Spiritizmo patirtis

Pradėjo BloodyMary, kovo 03, 2012, 13:36:50

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Paulinado

Citata iš: Synkas  liepos 07, 2014, 19:46:17
<...>kazkur skaiciau straipsni, kur dare eksperimenta. surado apleista nama, bet jame niekas nesivaideno. ir buvo 2 grupes, reikejom jom pabuti tam name ar pavaikscioti, tiksliai negaliu pasakyti. vienai grupei pasake, kad tam name vaidenas. kitai grupei nieko nesake. ir tai grupei, kuriai pasake jog vaidenas, buvo tie visi jausmai, kad va liecia, kazkas uz nugaros stovi toks jausmas ir pan. nors kaip sakiau, ten niekas nesivaideno. kitai grupei buvo viskas normaliai. tai tie mokslininkai padare isvada, kad jei zmogus tikisi, jog tame name yra vaiduoklis, ar pan., tai ir bus tas jausmas kad ziuri uz nugaros ir t.t

Cia tai smegenu iliuzijos. Kai dar netikejau visokiom dvasiom ir kitais reiskiniais nakti, kai mire mano prosenele (as negalejau atvykti i jos laidotuves) ji atejo atsisveikint, bet ne taip kai kiti zmones isivaizduoja, kad ten kaip koks zmogus pasirodo, o tiesiog sutankejusi energija(as matau tokius reiskinius) ir snabzdesys. Mano sese ja irgi girdejo, tai pagal jus tai buvo smegenu iliuzija?

Guarana91

#136
kovo 02, 2017, 11:17:49 Redagavimas: kovo 02, 2017, 12:05:32 by Legionas
Na pas mane namuose irgi visokių yra buvę nesąmonių, bet gal čia tik mano pasąmonėje jie buvo. Vieną kartą tėvai mane namie vieną ir išvažiavo kažkur su broliu, tiksliai nepamenu kur. Kadangi gyvename dideliame name, tai man visada buvo baisu vienai pasilikti namuose, nes nuolat jausdavau lyg kažkas mane stebi ar seka (bet tai vėl sakau gali būti pasąmonėje užfiksuota, kad tikrai seka ir stebi, kadangi maža būdama girdėdavau balsus). Tai tą vakarą aš tiesiog žiūrėjau tv pirmame aukšte ir išgirdau lyg kažkas uždarė namo duris, pagalvojau kad grįžo tėvai, bet kaip niekas neįžengė pro koridoriaus duris, taip neįžengė. Tai pati nuėjau į koridorių ir kažkaip pagalvojau, kad blemba o kas būtų jeigu dabar nieko nėra namuose ir staiga koks TV išsijungtų. Tai ką jūs galvojat?! TAIP IR ATSITIKO. aš išėjau pasižiūrėti į koridorių ar nieko nėra ir ten nieko nebuvo, o grįžus į kambarį pamačiau kad TV išjungtas, kaip per kokį skambutį blembą. Tai va. čia gal 1 iš 1000 susidūrimų su kažkokiomis dvasiomis, neskaitant to, kad kai mano močiutė mirė, mes jai per Kūčias kaip ir priklauso padėjome prieš einant miegoti lėkštę su jos nuotrauka priešais ir palikom vaišių, o mano šuo visada lodavo ant mano močiutės ir jau žinodavo atrodo kad ji apsilankys pas mus (žodžiu žiauriai nekentė ir pyko ant jos), tai tą Kūčių naktį tikriausiai rimtai atėjo mano močiutė aplankyti mūsų ir mano šuo lygiai taip pat lojo tą naktį ir kaukė, kaip kad ji ateitų gyva. :) Tai va...mirę artimieji mus stebi :)

Faustioti

Sveiki. Norėjau paklausti. Gal kažkas bandėte išsikviesti dvasią apleistame name?:) O gal kažkam nepavyko jos išvaryt? Bet kokiu atvėju lauksiu atsakimo.:)

Cerber

o koks skirtumas apleistas ar ne? as kviesdavau kur papuldavo, dazniausiai savo namuose, gyvenamuose namuose

Faustioti

Sako, kad apleistuose namuose didesnis baimės efektas.:)

Cerber

Citata iš: Faustioti  balandžio 27, 2017, 21:57:36Sako, kad apleistuose namuose didesnis baimės efektas.:)
na jei tik del efekto tai gal nzn. galima tada ir kapuose tada, ar vidury misko, nakti

Faustioti

O po tų visų „apeigų" namuose nieko tau neįvyko?

Cerber

Citata iš: Faustioti  balandžio 27, 2017, 22:09:25O po tų visų „apeigų" namuose nieko tau neįvyko?

musu namai ir taip buvo vaiduokliu, bilduku ir siaip paklydusiu sielu prieglauda. taip ten jau ir taip visi susigrude, naujiems vietos nelabai buvo. t.y. jokiu pokyciu del to nepastebejau, nors nelabai kreipiau demesio i mazmozius, man tuo metu buvo kokie 7-10 metu

.L.U.T.H.O.R.

@Cerber , kai buvo tau 7 metai jau dvasias namuose kvietei?

Cerber

Citata iš: Legionas  balandžio 27, 2017, 23:20:03@Cerber , kai buvo tau 7 metai jau dvasias namuose kvietei?
na spiritizmas tera vaikams uzimti. musuose vaikai to mokomi kad turetu kuo uzsiimti ir nereiketu jokiu aukliu samdyti ir pan. tik tokia nauda is to.

kiskis

Citata iš: Cerber  balandžio 27, 2017, 23:29:42na spiritizmas tera vaikams uzimti. musuose vaikai to mokomi kad turetu kuo uzsiimti ir nereiketu jokiu aukliu samdyti ir pan. tik tokia nauda is to.
nauda pats paminejai, sutaupai ant aukliu :D

Cerber

Citata iš: kiskis  balandžio 27, 2017, 23:32:53nauda pats paminejai, sutaupai ant aukliu :D

ta ir sakiau, tik tokia nauda is to.
na as veliau atradau siek tiek vertingos info tame, bet vidutiniam zmogui ten nelabai yra ka veikti.

kiskis

#147
balandžio 27, 2017, 23:51:17 Redagavimas: balandžio 27, 2017, 23:56:24 by kiskis
Citata iš: Cerber  balandžio 27, 2017, 23:45:27ta ir sakiau, tik tokia nauda is to.
na as veliau atradau siek tiek vertingos info tame, bet vidutiniam zmogui ten nelabai yra ka veikti.
Tai ir pasidalink, nespausk :D, cia visokiu uzklysta. Tu gi uzklydai...

elteide

Citata iš: Cerber  balandžio 27, 2017, 22:34:33musu namai ir taip buvo vaiduokliu, bilduku ir siaip paklydusiu sielu prieglauda. taip ten jau ir taip visi susigrude, naujiems vietos nelabai buvo. t.y. jokiu pokyciu del to nepastebejau, nors nelabai kreipiau demesio i mazmozius, man tuo metu buvo kokie 7-10 metu
bet tai sako, kad gali po tokių praktikų į tavo paties energet. lauką ar aurą įsisiurbti visokios lervos ir dvasios , siurbti energiją, išbalansuoti organizmą iki baisių ligų , nelaimių aplink ir tt

Cerber

#149
balandžio 28, 2017, 00:03:27 Redagavimas: balandžio 28, 2017, 00:07:09 by Cerber
Citata iš: elteide  balandžio 27, 2017, 23:54:53bet tai sako, kad gali po tokių praktikų į tavo paties energet. lauką ar aurą įsisiurbti visokios lervos ir dvasios , siurbti energiją, išbalansuoti organizmą iki baisių ligų , nelaimių aplink ir tt
na dar sako telefonai vezy sukelia, o lektuvo praskrisdami palieka toksninius "chemtrail" kad padidint mirtinguma ar pan.
anapus yra pavojingu dalyku, bet siapus yra pavojingesniu.

@kiskis techniniai niuansai, pvz kad materiali forma yra gerokai stipresne uz  energija - informacija ir pan. materialioj formoj as galiu daryti zymiai stipresne "itaka" nematerialiom formom, nei kad jos man..

Aukštyn