Illuminati

Pradėjo unco, gruodžio 05, 2011, 21:26:22

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

paragraf 78

Jau buvo šitas.
Maža ką žmogus išsitatuiruoja. Pas mane ištatuiruota ant riešo okultinė pentagrama, tačiau aš okultizmu neužsiimu, o tiesiog domiuosi.

Benamis


2Pacas

#92
lapkričio 13, 2012, 07:43:00 Redagavimas: lapkričio 13, 2012, 07:45:31 by 2Pacas
Masonai ir illuminatai yra beveik taspats,bent jau aš taip manau.Del to nes jie naudoja toke pat simbolika, ir jie tikrai nera slapti taigi yra visokios masonu ložes ir pan..gryžtant prie simbolikos jie ja kiša visur manau toum kad parodytu kad jie yra visur, muzikos industrijoi,kino ir t.t.t ir čia kas sako kad ta simbolika bandoma ka kita pasimbolizout tai gali nenusisšneket,aišku kokioi bažnytčioi senoi jai pvz yra ta akis tai taip gal ten visai ne ju darbas o iš senoves simbolikos sake kaškas kad simbolizouja viska matanti dieva.. dievas ir velnes i viena kuna sudeti...taigi o kur filmouse visokiouse, muzikinouse klipouse,ant dolerio jav,tai manau tikrai ne ka kita simbolizouja bet tik jous illuminatus-masonus,gi ant dolerio parasyta new world ordus,tai kokem dar reike but skeptikui kad sakyt kad visas šitas apie ka mes  šnekam yra eiline konspiracijos teorija..

snofru

nieko nesupratau..

paragraf 78

Na aš irgi nelabai supratau, kas norėta pasakyti.

astropasaulis

Pradedu galvoti, kad tai tik išpustas burbulas... Man visi tie dvasiniai dalykai: egzistencijos siekimas, bendravimas su dieviškuoju aš, pažinimas savęs yra svarbiausi dalykai. Tie illuminati prieš tai atrodo nieko verti, net neverta apie juos kalbėti.

Chronos

Daug informacijos dėl illuminati yra, bet atsirinkti teisingą - sudėtinga.

VISU PIRMA - dėl įvairių dainų simbolikos vaizdo klipuose (kaip ir dėl dainų žodžių).
Peržiūrėjau daug informacinių įrašų apie simboliką muzikiniuose klipuose, be to nemažai jų yra kino filmuose (beje, "piramidę su viską matančia akim" (PVMA) galima pamatyti net sename Rusų kine "Briliantinė ranka" aka "Бриллиантовая рука"), todėl laikau save pakankamai apsišvietusiu, kad galėčiau diskutuoti šia tema. Tai va, turiu pasakyti, kad pernelyg daug tų filmų ir muzikinių klipų su įvairia simbolika, kad tai būtų tiesiog sutapimas. Todėl galime atmesti prielaidą, kad tai tiesiog nekalti ženklai. Akivaizdu, kad šimtuose vaizdo įrašų besikartojantys simboliai, tokie kaip VMA arba PVMA, pentagrama, atvirkščias kryžius, šachmatinės grindys (juodai baltos plytelės), spiralė ir tt., perduoda kažkokią informaciją. Kokią? Sunku pasakyti, bet pastebėjau keletą niuansų:
pirma - muzikiniuose vaizdo klipuose dažniausiai naudojama "viską matančios akies" simbolika.
antra - filmuose naudojami visi simboliai, bet štai kur darosi įdomu:

a) vieni filmai parodo šachmatines grindis ir spiralę (dažniausiai iš viršaus filmuojami laiptai)
b) kiti filmai parodo PVMA, pentagramą ir kitus simbolius, bet ne tuos, kurie panaudoti "a" filmuose.

"a filmai" - epiniai, didelio biudžeto (bet nebūtinai), svarbiausia - dažniausiai parodo dviejų lygiagrečių pasaulių susiliejimą (matrica, haris poteris ir kiti)
"b filmai" - visi kiti.

Dėl reikšmės, bent jau KODĖL rodomi tie ženklai, žmonės aiškina taip: Simboliai, be pagrindo (muzikinio klipo ar filmo), neefektyvūs. Visas kūrinys - tai ritualas. Vieni iš jų turi prikaustyti žmogaus dėmesį, įskiepyti į pasąmonę kažkokią mintį, kurią neša pagrindas, kiti turi sukelti masinę kažkokios minties seką (panašiai kaip malda), kuri vėliau turi pakankamai energijos, kad realizuotusi. Dalis zombifikuoja, kita dalis parodo tiesą, bet visi galvoja, kad taip būna tik filmuose.

Mistika ar ne - spręsti jums. Asmeniškai man visa tai atrodo pakankamai realu - juk šimtai milijonų buvo išleisti psichologiniams tyrimams, o jeigu dar paimtume kaip faktą tai, jog tokie tyrimai vyksta gana seniai, bent jau nuo fašistinės Vokietijos laikų tai tikrai, tad manyčiau, kad ne paranoja ar šizofrenija čia, o rimta tema.

ANTRA - dėl "illiuminatų" kilmės.
Iš daugelio šaltinių supratau viena - illiuminati - tai nepriklausoma grupė žmonių, kurie domėjosi įvairiais mokslais ir dalijosi savo patirtimi, bet dėl bažnyčios persekiojimo jie turėjo veikti slaptai. Po kažkurio laikotarpio, jie susijungė su (infiltravosi į) laisvaisiais mūrininkais (tikėtina dėl to, kad tai buvo įtakinga organizacija). Todėl dabar galima tik teigti, jog illuminatai yra tik dalis, nes prie masonų prisijungė dar daug paslaptingų organizacijų. (Bet to dar galima pridėti, kad prie visko yra prisidėję dar ir tamplieriai). Daug nesiplėsiu, nes informacijos i-nete daug. Tik nelaikykit wikipedia tinklalapį kaip vienintelį ir teisingiausią šaltinį.

TREČIA - dėl akivaizdumo.
Daug kas sakė, jog illiuminatai net nesistengia slėptis, atvirai rodo savo simboliką ir pan. Na, kaip jau minėjau, jie priklauso masonams, o masonai nėra slapta organizacija, nes prie jos gali prisijungti kiekvienas norintis (slapta yra tik informacija, kuri yra pasiekiama tik aukščiausių lygių masonams). Be to, geriausia slėptis panosėje - ten niekas ne ieško, o jeigu kas ką pastebės, tai sistema viską sureguliuos. Pvz.: jei kas teigia, kad kažkokiame video matė paslaptingus ženklus, na tai kiti jam pasakys, kad taip tiesiog turi būti, arba kad tu prisižiūrėjai per daug filmų, arba kad tau paranoja. Sistema pati už save kovoja.

Tai tiek. Pabrėžiu, kad tai yra dalis mano ir kitų žmonių nuomonės bei dalis faktų. Viskas pagrįsta raštine, vaizdine bei garsine informacija.

P.S. Dėl "Briliantinės rankos" - jei kas žiūrės, "trikampis su akim" bus ant sienos, kažkurioje iš scenų tarp siaurų miestelio sienų.

interpretatorius

#97
lapkričio 15, 2012, 14:48:32 Redagavimas: lapkričio 15, 2012, 14:51:12 by interpretatorius
Daug geros informacijos, o dėl masonų Iliuminatų tamplierių apie juos man teko domėtis ir padariau išvados tai vienas ir tas pats, tik pavadinimai gyvavęs skirtingais amžių laikotarpiuose.
Keičiantis amžiams su pavadinimu kito kaip ir jų organizacijos struktūros. Piramidės principu iš viska matančios akies iki laisvųjų mūrininku lodžios (ir dar iki kiek ?).
                                                           I
                                                          I I
                                                         I I I
                                                        I I I I
                                                       I I I I I
                                                      I I I I I I

2Pacas

Žodžiu, išvada viena jai dar yra tokiu kurie yra tokie naivus ir mano kad tai tik sutapimai ir ta simbolika šeip visur pakišama,ir aplamai mano kad negzistouja jokie illuminatai,yra didžiausi kvailei per visa stora pilva :D

paragraf 78

Čia dar klausimas kas kvailesnis ar tas kuris kritiškai įvertina ir geba pasakyti jog tai nebūtinai iliuminatų apraiška, ar tas kuris iliuminatus paranojiškai įžvelgia kur reikia ir kur nereikia.

interpretatorius

Apie kiekvienas iš tų minėtų pasidomėjus matoma  jų sąsaja tarpusavyje. Tikrus įrodimus sunku rasti, nebent jie patys pasipasakotu :D.  Tik esmė ta, kad ieškoti reikia jų istorijos pradžios užuomazgos.

2Pacas

Joa...tikrai labai idomu butu sužinot nou ko viskas prasidejo kaip po biški pradejo formoutis viskas

Neiprastas

Citata iš: interpretatorius  lapkričio 15, 2012, 19:09:29
Apie kiekvienas iš tų minėtų pasidomėjus matoma  jų sąsaja tarpusavyje. Tikrus įrodimus sunku rasti, nebent jie patys pasipasakotu :D.  Tik esmė ta, kad ieškoti reikia jų istorijos pradžios užuomazgos.


Galiu duoti kalėtą užuomazgų, kadangi forumiečiai mūsų moka atkapstyti informaciją, tai bus kaip žaidimas, kas nori tas suranda, kai kurie iš jūsų net nežinote, kad tai pačiai kastai priklausote, apie kuria jums tiek daug norisi sužinoti.

Raktažodžiai:

1. Piramidės
2. Mėnulis
3. Kosminis laivas
4. Žemėje
5. Maišytas kraujas
6. Riba padalinta per puse tarp žemės ir mėnulio
7. Nežemiškos civilizacijos
8. Patobulintas "DNR"
9. Tobulų galimybių saviraiška visuomenėje
10. Tylos siena visuomenėje

10 raktažodžių, juos visus sujungus kartu į viena gaunasi atsakymas apie visą, tai ko siekiate. Tik visus raktažodžius supratus teisingai ir sujungus į vieną sužinosite TIESĄ.

Gero žaidimo ir sėkmes savyje atradimo :)




Vytiokas

Vieni tiki į Dievą, kiti į velnią, kiti TIKI, kad nėra nei vieno, nei kito. Dievo nėra nieks matę, bet visi tiki, kad jis yra. Tas pats ir su illuminati manau: vieni tiki kiti ne. Aš pvz.: tamplierių ordino egzistavimu tikiu, illuminati nelabai. Bet kai kas sako, kad visa tai yra susiję. Bet tai kodėl tarkim tamplierių ordinas nori slaptai gyvuoti, o illuminati rodo savo simbolius? Manau jei tokia kaipo organizacija būtų, arba visiškai slapta, arba daugiau mes apie ją žinotume.
Bet kiekvienas turi teisę kuo tikėti, ar egzistuojančiais ar ne dalykais ;)

Benamis

Citata iš: Vytiokas  lapkričio 23, 2012, 20:53:13
Manau jei tokia kaipo organizacija būtų


Tai ne organizacija.

Aukštyn