Ar bijote to kas laukia musu po mirties?

Pradėjo Benamis, rugsėjo 09, 2011, 16:17:35

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Phenomena

Citata iš: Mayhem  lapkričio 09, 2011, 14:26:32Mirtis. Kiekvienas ja suprantame skirtingai. Dauguma zmoniu rekia, kad kai numirsti, keliauji kazkur, kur gera, ar bloga, priklausomai nuo nuopelnu. Kiti rekia, kad uzmerkus akis uzeina visiska tamsa ir tu - kirminiuku maistas. Dar kiti zmones saukia, jog reinkarnuojames. Danijos mokslininkai, kurie specializuojasi neuro chirurgijos srity yrrode, jog zmogus numirus, po kurio laiko blykstelna smegenys, t.y neuronai, matosi sviesele, kurie ja pavadino siela. Manau, tai yra paguodos ieskojimas, jog viskas nesibaigia. O jei gryztant y tema, nebijau, netgi gan smalsu. Gyvenimas jau taip sudetas, vieni gimsta, kiti mirsta. Nuo jos nepabegsi, tenka susitaikyti. O jei pradesi bijoti - tai nieko nepakeis.

Phenomena

Mayhem,komentavai pries 9 m.ar jau db tiki mokslininkais,ar jau nebe?

Henrikas48

Manau, kad mirtis tik dar vienas žingsnis link kažko geresnio ir tai ne pabaiga, labai daug pamastymų keliančios informacijos radau šiame straipsnyje https://www.bernardinai.lt/zyma/mirtis/ ir iš dalies man tai padėjo rasti ramybę, ieškant sprendimų į pomirtinio gyvenimo supratimą.

Informacija

Ar bijome mirties, ko gero suprasime tik tada kai su ja susidursime akis į akį, šiandien atrodo, kad visi mirsime ir ko čia bijoti.

Aukštyn