apgamu reiksmes

Pradėjo advena, gegužės 24, 2012, 15:45:33

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

paragraf 78

Žodžiu teorija niekuo nepagrįsta, bet vistiek atsiranda ja tikinčių? Keista ar ne?
Kas dėl apgamų badymo, tai buvo atvirkščiai, jei įdūrus nepasirodydavo kraujas, tada buvo laikoma blogio ženklu.

advena

Citata iš: paragraf 78  gegužės 26, 2012, 12:34:24
Žodžiu teorija niekuo nepagrįsta, bet vistiek atsiranda ja tikinčių? Keista ar ne?
Kas dėl apgamų badymo, tai buvo atvirkščiai, jei įdūrus nepasirodydavo kraujas, tada buvo laikoma blogio ženklu.

isivaizduok. per kele perbega juoda kate. visi ima spjaut per kairi peti tris kartus. kas irode jog nenusispjovusi zmogu istiks nelaime? niekas. tai cia taip ir su apgamais.

paragraf 78

Tai vadinama prietarais, o religijotyroje prietarai apibrėžiami kaip iškreiptas religingumas. Vadinasi klaidatikystė ;)

advena

butent. zinau tai nes baznycioj girdejau. todel netikiu prietarais. cia buvo tik pavyzdys kad ne viskas kuo kaikurie tiki turi aisku irodyma.

Beelzebub

Turiu knygą su tuo antru paveikslėliu, bet aš asmeniškai tai nelabai tikiu.

31. Jūsų nelankstumas Jums pakenks. Wtf?
46. Esate neįžvelgiama, subtilaus būdo asmenybė. Jus sunku perprasti.

O dėl apgamų ant kitų kūno dalių tai išvis neįdomu. Kad ir pvz apgamas ant pilvo - kokia nors fobija, bet tai, kad dauguma žmonių turi kokią nors fobiją. Galėtų būti kokie įdomesni aprašymai, kad bent paskaityt įdomiau būtų. :D

saone

Tokie burtai, tai eilines sapaliones "ekstrasensu". Kuo apgamai, tokie yopatingi patapo, o ne kaires rankos plaukeliai? Per daug skaiciuot reiktu ar ka?

RoxiO

Citata iš: paragraf 78  gegužės 26, 2012, 11:18:24
Tu geriau paaiškink kuo pagrįsta ši apgamų teorija.


Kartais kalbi kaip tikras skeptikas. ;) Bet man patinka tavo post'ai :D

TinSoldier

Citata iš: RoxiO  gegužės 31, 2012, 00:21:01
Kartais kalbi kaip tikras skeptikas. ;) Bet man patinka tavo post'ai :D


Man irgi jo post'ai labai patinka.
Bet kartais užknisa, kad jo skeptiškas požiūris tik į tai, kuo pats netiki.

T.y., viskas, kas su jo religija susiję, ir viskas, ką matė - turi būti tiesa. Visokie jo tikėjimai, egzorcizmai, apsėdimai ir magija - šitie dalykai nereikalauja patikimo mokslinio įvertinimo. O, kai susiduria su tuo, su kuo asmeniškai netiki - atsiranda ir racionalių įrodymų reikalavimai. Kažkaip veidmainiškai :D

OKULTISTE

... arba visi tie reikalai tiesiog atlaikė jo skepticizmo išbandymus, nes yra tiesa...
Aš pati vertinu tuos krikščionis, kurie nelinkę į fanatizmą, o racionalūs ir skeptiški. Tokie vadovaujasi, kaip sakoma, Dievo duotu protu, o ne, kaip aš vadinu, "fejerverkais" - jausminiais išgyvenimais, kai pajuntama laimė, jog yra Dievas... Pastarieji dažnai praskysta, ima keisti bendruomenes ir pan., nes va tokiems religija tikrai yra "liaudies opiumas"...

Bet čia kalba apie apgamus, o ne tikėjimą... Chi.

Saldainiukea

Kažkur skaičiau , kad jei žmogus turi apgamą ant dešino riešo, tai reiškia, kad ji lydės sėkmė :D

omcikas

#25
spalio 19, 2012, 22:50:34 Redagavimas: spalio 19, 2012, 23:07:21 by omcikas
kazkur girdejau , o gal ir pats sugalvojau, jog apgamai tai likusios zymes is preito gyvenimo.. jei apgamas kazkur galvoje galbut praeitame gyvenime tai buvo sautine ar durtine zaizda del kurios buvo iskeliauta anapilin.. kuom tai paremta..? niekuo tiesiog as tuo tikiu.. Kartais atkreipiu demesi i kitu zmoniu didelius apgamus ir bandau isivaizduot kokia tai galejo but zaizda praeitam gyvenime.. Apgamas galvoje, smilkinyje pakausyje- sautine zaizda i galva, nugara nuseta apgamais - sprogusios bombos skeveldru paliktos zymes ir pan. Zinau daug kas pasakys, kad tai kvaila, bet tai mano asmenine nuomone kurios as niekam nepersu... o kadangi tai kuo as tikiu niekam zalos nedaro tai galiu tiket, kad ir po tiltu tupinciu troliu kas kam darbo..  :)

BloodyMary

Nelabau tikiu, kad apgamai turi kokia nors reiksme.

astropasaulis

#27
spalio 20, 2012, 14:17:41 Redagavimas: spalio 20, 2012, 14:31:47 by astropasaulis
Aš turiu labai daug mažų apgamų, ir vos keleta didesnių. Ypač daug ant rankų. Ką tai galėtų reikšti? Keista, kad jų vis daugėja (gausiai). Ir kaip būtų galima interpretuoti apgamus ant šlaunies, kurie tarsi sudaro trikampį?

.L.U.T.H.O.R.

Dažnai būnant ant saulės gali rastis apgamai. O išsidėstymas gali būti tiesiog šiaip sutapimas.

astropasaulis

#29
spalio 20, 2012, 18:30:32 Redagavimas: spalio 20, 2012, 19:12:12 by astropasaulis
Citata iš: Šešėlis  spalio 20, 2012, 17:28:59
Dažnai būnant ant saulės gali rastis apgamai. O išsidėstymas gali būti tiesiog šiaip sutapimas.

Ko gero tai būtų teisingiausias paaiškinimas. Sieloje išlieka visa informacija iš kitų pasaulių, o fizinis kūnas man atrodo čia ne prie ko.

Aukštyn