Kodel vaiko atvaizdas mus gasdina?

Pradėjo Benamis, rugsėjo 05, 2012, 18:30:35

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

Labai daznai siaubo filmuose galime pastebeti, kad pagrindiniai siaubo veikejai yra vaikai, kurie ziurovui sukelia tikrai nelabai malonius jausmus. Kaip manote, kodel toks atrodo nekaltas ir mazas "padarelis" kaip vaikas, taip nemaloniai veikia musu samone/pasamone? ::)

Omen



Ring



The Shining



Children of corn



Silent Hill



Village of the Damned


Asasinas

Citatakodel toks atrodo nekaltas ir mazas "padarelis" kaip vaikas, taip nemaloniai veikia musu samone/pasamone?


Todėl kad jie yra maži įkyrūs rėksniai.  :)


Teroras

Gali buti, kad taip yra del "kontrasto". Nes pvz. gyvenime vaikai mums 'mielybes isikunijimai' ir nesukelia nemaloniu jausmu, o stai baisus vaikas, siaubo filme visai kas kita... :)

.L.U.T.H.O.R.

Tai priklauso ir nuo filmo, sukuriamos atmosferos. Pamatyk pabaisą parodijoj ir siaubiake, kur bus baisiau? :)

Gabrielius



As 13kos.Creepy,ane?xD

.L.U.T.H.O.R.

Gąsdina dideliai atrodanti nosis ;D

Gabrielius

Na va,ir suzinojom,kad isbale,nesisypsantys vaikuciai nera jau tokie ir baisus.Ir jin nera didele.xP

.L.U.T.H.O.R.

Tai Lietuvoj gi niekas nesišypso :D

Beelzebub


advena

Gali ir suaugę filmuose būti baisūs. Priklauso nuo to kaip jie grimuojami, žinoma, kad mieliau normalus suaugusysis nei kruvinas vaikas.

Bildukas

Citata iš: Gabrielius  rugsėjo 05, 2012, 23:01:12


As 13kos.Creepy,ane?xD
Normalus paauglys .Mane zymiai labiau gasdina issidarke paaugliai - su auskarais visose kuno imanomose vietose , tatuiruotem ant veido , skiauterem , grandinem ir t.t. Tokius pamates tiesiog pagalvoju - vargsai , turi psichikos sutrikimu ir jie , ir ju isgimdytojai. O cia , fainas , bet ko tai liudnas , susiveles vaikis ir tiek. :)

advena

Tiesa, žiauru kai žmonės nebemato ribų ir išsidarko. Gražu auskarai, bet tik ne tada kai jų per daug. Mėgstu žmones kurie yra natūralūs ir save myli.

paragraf 78

Šiaip jau baisiau treninguoti nei auskaruoti. Auskaruoti paprastai būna aukšto intelekto žmonės, kurie nei musės nenuskriaustų, o va nuo treninguotų gali į galvą gauti nes jie rūpinasi ar neturi problemų. Visada paklausia: turi problemų? O tada jei turi jas bando visaip spardydami išmušti. Kiek teko bendrauti su neformalais, o bendravau daug, tai jie tik atrodo iššaukiančiai, bet paprastai tai būna intelektualūs žmonės, kurie nesuprasti visuomenės.

Markamis

Citata iš: paragraf 78  rugsėjo 06, 2012, 21:00:20
Šiaip jau baisiau treninguoti nei auskaruoti. Auskaruoti paprastai būna aukšto intelekto žmonės, kurie nei musės nenuskriaustų, o va nuo treninguotų gali į galvą gauti nes jie rūpinasi ar neturi problemų. Visada paklausia: turi problemų? O tada jei turi jas bando visaip spardydami išmušti. Kiek teko bendrauti su neformalais, o bendravau daug, tai jie tik atrodo iššaukiančiai, bet paprastai tai būna intelektualūs žmonės, kurie nesuprasti visuomenės.


Nevisda. Žiūrint su kokiais neformalais bendravote, bet iš mano pažįstamu, tai tiek tie neformalai, tiek forsai/marozai/gezai orientuojasi į bomžus, perkančius vaikams parūkyti prie kiosko. Tiksliau neformalai labiau į bomžus, o forsai į zoninius degradus. Aišku viskas priklauso ir nuo to ar tai tikri neformalai ar pseudo-neformalai. Tačiau aš taipogi manyčiau, kad jei klausai kitokios muzikos, kitaip mąstai, nebūtinai turi tai visiems parodyti iššaukiančiai ir susireikšminti, jaustis išskirtiniu.

RoxiO

Aš mėgstu atrodyti iššaukiančiai, bet nesu atstumtas visuomenės. Tai darau tik todėl, kad man patinka turėti savitą stilių, išlįsti iš pilkos masės. Ir auskarų esu turėjęs, tik vat kažkaip nebenešioju. Tėvai taip pat normalios psichikos :)

Aukštyn