Koks tavo gyvenimo Credo?

Pradėjo Benamis, kovo 07, 2012, 21:41:15

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

Taigi sumasciau nauja tema :) Koks yra jusu gyvenimo kredo? Gal yra net keli?

Parasykite, idomu isgirsti :)

Savaji papostinsiu kiek veliau :P

coliuke

nepasakyčiau kad toks visai kredo mano butu bet, Elkis taip kaip norėtum kad butu elgiamasi su tavimi ;) ir atvirkščiai....

TinSoldier

Citata iš: coliuke  kovo 08, 2012, 08:40:55
nepasakyčiau kad toks visai kredo mano butu bet, Elkis taip kaip norėtum kad butu elgiamasi su tavimi ;) ir atvirkščiai....


Jaučiu, jei žmonės vadovautusi šita taisykle, greitai pasaulio pabaiga ateitų :/

Pvz, gal aš norėčiau, kad man kas nors venas papjaustytų, bet tai nereiškia, kad aš turėčiau visiems eiti ir pjaustyti..

Elgtis su kitais, ypač mažiau pažįstamais, reikia taip, kaip socialiai priimtina. Pagal normas. Žmonės per daug skirtingi ir per daug skirtingai iškrypę, keisti ir nenormalūs, kad būtų galima elgtis taip, kaip pats norėtum, kad su tavimi elgtųsi.. :/

coliuke

labai jau is blogosios puses i mano megiama posaki paziurejai ;) reikia elgtis taip - graziai ir gerai - pvz: nori kad tave nustebintu - stebink kitus, nori kad tau padetu - padek kitiems ;) ir t.t. :)

TinSoldier

Citata iš: coliuke  kovo 08, 2012, 13:05:58
labai jau is blogosios puses i mano megiama posaki paziurejai ;) reikia elgtis taip - graziai ir gerai - pvz: nori kad tave nustebintu - stebink kitus, nori kad tau padetu - padek kitiems ;) ir t.t. :)


Bet gal aš nemėgstu staigmenų, o mano artimas - mėgsta. Tai būtų gražu, jei daryčiau tai, ko pats nenoriu, bet nori kitas žmogus :)

Ne tiksliau būtų tiesiog pasakyti: "elkis gražiai ir supratingai" ar pan.? :)

EDIT: sorry, kad kabinėjuos dėl tokio menkniekio. Tiesiog visuomet man tas posakis keistai atrodydavo :)

coliuke

na kiekvienas turi savo nuomone, bet man sis posakis visada buvo artimas ;)
deja ne visada elgdamasi kaip noreciau kad elgtųsi su manimi atgalinio analogiško atsako sulaukiu  ???

OKULTISTE

Na credo to nepavadinčiau, bet vis prisimenu: "Žmogus yra laimingas tiek, kiek pats tokiu nori būti" ir gal jau 10 metų ja disponuoju...

2012

mano credo: "niekada nenusirisk iki TinSoldier lygio" stengiuosi tuom vadovautis

TinSoldier

Citata iš: 2012  kovo 09, 2012, 10:00:38
mano credo: "niekada nenusirisk iki TinSoldier lygio" stengiuosi tuom vadovautis


:D

Smagu, kad grįžai :) Aš jau nuošidržiai buvau pasiilgęs tavo nesąmonių :))

paragraf 78

Asmeniškumams yra PM.

OKULTISTE

Jie mane pralinksmino... Gal tai gali būti ne pm, o prie humoro...?
Aš dar pakankamai noriu būti laiminga...

BloodyMary

Tu gali nutempti mane žemyn, bet niekada nenuplėši man sparnų.

.L.U.T.H.O.R.

Niekada nesakyk niekada ;D

Beelzebub

Nežinau ar čia credo, bet:

Quod me nutrit me destruit

Gabrielius

Citata iš: BloodyMary  liepos 25, 2012, 19:55:21
Tu gali nutempti mane žemyn, bet niekada nenuplėši man sparnų.


Tai jai ir nuples,visada galesi skraidyti ant sluotos.

Citata iš: Šešėlis  liepos 25, 2012, 20:33:02
Niekada nesakyk niekada ;D


...Ir niekada nesakyk visada.

Aukštyn