Juodoji magija

Pradėjo Teroras, gruodžio 20, 2011, 17:01:56

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

ajolu

manau, maldą galima priskirti prie baltosios magijos :)

Neiprastas

Citata iš: ajolu  gruodžio 05, 2013, 12:51:40
manau, maldą galima priskirti prie baltosios magijos :)


Visiškai teisingai, tai telkimosi momentas į šviesius dalykus ;)

.L.U.T.H.O.R.

Maldą Belzebubui? :D

ajolu

Citata iš: Druwis  gruodžio 05, 2013, 16:15:12
Maldą Belzebubui? :D

:D jo pamiršau paminėti, kam malda yra adresuojama :D šitas variantas jau panašiau į juodąją magiją :D

.L.U.T.H.O.R.

#79
gruodžio 05, 2013, 16:24:36 Redagavimas: gruodžio 05, 2013, 16:27:34 by Druwis
Viskas priklauso nuo maldos intencijos, o ne kam melsies ^^

Neiprastas

Kiekviena mintis skirtinga vibracijos dažni sutelkia ;)


.L.U.T.H.O.R.

Nerašinėk dviejų pranešimų, naudokis mygtuku keisti :)


Jokie čia įrodymai, siūlau pasidomėt normaliai ;)

D.W. I know

Citata iš: paragraf 78  kovo 11, 2013, 10:54:31
Bet koks magijos praktikavimas didžiosios dalies religijų laikomas blogu ar nuodėmingu dalyku.

Gal jie nenori, kad mes praktikuotume magiją, sužinotume kokias nors paslaptis, tobulėtume ir pan.?
Savanaudžiai.

paragraf 78

Citata iš: D.W. I know  gruodžio 06, 2013, 21:33:46
Citata iš: paragraf 78  kovo 11, 2013, 10:54:31
Bet koks magijos praktikavimas didžiosios dalies religijų laikomas blogu ar nuodėmingu dalyku.

Gal jie nenori, kad mes praktikuotume magiją, sužinotume kokias nors paslaptis, tobulėtume ir pan.?
Savanaudžiai.


Kad greičiau nenori kad žmonės gadintūsi sau gyvenimus, nes didžioji dalis kurie praktikavo magiją turi problemų po to dėl to. Tai pastebi praktiškai visų religijų mokytojai

Master

Visiškai sutinku su Paragrafu.
Pirmiausia, įvardinkite bent vieną realų asmenį, kuris perkando "magijos" mokslus.
(chm... Galbūt taip greitai negalite, nes nėra nei mokslininko nei mokslo :( ?)
Tada įvardinkite studijavusius...
(čia jau lengviau) bet pagalvokite ko jie pasiekė gale...
Dėl savo tamsios filosofijos ir išskirtinio požiūrio į pasaulį magijos mokslai ne vienam sukelia depresija, žmogų paverčia šaltu ir tolimu aplinkimiams. Dėl magijos principo viską sureikšminti visuomet atsiranda koks nors psichologinis defektas žmoguje.
Kas del to ką sakė D.W.I
Citata iš: D.W. I know  gruodžio 06, 2013, 21:33:46
Gal jie nenori, kad mes praktikuotume magiją, sužinotume kokias nors paslaptis, tobulėtume ir pan.?
Savanaudžiai.

Jeigu jie pripažintų magijos naudingumą, manau, kad jie patys praktikuotų tai. O praktika žmoguje labai atsiviečia ir būtų lengva tai suprasti :)
Praktikavau magiją, bet nežinau ko daugiau ten buvo.. psichologijos ir filosofijos ar tos vadinamosios "magijos" (taip, kaip ji neretai pateikiama visuomenei)... Taip kad... Tobulėti, manau, galima ir kitais būdais :3

.L.U.T.H.O.R.

#86
gruodžio 08, 2013, 22:25:33 Redagavimas: gruodžio 08, 2013, 22:28:17 by Druwis
Ką reiškia perkando? Magijoje visada atrasi ką nors naujo, jei nesustosi kur nors. Tai daugiau nei mokslas, tai gyvenimo būdas :)


Eliphas Levi, Paracelsus, Iamblichus, Francis Barrett, Franz Bardon, Peter Carroll,  Austin Osman Spare, Phil Hine mano mėgstamiausi ^^ Šiųlaikinių daug pasiekusių irgi yra, tik kad dauguma nerašo knygų ir viešai nesiskelbia, todėl wikipedijoj apie juos nieko nerasit :)


Nežinau ką tu praktikavai, bet iš kur ištraukei kad magijos mokslai pasižymi tamsia filosofija, būtų įdomu sužinot? ;)

O gal jie ir praktikuoja. Dalis magų neatmeta religijos, o kaip tik ja naudojasi. Nes religijose išsaugota visas simbolizmas, nuo senų laikų :) Magija kuo puikiausiai suderinama su religija :)

Master

Perkąsti, tai reiškia suprasti ir pritaikyti. Na, bent jau man atrodo, kad visi tų slaptųjų žinių tebeieško (ieško žinių iš prieš juos ieškojusių ir viliasi, kad šie buvo kažką supratę. Nors mano galva abiejų laikų asmenų suvokimo lygiai tie patys.)
Chm... paranojiškas aplinkos suvokimas, absoliuti savęs kontrolė, sureikšminimas...
O aš tai manau, kad nereikia maišyti.. Viena kai magas beieškodamas tiesos žinių semiasi iš religijos ir dėl įvairių priežasčių jai prijaučia ir kita kai religingas žmogus atsideda magijai. Na ir tai gan skirtingi dalykai mano galva :)

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: Master  gruodžio 08, 2013, 22:46:16
Chm... paranojiškas aplinkos suvokimas, absoliuti savęs kontrolė, sureikšminimas...





Gali plačiau, su pavyzdžiais? :D


Citata
O aš tai manau, kad nereikia maišyti.. Viena kai magas beieškodamas tiesos žinių semiasi iš religijos ir dėl įvairių priežasčių jai prijaučia ir kita kai religingas žmogus atsideda magijai. Na ir tai gan skirtingi dalykai mano galva :)





Ir nemaišau :) Yra ir tokių ir tokių :) Galutiniam rezultate, jie vienodi :) Žinoma jei religingas žmogus, turi kritinio mąstymo :) Nes man juokingai atrodo draudimas, praktikuoti magiją :) Patys krikščionys galėtų turėti savo maginę sistemą :) Bet tada nebereiktų pačios bažnyčios kaip juridinio vieneto, na bent jau ne tokio kaip dabar :)

Neiprastas

Magija tai sudėtinė pasaulėdaros formulė tai supratimas kaip kurti nuo mažiausio iki aukščiausio o religija tiems nemaišo kas ją supranta ;) Dėl belzaubo geriau nepradėkime kol nevėlu nebūtina žmonėms tai brukti į pasąmonę kai ateis laikas kiekvienas savaip ir asmeniškai tai pažins pagal savo sielos kokybe :)

Aukštyn