Kokia nuomonė apie radinį?

Pradėjo indigolt, rugsėjo 23, 2013, 22:47:04

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

indigolt

Sveiki,
senai lankiausi, daug kas įdomaus įvyko, bet ne apie tai šį kartą.
Radau "keista" radinį. Nebandau įvardinti konkrečiai, palieku diskusijoms erdvę, o gal ir bus tokių kas tiksliai žino. Apibūdinimas: - radau išmesta Latvijoje, Baltijos krantinės papludimyje. "Barška" lyg akmens ir metalo mišinys, svoris sakyčiau kiek per lengvas pagal akmenį, bet kur kas sunkesnis už kitas rūšis (plasmasę ir pan.). Rūdyja. Magnetas netraukia. Matosi, kad lydėsi, paviršiuje turi įvairių smulkių akmenukų (jūros).
Gal kas susidūrė, žino ir t.t.

Liksiubevardo

Velnio pirstas? Tik speju :D Buna kai zaibas trenkia i smeli

lt133

Meteoritas manau :)

Elanas

Mano spėjimas irgi meteoritas :P

indigolt

jei neatsiras susidurūsių ir ištirtų panašių objektų savininkų, nunešiu į kokią labaratoriją.

lt133

Meteoritą laikiau rankose, tai buvo sunkus, bet manau gali būti įvairių. Paieškok internete pagal požymius :)

paragraf 78

Citata iš: Liksiubevardo  rugsėjo 23, 2013, 22:53:18
Velnio pirstas? Tik speju :D Buna kai zaibas trenkia i smeli


Velnio pirštu (dar laumės papu ir pan.) yra vadinamas Belemnitas. Tai gyvūnas gyvenęs prieš daug milijonus metų. Nieko bendra su žaibais jis neturi.
Va taip atrodo jų fosilijos:


Liksiubevardo

Aj dabar aišku. Aš tik kažkur girdėjas buvau :/

Marius

Tai yra paprasšiausias šlakas,metalo apdirbimo metu gaunama šalutinė medžiaga.

Magnetas netraukia,nes ten mažai to metalo.

lt133

Greičiausiai tai yra ženklas, o joks ne šlakas ar papas..

paragraf 78

Šiaip greičiausiai Marius yra teisus

indigolt

Visko gali būti. Paskaitinėjus internete daugeli puslapių manau, kad 70-90 % žemiškas objektas, nors iki galutinio įsitikinimo, kai kurie niunsai neleidžia pasitvirtinti.

Ezekiel

Jo, šlakas. Pilna tokių rasdavau prie geležinkelio.

Kasius

Panašu į šlaką ar prastą ketų, bet įdomiau kur konkrečiai buvo rasta. Nuotraukoje radinys labai jau nuvalytas, be to neaišku ar jis buvo jūros griaužiamo kranto išplautas ar  jūros srovių atneštas, nors erozijos labai jau menkai palytėtas, tai jam tik keli šimtai metų senumo geriausiu atveju bus.
Akivaizdus lydymo ir karščio poveikis, jei ne miesto ribose buvo rastas, tai gali būti kokių kuršių kalvės liekana.
Kad ir ne meteoritas, bet vis tik savotiškai įdomus radinys.

Aukštyn