Dangus keistas

Pradėjo RoxiO, spalio 23, 2012, 19:56:24

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

RoxiO

Pafotkinau truputį kaip šiandien Kauno rajone dangus dieną atrodė. Tiems, kas nesupras iš nuotraukų - jis atrodė lyg padalintas į dvi dalis. Įdomu ar tik pas mus čia taip ar ir kituose miestuose. o.O
(Spauskite ant nuorodų, kad pamatytumėte nuotraukas, nekėliau jų čia, nes per didelės)
Pirmas
Antras
Trečias
Ketvirtas
Penktas

Skunk

Manau visks narmalei!

.L.U.T.H.O.R.

Čia dar normaliai. Tu nematęs gal tokių dalykų kaip? http://schmidling.com/cloud2.jpg ir nieko čia anomalaus :D

RoxiO

Čia nuotraukos gaila pilnai neperteikia to vaizdo. Ten tikrai labai įdomiai atrodė. Pusė dangaus visiškai tamsiai mėlyna, kita pusė žydra, o per vidurį sujungimas lyg ir baltas.

omcikas

viskas cia gerai su tuo dangum nepriekabiaukit  :D
va as praeita savaite danguje vienoje toje pacioje dangaus puseje suskaiciavau berods 7 lektuvu paliktas "vezias" gana nedideliam ruoze ech pagalvojau nufotkiciau butu apie ka pakalbet chemtrailu teorijos megejams  :D bet nenufotkinau..  ???

Beelzebub

Ten debesys tiesiog, o už jų saulė, kiek aš suprantu.

RoxiO

Citata iš: Beelzebub  spalio 24, 2012, 07:59:41
Ten debesys tiesiog, o už jų saulė, kiek aš suprantu.


Teisingai.

Hekate

Dangus ne keistas, dangus gražus  :D. Esu tokį mačius ir negalvojau, kad čia kažkas ypatingo  :)

RoxiO

Citata iš: Hekate  spalio 24, 2012, 18:03:34
Dangus ne keistas, dangus gražus  :D. Esu tokį mačius ir negalvojau, kad čia kažkas ypatingo  :)


Gražu, bet pirmą kart gyvenime tai mačiau :D

Hekate

Citata iš: RoxiO  spalio 24, 2012, 19:11:18
Gražu, bet pirmą kart gyvenime tai mačiau :D

Na viskam būna pirmas kartas  ;D

Aukštyn