Mano vardas Viduutusum is Padomum planetos.

Pradėjo Viduutus, rugpjūčio 05, 2014, 00:16:06

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Viduutus

#15
rugpjūčio 05, 2014, 23:22:02 Redagavimas: rugpjūčio 05, 2014, 23:29:21 by Viduutus
Žinau, jog viskuo sunku patikėti, bet jeigu jie slaptai neįsikiš ir nesibaigs taip kaip su planetų kolonizavimu kai mirė mūsų broliai (bandyta 11 kartų) planuojame pasirodyti 2048 metais,o kolkas - sėkmės jums, žemiečiai. LAVESCUM AL TRADUM ENTESIENTUS ! Taip pat mes bandysime slaptai infiltruotis į vaistų gamybos kompanijas ir padovanoti vaistus nuo ligų, o dėl technologijų , mūsų nuomonę tai per daug rizikinga , galite patys susinaikinti, kaip parodė jūsų istorija, karai dažnas dalykas.

Supera

Dar klausimas, kaip atrodo jūsų pagrobėjai? Kodėl reikėjo jus grobti,kokiam nors socialiniam eksperimentui?

Viduutus

Citata iš: Supera  rugpjūčio 05, 2014, 23:28:29
Dar klausimas, kaip atrodo jūsų pagrobėjai? Kodėl reikėjo jus grobti,kokiam nors socialiniam eksperimentui?

Iš legendų žinoma, jog jie buvo aukšti, juodų akių tai viskas kas išliko iš protėvių pasakojimų.Nežinome jų tikslų, daugelis mūsų tiki Visatos Protu , jog šių ateivių darbas - vykdyti Visatos Proto paliepimus.

Supera

Tas Visatos Protas kaip koks dievas ar tiesiog aukštesnė ir galingesnė būtybė?

Synkas

Citata iš: Viduutus  rugpjūčio 05, 2014, 23:22:02
Žinau, jog viskuo sunku patikėti

vel ta pati dainele....

Viduutus

Citata iš: Supera  rugpjūčio 05, 2014, 23:53:46
Tas Visatos Protas kaip koks dievas ar tiesiog aukštesnė ir galingesnė būtybė?

To pagal mūsų tikėjimą neįmanoma suvokti, egzistuoja daug Visatų , o jas visas valdo Visatos Protas,žinoma yra ir protestantų kurie tiki "viskas atsirado iš niekur" teorija.

do

tai kai jus grobė,dar leido pasivogti žemėlapius,vadinasi pranešė iš anksto ,kad jus pagrobs

Supera

Taigi @Viduutus patvirtini multiuniverse (daugybės visatų) teoriją, ir logiškai mąstant jeigu jau jas visas valdo Visatos protas tai jos kažkaip yra sujungtos. Tai klausimas ar galima keliaut tarp visatų?

Master

Kaip atrodai Viduutus? :)

exopolitics.lt

CitataMūsų žvaigždė yra gyvybės zonoje , kaip ir jūsų


Planetos būna arba nebūna taip vadinamoje gyvybės zonoje, o ne žvaigždės.

Viduutus

#25
rugpjūčio 06, 2014, 11:38:35 Redagavimas: rugpjūčio 06, 2014, 11:44:32 by Viduutus
Citata iš: exopolitics.lt  rugpjūčio 06, 2014, 11:26:50
CitataMūsų žvaigždė yra gyvybės zonoje , kaip ir jūsų


Planetos būna arba nebūna taip vadinamoje gyvybės zonoje, o ne žvaigždės.

Yra žvaigždžių kurių planetos dujinio tipo ir jose protinga neegzistuoja gyvybė, bent jau mums suprantamo tipo, esame aptikę bakterijų mūsų palydovuose.

Viduutus

Citata iš: Supera  rugpjūčio 06, 2014, 11:08:03
Taigi @Viduutus patvirtini multiuniverse (daugybės visatų) teoriją, ir logiškai mąstant jeigu jau jas visas valdo Visatos protas tai jos kažkaip yra sujungtos. Tai klausimas ar galima keliaut tarp visatų?

Galima.

do

Citata iš: Master  rugpjūčio 06, 2014, 11:18:35
Kaip atrodai Viduutus? :)

aišku,kad mutaves,juk tūkstantmečius veikė kitos planetos sąlygos,susitikus nespėtai išsigąst kaip numirtai

Master

Och, na autorius visgi pagailėjo fantazijos atsakydamas tyla į mano klausima :)
Taip Do, bet būtent išvaizda (ta pati mutacija ir visi etc.) gali puikiai nusakyti žmogaus gyvenimo būdą, gyvenimo sąlygas, kultūrą ir taip toliau.

Viskas Viduutus, nebeatsakinėk (po laiko), mano susidomėjimą jau praradai (o gal net būčiau perskaičiusi tavo įžangą)

Turi vieną NE.

:)

Synkas

#29
rugpjūčio 06, 2014, 12:13:37 Redagavimas: rugpjūčio 06, 2014, 12:19:42 by Synkas
geriau tokie zmones kur "atkeliauja" is ateities ar kaip dabar is kitos planetos, tegu bent idomesniu dalyku parodo: kaip atrodo (kad pamatytumem kaip ateivis atrodo pvz nors tai ir skamba juokingai), koki idomu daikta ar pan. nes kitu atvejiu, kam is viso cia kurt tema ir sneket kad tokie padarai is viso egzistuoja arba toki dalyka imanoma pvz padaryti? (daleiskim jeigu sako teisybe) :)) juk ar tu postindamas kazka ar foto numesdamas, ataip ataip kazka jau pasauliui skelbi apie save... bent tada idomesne tema butu ir paskaitinet idomiau butu. o dabar, ateina, tik papostina biski ir iseina. dingau padaro...
cia manau kiekvienas galetu uzsiregistruoti ir kurdamas tema postintu kad ir panasiai: "sveiki, as esu namekas is nameku planetos. esu zaliaodis todel labai skiriuosi nuo jusu. esu vardu dendis. turiu nepaprastu magisku galiu, galiu atgaivinti zmogu jei jis suzeistas. ka noretumet apie mane suzinoti daugiau?" ir aisku atsirastu tokiu kurie ir patiketu.. :D

Aukštyn