Inuaki reptilija manyje.

Pradėjo advena, gegužės 26, 2012, 17:30:04

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: advena  gegužės 29, 2012, 20:02:11
niekas musu neprase jo keisti bet... tiesiog yra zmoniu kurie negali ramiai kaip tu spoksoti i zemyn besiritanti pasauli. pagalvok kokiame pasauly gyvens tavo vaikai. musu tikslas ateinancioms kartoms sukurti kuo geresnes salygas.


Koks dar mūsų tikslas :D
Jeigu tau jisai ritasi, tai lai. Senasis pasaulis turi sugriūti, kad būtų pastatytas naujasis. Kaip ir feniksas susidegina, kad vėl gamintų iš pelenų. Aš spoksau į degantį feniksą, o jūs jį bandot užgesinti.

P.S. Be to nemanau, kad Hitleris buvo duobė, jo pasirodymas šiame pasaulyje buvo toks pat reikšmingas kaip ir M. L. Kingo.

advena

Citata iš: Šešėlis  gegužės 29, 2012, 20:44:56
Citata iš: advena  gegužės 29, 2012, 20:02:11
niekas musu neprase jo keisti bet... tiesiog yra zmoniu kurie negali ramiai kaip tu spoksoti i zemyn besiritanti pasauli. pagalvok kokiame pasauly gyvens tavo vaikai. musu tikslas ateinancioms kartoms sukurti kuo geresnes salygas.


Koks dar mūsų tikslas :D
Jeigu tau jisai ritasi, tai lai. Senasis pasaulis turi sugriūti, kad būtų pastatytas naujasis. Kaip ir feniksas susidegina, kad vėl gamintų iš pelenų. Aš spoksau į degantį feniksą, o jūs jį bandot užgesinti.

Na ir pasakei. tai cia gaunasi kaip pabegimas nuo praeities. negalima mesti dar nebaigtu darbu. tu galvoji ai cia blogi zmones ismirs, viskas bus tiesiog nuostabu, pasaulis pats susitvarkys. taip nebuna ir nebus. mes sau kuriam taisykles ir tik mes galim prazudyt pasauli arba ji isgelbet.

.L.U.T.H.O.R.


Citata iš: advena  gegužės 29, 2012, 20:02:11

Na ir pasakei. tai cia gaunasi kaip pabegimas nuo praeities. negalima mesti dar nebaigtu darbu. tu galvoji ai cia blogi zmones ismirs, viskas bus tiesiog nuostabu, pasaulis pats susitvarkys. taip nebuna ir nebus. mes sau kuriam taisykles ir tik mes galim prazudyt pasauli arba ji isgelbet.


Įdomu kaip tu visa tai ištraukei iš mano pasakymo :)

Tai kad dabar viskas nuostabu, pasaulis pats tvarkosi, tiesiog gyvenk ir žvenk. Per daug susireikšmini.

Markamis

Aš čia į jūsų ginčą pabandysiu įsiterpti ir pasakyti savo nuomonę, gal truputi pritarsiu Šešėliui. Perskaičiau aš tą antrą knygą. Taip pagalvojus - pasaulis jau tikrai pradeda keistis - kyla priešpriešos vyriausybėms ir t.t. Gal tik mums taip Lietuvoj neatrodo, nes čia viskas miega ir turbūt niekada nepabus ;/

TinSoldier

Citata iš: Markamis  gegužės 29, 2012, 21:53:37
Aš čia į jūsų ginčą pabandysiu įsiterpti ir pasakyti savo nuomonę, gal truputi pritarsiu Šešėliui. Perskaičiau aš tą antrą knygą. Taip pagalvojus - pasaulis jau tikrai pradeda keistis - kyla priešpriešos vyriausybėms ir t.t. Gal tik mums taip Lietuvoj neatrodo, nes čia viskas miega ir turbūt niekada nepabus ;/


Pasaulis keičiasi, bet keičiasi dėl žmonių aktyvumo. Kad Šešėlis čia sėdi prie kompo ir aiškina, kad visi turi prie kompo sedėti ramiai su savo idėjomis, ir pasaulis pats pasikeis - nieko nereiškia.
Jei kažkas ir vyksta, jei kažkas ir keičiasi - visos tos priešpriešos vyriausybėms, occupy judėjimai, judėjimai už tiesioginę demokratiją, pacifistiniai, antikapitalistiniai judėjimai - viskas kyla iš žmonių aktyvumo. O ne iš laukimo. Kaip kad Šešėlis rašo.

.L.U.T.H.O.R.

Oho ,TinSoldier, tikriausiai apie sėdėjimą prie kompo perskaitei iš tarpų tarp eilučių :D Jei sakau, reikia pradėti nuo savęs, o ne nuo pasaulio ir tu supranti kaip sėdėjimą prie kompiuterio, užsidarius tarp keturių sienų, tai tavo bėdos, žmogau :)

TinSoldier

Citata iš: Šešėlis  gegužės 29, 2012, 22:19:59
Oho ,TinSoldier, tikriausiai apie sėdėjimą prie kompo perskaitei iš tarpų tarp eilučių :D Jei sakau, reikia pradėti nuo savęs, o ne nuo pasaulio ir tu supranti kaip sėdėjimą prie kompiuterio, užsidarius tarp keturių sienų, tai tavo bėdos, žmogau :)


Vaizdžiau parašiau ir tiek. Neapsimesk, kad nesupratai, ką turėjau galvoje :)
Jei turėsi idėjas apie,pvz, tiesioginę demokratiją ir vienas pats su savimi praktikuosi tas idėjas, tai prilygs subinės auginimui prie kompo.

Pradėti reikia nuo savęs, bet tu rašei, kad kitiems savo idėjų kišti nereikia. Be to kišimo: be jų demonstravimo ir bandymo vis plačiau praktikuoti - pasaulis niekur nejudės.

.L.U.T.H.O.R.

Tai viena yra idėjos, kaip tavo tiesioginė demokratija. Ir kita yra nuomonės piršima kaip advena sakė.
Citata iš: advena  gegužės 29, 2012, 17:01:21

Na is dalies tai nemanau kad ivyks kazkoks ryskus pokytis ar stebuklas. Bet kaip keisti pasauli jai zmogus toks bejagis? Tiek zmoniu jau sugadinti: ruko, geria, keikiasi, zudo, vagia...ir ne vienas nenori taisytis. kaip jiem ipirsti kita nuomone apie save ir pasauli?


Man, tokie žmogaus žodžiai yra nesuprantami. Kas tu esi kad pirštum kažkokią savo nuomonę ir teistum kitus? kas tau leidžia sakyti kad tie žmonės sugadinti?

Nesu prieš geras idėjas, esu prieš nežinančius ką daro žmones.

advena

Citata iš: Šešėlis  gegužės 29, 2012, 22:45:56
Tai viena yra idėjos, kaip tavo tiesioginė demokratija. Ir kita yra nuomonės piršima kaip advena sakė.
Citata iš: advena  gegužės 29, 2012, 17:01:21

Na is dalies tai nemanau kad ivyks kazkoks ryskus pokytis ar stebuklas. Bet kaip keisti pasauli jai zmogus toks bejagis? Tiek zmoniu jau sugadinti: ruko, geria, keikiasi, zudo, vagia...ir ne vienas nenori taisytis. kaip jiem ipirsti kita nuomone apie save ir pasauli?


Man, tokie žmogaus žodžiai yra nesuprantami. Kas tu esi kad pirštum kažkokią savo nuomonę ir teistum kitus? kas tau leidžia sakyti kad tie žmonės sugadinti?

Nesu prieš geras idėjas, esu prieš nežinančius ką daro žmones.

Tu gal neatskiri gerio nuo blogio?

.L.U.T.H.O.R.

Nesijaudink, skiriu ;)

Markamis

Na, šiaip žmogus turi pradėti nuo savęs - suprasti, kiek jis dar tokioje sistemoje temps. Galų gale, kad ir kokia valdymo sistema būtų, ji niekada nebus visiems gera ir ideali. Utopijos nesukursi.

O sėdint prie kompo, galima minimaliai prisidėti prie tų judėjimų, paimkim Anonymous veiklą (hackerių, o ne tų, kurie eina į gatves).

OKULTISTE

... trankant galvą į klaviatūrą... :)

advena


Beelzebub

Šiaip jei jūs rūkančius ir geriančius ar besikeikiančius žmones suprantat kaip evil tai nežinau ...

advena

Citata iš: Beelzebub  birželio 01, 2012, 17:15:57
Šiaip jei jūs rūkančius ir geriančius ar besikeikiančius žmones suprantat kaip evil tai nežinau ...

as turiu omeni pagalba zmonem kuriuos vercia tai daryti arba kurie nori mesti gerti, rukyti, vartoti narkotikus, bet nepavyksta.

Aukštyn