Illuminati

Pradėjo unco, gruodžio 05, 2011, 21:26:22

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

idenmeyou

Citata iš: zalia.arbata  liepos 20, 2013, 13:14:48




Infliacija įskaičiuota į atlyginimų padidėjimą.
Specialiai blogai neoperuoja, tiesiog skiria prastesnį chirurgą arba iš vis atsisako operuot.
Seniau moterys turėjo labai mažai teisių, dabar jos beveik lygios. Seniau nesusituokus/ išsiskyrus motina buvo smerkiama, dabar ne. Nemanai, kad ir dėl to tiek daug išsituokusių šeimų? Ką, gėjai atmazgos tau? Jie gimsta tokie, nieko čia nepakeisi. Žmonės kaip žmonės ir reikia juos priimt į visuomenę tokius, kokie yra, o ne gyvenimą gadint. Tolerancija bent man yra didelė vertybė, kurios seniau nelabai buvo.
Už vertybes atsakingi tėvai, ne valstybės. Mokyklose mokytojai mokina, ne auklėja, jei tą turėjai omeny :)


Specialiai blogai neoperuoja , bet ir demesio neskiria , kaip pavyks taip, o kas pakisa didesni kysi tai ir operuoti stengiasi. O gejai man yra atmazgos , nepripazistu as ju tikrai , nes pats esu normalios orientacijos . Tolerancija taip yra gerai , tik ji turi su protu , dabar situacija kitokia. Kadaise tokie visi iskrypeliai buvo mazumu mazuma , dabar atrodo jie vis labiau kyla i visuma ir jau dabar svarbus asmenys. Del manes tegul jie gyvena kazkur , bet nereikia demonstruotis , kodel paprasti zmones neina demonstruotis , o jie eina, nes jie nori , kad ir kiti prie ju detusi. Kaip suprantu esi tikinti , bet krikscionybes su visais tais iskrypeliais maisyti negalima , del ju yra sulauzoma normalios seimos vertybe. Niekur nemaciau skaitydamas biblija , kad butu parasyta jog kazkoks dede su dede buvo ar moteris su moterim ir apskritai kaip galima leisti tuoktis baznycioje , baznycia pati lauzo savo pirmines nuostatas , jo labiau apie vaiku isivaikinima isvis nekalbu. Joks vaikas neisaugs normalus augdmas tarp iskrypeliu , kai jis dar bus mazas ir psichologija tik vystysis jis matys tuos iskrypelius siltai besielgiancius ir galvos , kad tai yra priimtina , as net nekalbu ka jie patys gali daryti su tuo vaiku , nes tokiu skandalu jau tikrai neseniai buvo

zalia.arbata

#226
liepos 20, 2013, 16:50:01 Redagavimas: liepos 20, 2013, 18:32:09 by zalia.arbata
Žinai, jie tų kyšių kasdiena gauna ir man atrodo jie net neprisimena, kas davė, kas ne. Kitas reikalas yra žmones, kurie skiria chirurgus, seselės, paprasti gydytojai ir tt... be pinigų ar pažįstamų pas gerą chirurgą nepateksi...

Vien dėl to, kad jie nesiskelbdavo nereiškia, kad jų buvo mažiau. Tiesiog seniau tai buvo didžiulė gėda, patys sau manau sunkiai tai pripažindavo. Ką, jie tau kenkia? Čia jų kaltė, kad tokie gimė? Pati prieš leidimą jiems įsivaikint vaikus irrr jiems taip pat reikia suprast, kad gyvena su nukrypimu, beveik liga, kad jiems nelemta turėt vaikų jei nori gyvent su savo mylima antra puse... bet iš esmės jie yra normalūs žmonės, tik jų potraukis kitoks... beje, Obama biseksualas. Jis tau koks atmazga atrodo? Lytinė orientacija įtakoja tik lytinę orientaciją ir taškas. Jie nėra kažkuom prastesni už tave ar mane.

Tie, kuriems tradicinė šeima yra didesnė vertybė negu lytinė trauka (ar meilė, nežinau), rinksis šeimą. Pilna tokių šeimų, deja, jos nelabai laimingos būna. Vedama tik dėl socialinio spaudimo, ne savo laimės... manai taip geriau? Vest, gadint gyvenimą ne tik sau, bet ir vyrui/ žmonai... Aš taip nemanau.

Tikiu Dievu, bet jokiai religijai savęs nepriskiriu.

idenmeyou

Citata iš: zalia.arbata  liepos 20, 2013, 16:50:01
Žinai, jie tų kyšių kasdiena gauna ir man atrodo jie net neprisimena, kas davė, kas ne. Kitas reikalas yra žmones, kurie skiria chirurgus, seselės, paprasti gydytojai ir tt... be pinigų ar pažįstamų pas gerą chirurgą nepateksi...

Vien dėl to, kad jie nesiskelbdavo nereiškia, kad jų buvo mažiau. Tiesiog seniau tai buvo didžiulė gėda, patys sau manau sunkiai tai pripažindavo. Ką, jie tau kenkia? Čia jų kaltė, kad tokie gimė? Pati prieš leidimą jiems įsivaikint vaikus irrr jiems taip pat reikia suprast, kad gyvena su nukrypimu, beveik liga, kad jiems nelemta turėt vaikų jei nori gyvent su savo mylima antra puse... bet iš esmės jie yra normalūs žmonės, tik jų potraukis kitoks... beje, Obama biseksualas. Jis tau koks atmazga atrodo? Lytinė orientacija įtakoja tik lytinę orientaciją ir taškas. Jie nėra kažkuom prastesni už tave ar mane.

Tie, kuriems tradicinė šeima yra didesnė vertybė negu lytinė trauka (ar meilė, nežinau), rinksis šeimą. Pilna tokių šeimų, deja, jos nelabai laimingos būna. Vedama tik dėl socialinio spaudimo, ne savo laimės... manai taip geriau? Vest, gadint gyvenimą ne tik sau, bet ir vyrui/ žmonai... Aš taip nemanau.

Tikiu Dievu, bet jokiai religijai savęs nepriskiriu.


Taip man jie trukdo , nuolatos isgirsti per televizoriu slykscias ju kalbas apie lygias teisias , man trukdo ju demonstracijos , nes jie gal kazkuo isskirtiniai , kad ima ir demonstruojasi , daugeliui zmoniu eiti per gatves , daryti demonstracijas teise nebutu suteikta , jiems kitaip .Ir didziausia trauma jei patenki i tokia seima , kai tave isivaikina , nes normalios orientacijos tikrai neuzaugsi , jo labiau neaisku kokias orgijas darys su tavim tau augant

Benamis

Apie homoseksualus jau yra sukurta tema: http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=698.0 - siulyciau diskusija apie juos pratesti ten.

idenmeyou

Citata iš: Benamis  liepos 20, 2013, 19:04:27
Apie homoseksualus jau yra sukurta tema: http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=698.0 - siulyciau diskusija apie juos pratesti ten.

Na as apie juos gilintis per daug nenoriu ,tiesiog norejau pasakyti , kad paskutiniu metu nieko svarbiau neliko uz tolerancija , tik matome prie ko tie iskrypimai priveda

la.benas



Atsiprašau už nukrypimą, bet ar 3:33 nieko jums neprimena?

idenmeyou

Na man tai tame klipe panasu , kad tas vaikas lenkiasi tam vadinamajam rainy man .

Benamis

Gan idomiai atrodo ta klipo vieta... Tik man i vaiko lenkimasi Rain Manui nelabai panasu.

idenmeyou

#233
liepos 20, 2013, 21:59:13 Redagavimas: liepos 20, 2013, 22:00:47 by idenmeyou
Pries tai ne taip parasiau , turejau omenyje viena parasiau ka kita , norejau pasakyti , kad vaikas klupi ten , o tai galima aisku visaip suprasti

czech-kuolis

Taip, nes ausų užsikišimas yra tarptautinis pagarbos/lenkimosi ženklas...
http://en.wikipedia.org/wiki/El_Tio

Benamis

Komentaras is Youtube:

CitataIt's a bolivian myth that a young boy who lived in a abusive family ran away one day and then found out that he has the power to cure things by screaming he first saves a man who is being pelted with stones and gives him a heart later he meets a disfigured man who claims to be a prophet that is cursed by el tio el tio is a devil people say that he lives in a cave out of town that's why he goes out there to scream in the devil's cave so he won't whisper anything evil and help the prophet.

gigicher



Šiaip netikiu illuminati bet šis klipas tikrai keistas   :o

Benamis

Niekaip negaliu suprasti, kodel POP muzikos klipuose tas vadinamas pagrindinis Illuminati simbolis toks populiarus (kalbu apie aki trikampyje)?

Nebent galima butu paaiskinti, kad simbolis turi daug reiksmiu (http://en.wikipedia.org/wiki/Eye_of_Providence) ir kiekviename klipe jo paskirtis skiriasi, bet gi pasaulyje tikrai ne vien sis simbolis turi daug reiksmiu... Kuom jis toks unikalus? Ar cia tiesiog dabar madinga naudoti si simboli zinant koks Illuminati temos populiarumas pasaulyj? Bet tada kitas klausimas: ar kurejams sio simbolio naudojimas nebutu per banali uzduotis? Jeigu noretu simbolio pagalba padaryti didele reklama klipui, galetu panaudoti, kad ir svastika: http://en.wikipedia.org/wiki/Swastika - kazkaip keista...

paragraf 78

Man tai tame iliuminatų matyme visur keisčiausia tai, jog super slapta organizacija taip bukai per klipus išsiduoda. Nors organizacija super slapta apie ją galima net wikipedijoj pasiskaityti :) kažkaip visame tame logikos trūksta

Benamis

Pats terminas niekuomet nebuvo slaptas. Teigiama, kad uzslaptinta tik ju veikla :) Be to Wiki nieko konkretaus apie juos nesako, pateikia pagrinde tik istorijos faktus.

Aukštyn