nuojauta ar galia matyti ateiti?

Pradėjo advena, gegužės 11, 2012, 20:57:47

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Jonas

Šiaip tai ateities iš viso neįmanoma atspėti. Visi aiškiaregiai  nuskaito tik tuo metu esančias energijas ir pamato galimą žmogaus ar pasaulio ateitį, o ji gali pasikeisti nuo menkiausio veiksmo.

advena

Citata iš: Jonas  birželio 02, 2012, 16:27:30
Šiaip tai ateities iš viso neįmanoma atspėti. Visi aiškiaregiai  nuskaito tik tuo metu esančias energijas ir pamato galimą žmogaus ar pasaulio ateitį, o ji gali pasikeisti nuo menkiausio veiksmo.

na nezinau. manau, kad aiskeriagys gali matyti ateiti, bet jai zmogus ja suzino viskas pasisuka kita linkme.

indigo

O man kartais atrodo kad turiu rodyti pasauliui kad mes ne tik sedet sugebame

vitake

Seniau gan stipriai nujausdavau ateiti, bet po mažu mano jėga silpnėja, o gal tiesiog nepraktikuoju, jos tiek kiek turėčiau, bet vis dar pasireiškia. tai kaip matau, Indigo ,tu lyg ir girdi, Advena, tu nujauti, na o aš matau. Tai keista ,kai girdi ,kad yra bent kažkiek panašių žmonių .

BloodyMary

Manau, kad gali. Pati dažniausiai nelendu ten, kur tiesiog aplanko blogas jausmas. Bet viena kartą nepaklausiau to "blogo jausmo" ir vos nepakliuvau į bepročių mašiną, kurie mane ir mano draugę sekė miške.

indigo

Bet istaisyti visada bus ka

indigo

Na man pastauoju metu pasireiske kad as budamas netoli zmogaus girdziu ka jis galvoja taciau tai nebuna susija kai tarkim ant stalo stovi ziebtuvelis o as visa laik atcisuku i ji pries jam nukrentant dazniausiai net speju ji paciupti jam net nepalietus stalo

.L.U.T.H.O.R.

Indigo parodyk savo sugebėjimus ir tau Anomalija, duos 1000lt :D

indigo

nera dar tie sugebejimai pas mane tiek isvystyti kad galeciau kazka demostruot beto manau kad pinigai greit mums nebus rodiklis musu gyvenime :)

advena

Citata iš: Šešėlis  birželio 03, 2012, 01:18:25
Indigo parodyk savo sugebėjimus ir tau Anomalija, duos 1000lt :D

geriau jau nereikia tu 1000 litu, nes dar issisaipys.

Aukštyn