniskai.
Ir mitas dar byloja, jog tie kas susiduria su 99% spamo, tikraja to zodzio prasme neieina i minties/samones zaidima.
Nenumanau ką matėte ko ieškojote , galų gale ką radote . Bet užsidaryti savo sukurtoje komforto zonoje , idealistiniame pasaulyje nėra pats geriausias dalykas . Deep webas tikrai nėra kažkas baisesnio negu kasdienis internetas . Laikui bėgant visi susipažįsta su  reaybe tik skirtingame lygyje , dominančiomis temomis . Nesuprantu apie ką rašote , sakydami 99 proc spam . Ir apie kokius sąmonės žaidimus kalbate ?
Žodžiu , paprastame internete jeigu mokate ieškoti galite rasti viską kas yra deepweb , pradedant narkotikais , ginklais baigiant koonspiracijų teorijomis ar nelegaliais,uždraustais filmais . Vis dėl to nepatariu naršyti , nes tai yra nesaugu ir tikrai netyčia galite pamatyti tai kam nėra pasiruošusi sąmonė .

Mekabciel

#23
kovo 24, 2017, 10:04:49 Redagavimas: kovo 24, 2017, 13:25:22 by Mekabciel
I mane Tu kreipki(te)s.

Taip, sutinku. Oi ne 99porc o 98. Cia as tik jusu zodzius panaudojau. Bet gal galima kazko daugiau rasti? 

Linas Esu

Citata iš: Mekabciel  kovo 24, 2017, 10:04:49I mane Tu kreipki(te)s.

Taip, sutinku. Oi ne 99porc o 98. Cia as tik jusu zodzius panaudojau. Bet gal galima kazko daugiau rasti?  

Samonės žaidimas, tai kogero girdejote apie tai jog sitas gyvenimas yra zaidimas? :) Tai ar tu zaidi ar gyveni...  Yra daug žaidimų, yra net ir super duper žaidimas...
Zinote kaikurie deepwebe iesko isejimo is MATRICOS. Tai kaikurie gal ir randa?
Bet kaikurie ir paprastame internete iesko to pacio, gal irgi randa? :)

Internete galima rasti - gyvenimo paslaptis. Tas kas iesko tas randa. Kas neiesko tas nieko neranda. Belsk ir atidarys. Tik tai yra pakankamai ilgas ir itemtas procesas, tai visas gyvenimas.
Internete yra tuo paciu idomiu zmoniu. Yra saitu ar net tos pacios youtubes video i kuriuos ieina vienetai, nes google'as ju neiskelia i virsu.  Google'as yra ant "blogio" pastatyta paieskos sistema, kuri nusveria paslaptis. Indeksuoja ir iskelia slamsta, o idomius perliukus panardina giliai giliai.

Yra labai idomios viesos informacijos, kurios neras joks eilinis zmogus, nes tiesiog nera panasiu savybiu su ieskomu ir ieskanciuoju. Negali rasti to ko neieskai... O jei netycia ir surasi tai nieko nesuprasi ir palaikysi siuksle... Perlus reik moket atskirt. Kas nemoka tas bilekuo ir maitinasi.
Kaip elementarus pavyzdys - melynasis banginis irgi yra samones zaidimas, bet labai kvailas, gristas bauginimu, baime, zalojimusi ir suicidu... Yra idomesniu zaidimu. Tik visad eini i nezinia ir nezinai kokia jega sita zaidima palaiko. O tai - baugina. DeepWebas man su sviesa neasocijuojasi - tai kelias per tamsa. Bet gi yra tik viena jega siame pasaulyje. Tai jei nori kazka rasti, gali eit kur tik nori tik turek gelezini tikejima ir viskas bus gerai.   :)
Skaičiau jog kai kurie žmonės vis dar 21 amžiuje mano jog žemė yra plokščia .Taip pat girdėjau jog kai kurie mano jog galvoja žmonės dar nėra buvę mėnulyje . Politikai yra užsimaskavusios reptilijos . Taip pat suaugusių žmonių gyvenančių pagal bibiliją ir vis dar manančių jog Jėzus neturėjo biologinio tėvo . Taip pat girdėjau jog kiti galvoja , mes gyvename matricoje . Visos šios koonspiracijos egzistuoja tik todėl , jog žmogus yra abejingas mokslinei literatūrai , žinioms . Viską ką nesupranta aiškina absurdiškomis tezėmis .

Su jumis sunku diskutuoti nes kalbate apie viską ir tuo pačiu nieką , keliate abosoliutą . Kalbate apie kažkokį blogą ar gėrį , šviesą , tamsą , asmenines asociacijas. Nesuprantu jūsų pozicijos šioje temoje , ką jūs siekiate paiiškinti .

Ar jūs pseudomokslininkas ? esate savamokslis ? tikite dievu ?
Toks vaizdas susidaro jog esate religingas ir laikote save visažiniu .




Mekabciel

#25
kovo 24, 2017, 11:28:27 Redagavimas: kovo 24, 2017, 11:43:53 by Mekabciel
Ai koks skirtumas. ;)
Išsakiau savo nuomonę, suprantat, nesuprantat, patiko nepatiko, jūsų reikalas. Gal perskaitykite keleta kartų ir pasistenkite kažką suprast ir pasiimt naudingo? Ar pastatysime ribas dabar ir pradėsime eit i asmeniškumus, kad vienas grybauja, kitas riešutauja?
 
Įrodyta to pačio mokslo jog žemė yra plokščia, tam tikrų dalelių atžvilgiu, taip kad ir tame tiesos yra. Ir šiaip būtų visai naudinga sveika dešiniam pusrutuliui pakontempliuoti jog žemė iš tiesų yra plokščia. Na truputi pameluot sau, pafantazuot. Fantazija yra gerai ji neturi ribų. Mokslas gi uždaro į ribas jog žemė apvali. Ir? Mokslas ir apie multivisata šneka. Multidimencijas. Ir kaip tas multidimencijas pajausti? Su kalkuliatorium? Sako Dievas yra matematikas. Bet jei pasižiūrėt į matematiką tai ji pilna begalybės. Matematika yra begalybė. Žemė gali būt BET KOKIA. Taip kad Dievas yra pseudomokslininkas.

P.s. I mane Tu kreipki(te)s.

Linas Esu

Citata iš: Mekabciel  kovo 24, 2017, 11:28:27Ai koks skirtumas. ;)
Išsakiau savo nuomonę, suprantat, nesuprantat, patiko nepatiko, jūsų reikalas. Gal perskaitykite keleta kartų ir pasistenkite kažką suprast ir pasiimt naudingo? Ar pastatysime ribas dabar ir pradėsime eit i asmeniškumus, kad vienas grybauja, kitas riešutauja?
 
Įrodyta to pačio mokslo jog žemė yra plokščia, tam tikrų dalelių atžvilgiu, taip kad ir tame tiesos yra. Ir šiaip būtų visai naudinga sveika tokiam dešiniam pusrutuliui pakontempliuoti jog žemė iš tiesų yra plokščia. Na truputi pameluot sau, pafantazuot. Fantazija yra gerai ji neturi ribų. Mokslas gi uždaro į ribas jog žemė apvali. Ir? Mokslas ir apie multivisata šneka. Multidimencijas. Ir kaip tas multidimencijas pajausti? Su kalkuliatorium? Sako Dievas yra matematikas. Bet jei pasižiūrėt į matematiką tai ji pilna begalybės. Matematika yra begalybė. Žemė gali būt BET KOKIA. Taip kad Dievas yra pseudomokslininkas.

P.s. I mane Tu kreipki(te)s.

Mokslas nėra įrodęs jog žemė yra plokščia . Iš kur jūs traukiate tokią info ?
Visa kita nekomentuosiu nesuprantu pagrindinės minties .




elteide

sako, kad gali belekokia netik plokščia...

Mekabciel

I mane Tu kreipki(te)s. Padetalizuot sita prasyma?

Rus:

Eng:


Mano asmeninis konspektas - negali būt vieno teisingo, visoms aplinkybėms, procesams, atsakymo. Nebent pasakysi - Dievas.

elteide

nžn..o kuo blogai apvali Žemė ...?
atspr, kad ne į temą

Aukštyn