Phoenix kūrinys.

Pradėjo Phoenix, birželio 14, 2013, 19:58:57

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Phoenix

Taigi, pagaliau nusprendžiau pasidalinti savo sukurtu muzikiniu kūrinuku. Gal ir ne visai tobulas, bet bent jau bandau kažką daryti. Laukiu nuomonės, pastabų ir t.t.  :)


Ezekiel

Tų gal kartais studijuoji muzikos kompoziciją ar šiaip mėgėjiškai užsiėmi? Gal kūri remixus būtų įdomu paklausyti. Gal girdėjai HalusaTwin - ne ytin gerai žinomas kompozitorius, bet išskirtinis talentas mano nuomone, tai jis remiksuoja DBZ, kitų filmų ir žaidimų muziką, pats sukūria ir jam visai gerai gaunasi ;D
Galvojau gal ir tų kažka tą linkme sukomponuotum.

Phoenix

Citata iš: Ezekiel  birželio 18, 2013, 08:56:21
Tų gal kartais studijuoji muzikos kompoziciją ar šiaip mėgėjiškai užsiėmi? Gal kūri remixus būtų įdomu paklausyti. Gal girdėjai HalusaTwin - ne ytin gerai žinomas kompozitorius, bet išskirtinis talentas mano nuomone, tai jis remiksuoja DBZ, kitų filmų ir žaidimų muziką, pats sukūria ir jam visai gerai gaunasi ;D
Galvojau gal ir tų kažka tą linkme sukomponuotum.


Šiaip muzika mane beveik visada traukė kiek save prisimenu, bet jokios muzikos mokyklos nesu lankęs ir tikrai neketinu studijuoti muzikos kompozicijos, mažai ką apie ją nusimanau, nebent kas nors iš esmės pasikeistų mano gyvenime. Tam reikia klausos, įgūdžių, daug kantrybės ir t.t. Remixų irgi kurti nemoku  ???

eternal.bliss

#3
birželio 18, 2013, 18:38:23 Redagavimas: birželio 18, 2013, 18:43:50 by eternal.bliss
Na visai nieko sakyčiau bet kaikur ne į temą garsų yra ir atrodo, kad bijai tylos nes viskas labai sugrūzta, būtų geriau jei kaikuriuos garsus užtestum jų pabaigoje o ne nukirstum ir prasidėtų visiškai nauji.

Aukštyn